To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Pytania, porady i dyskusje - [ SZUKAM ] OKOLICE SŁAWNA (słupsk, koszalin...)

paullla17 - Pią Gru 09, 2011 19:19
Temat postu: [ SZUKAM ] OKOLICE SŁAWNA (słupsk, koszalin...)
poszukuję aktualnych informacji na temat lecznic nieopodal sławna, między innymi w słupsku i Koszalinie itp... potrzebuję też lecznicy całodobowej. postaram się też przejść do pobliskiego lekarza i po pytać trochę.
Layla - Pią Gru 09, 2011 19:41

W Słupsku nie ma żadnej lecznicy, gdzie umieją leczyć szczury. Szczególnie odradzam lecznicę przy Armii Krajowej.
zuziahh - Pią Gru 09, 2011 21:48

paullla17 może tu spróbuj http://www.weterynarz.ustka.pl/index.html
Katarzyna - Wto Sty 03, 2012 23:14
Temat postu: Walkowiak
Ja leczę moje szczurki u Pani Walkowiak, starsza szczurka ok 2-letnia niestety odeszła, miała ostrą niewydolność serca, wetka ratowała ją do ostatniej chwili ale nie udało się, była już cała opuchnięta, w zastraszającym tempie choroba pogłębiała się. Za leczenie weterynarz nie wzięła ani grosza. Moja druga szczurka trafiła do Pani Walkowiak przed Sylwestrem (z podobnymi objawami). Zostawiliśmy ją na parę dni w lecznicy, aby nie nosić biedulki codziennie na zastrzyki. W poniedziałek 2 stycznia odebraliśmy szczurkę jak nowonarodzoną ( a była już w stanie okropnym - porfirynka z oczu, nosa, osłabienie, już nie jadła, nie piła). Teraz Sonia biega z naszymi dwoma maluchami i uważam że to właśnie Pani Walkowiak zawdzięczam, ze nadal możemy się cieszyć szczurkiem (a już wylewałam łzy i zegnałam się z nią).
gijane - Śro Gru 19, 2018 21:47

Witam, czy cos sie moze zmieniło w tych okolicach? Jadę na sylwestra na parę dni z moimi chłopakami w okolice Ustki, chciałabym mieć jakiś kontakt w razie czego to weta który sie zna chociaz troche na szczurach.
Ta pani walkowiak to gdzie przyjmuje?

szczurkai - Czw Gru 20, 2018 20:58

z plików grypy szczury oraz szczuromaniacy na fb
koszalin-
Agnieszka Lewkowicz, – Pokrzywka,Tomasz Pokrzywka Przychodnia dla Zwierząt
- USG, RTG, EKG
- NIE całodobowa



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group