To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - "Obgryzanie... pazurków"?

Szczurówka - Czw Mar 21, 2013 09:35

Mojego brata szczury same sobie skracały pazurki :)
wojsza - Czw Mar 21, 2013 22:32

Wielce pożądany zwyczaj obgryzania pazurków staram się zaszczepić i u naszych szczurków, tylko nie wiem jak :D
mmarcioszka - Czw Mar 21, 2013 23:00

wojsza, zrób lekcję poglądową i pokaż im, jak to robić :lol: ?
wojsza - Nie Mar 24, 2013 20:39

Oki teraz potrzebuje szczura któremu obryzgać mogę paznokcie ;P
Devona - Nie Mar 24, 2013 20:52

obryzgać O_o ?
mmarcioszka - Nie Mar 24, 2013 20:56

wojsza, czym będziesz obryzgiwał te paznokcie :lol:
wojsza - Nie Mar 24, 2013 22:58

Off-Topic:
Osz pierdzielona autokorekta >.<

Selldine - Śro Paź 30, 2013 20:51

Moja Lulu sama sobie obgryza pazury, czasem aż do krwi. Biedaczka nawet nie ma nigdy jak się na coś wspiąć, czy złapać. Też wydawało mi się to dziwne, ale jak widać ten typ tak ma ;)
Mimi natomiast praktykuje skracanie pazurków u pana weterynarza, który ma z nas taki ubaw, że nigdy nic od nas nie bierze. Nie jestem w stanie sama tego zrobić, a często mamy problemy i z panem, coby jej je skrócić.
Dwie pozostałe panny, jak i poprzednie szczury zawsze same dbały o pazury i nigdy nie zauważyłam, żeby było one za długie, bądź za krótkie.

Megi_82 - Śro Paź 01, 2014 23:51

Mam dwie panny, które same dbają o mani- i pedicure ;) Nigdy nie widziałam u nich długich pazurów, zawsze mają uchlastane króciutko, tak jak ani ja ani wet byśmy się nie odważyli uciąć. Normalnie biorą stopę w rączki i jazda :D Jedna z tych elegantek nie uznaje w ogóle czegoś takiego jak długie paznokcie i nie ustaje w próbach ostrzyżenia moich, zapuszczanych pieczołowicie :D Pozostałe tylko czepiają się moich pazurów, swoje skwapliwie zapuszczając ;)
adam232357 - Nie Lis 16, 2014 21:10

To dziwne bo moje 2 samce nigdy sobie nic nie skracały:-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group