To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 3 dziewuszki dumbo rex i 6 maleństw dumbo [Warszawa]

mma - Wto Lis 29, 2011 22:07
Temat postu: [Miot] 3 dziewuszki dumbo rex i 6 maleństw dumbo [Warszawa]
Temat został przeniesiony do tego działu, żebyście mogli kontaktować się ze sobą i kontrolować stan zdrowia szczurków.

starsze maleństwa od Szarej

mamusia


kluski

czarnulka


biała plamka


kapturek



Maluchy Czarnej

mamusia


i jej glutki


więcej zdjęć w wątku i tu: https://picasaweb.google.com/115799716841113935551


edit- do oddania też 6 maluchów, jeszcze nierozpoznanej płci z drugiego miotu, urodzone 11.12

W zeszły piątek przygarnęłam dwie szczurzyce, niestety jedna okazała się być w ciąży. 28.11 urodziła małe. Szczurki to odratowane kundelki, nie miałam jednak serca uśpić maluszków. Mama ma jakieś 2-3 miesiące. Muszę im teraz znaleźć domki, bo nie mogę sobie pozwolić na trzymanie dużej gromadki w domu. Na razie nie wiem nawet ile maluchów się urodziło, dorosłe dziewczyny są u mnie tylko kilka dni i na razie są nieufne, więc nie chce stresować mamy. Nie wiem czy ktoś z Was zdecyduje się na adopcję szczurka bez poznania jego linii genetycznej, jeśli tak chętnie oddam je w dobre ręce jak tylko podrosną. Jestem z Warszawy.

Dziękuję za ewentualny odzew.

Kasik - Wto Lis 29, 2011 22:14

Na pewno znajdą się chętni, ale dodaj zdjęcie, by zachęcić, no i za kilkanaście dni dobrze by było już określić, ilu jest chłopaczków, a ile dziewczyn :)
EpKee - Śro Lis 30, 2011 22:55

Temat został przeczyszczony z postów offtopicowych. Pamiętajcie, że to temat ogłoszeniowy, w przyszłości adopcyjny, więc powstrzymajcie się w nim od innych wypowiedzi :)
mma - Nie Gru 11, 2011 22:06

dziewczynki mają już 2 tygodnie, są tłuściutkie i zdrowe, zaczynają buszować po klatce. nie otworzyły jeszcze oczu. cała czarna zostanie z nami, do oddania są dziewuszka z białą plamką na główce i czarny kapturek

cała trójka, kilka dni temu


do oddania, zdjęcia z wczoraj



niestety okazało się, że nasza druga dziewczyna też była ciężarna, dziś urodziło się nam 17 maluchów. z tego co się dowiedziałam obie mamy to Dumbo . prawdopodobnie niedługo wątek powiększy się o kolejne sierotki.

Pyl - Nie Gru 11, 2011 22:33

Przepiękne maluchy, szkoda, że nie mogę nic adoptować :( Dobrze przynajmniej, że są dumbo, będzie im łatwiej znaleźć dobre domki.

Off-Topic:
mma, zlikwiduj tylko gazety z klatki - farba drukarska jest bardzo szkodliwa. Białe ręczniki papierowe są OK.
No i trzymam kciuki za drugą mamusię - 17 żelków to bardzo dużo - musi być wymęczona.

Martini - Nie Gru 11, 2011 22:54

Czy za 10 dni to nie będzie za wczesnie, zeby je odłączyć od mamy? Chyba jednak tak... Będę wtedy akurat jechała do Łodzi i mogłabym dać transport jakiemuś maluchowi.
Za to potem na bank moge kogoś zabrać 21 stycznia.

mma - Nie Gru 11, 2011 22:57

Off-Topic:
mma, zlikwiduj tylko gazety z klatki - farba drukarska jest bardzo szkodliwa. Białe ręczniki papierowe są OK.
No i trzymam kciuki za drugą mamusię - 17 żelków to bardzo dużo - musi być wymęczona.
[/quote]

wiem, zdjęcie były robione gdy pozbywałam się gazety z klatki. obejrzałam się na chwilę i matka zaciągnęła całą stronę do gniazda :)

mma - Nie Gru 11, 2011 23:22

Martini- obawiam się, że to za wcześnie aby zabrać malce
mma - Nie Gru 11, 2011 23:34


Kasia_89 - Nie Gru 11, 2011 23:38

Jeżu kochany jaka nóżka śliczna!
Piękności włochate <3

mma - Nie Gru 11, 2011 23:39

no, już się ślicznie uwłochaciły, są niesamowicie kochane
mmarcioszka - Pon Gru 12, 2011 00:03

Ja chcę tą z łatką ;( Nie, nie mogę po co ja tu wchodziłam, głupie GMR :evil:


Są śliczne, niestety...

Majszczur - Pon Gru 12, 2011 00:15

Czarnulka :serducho: dech mi zaparło na jej widok.
Jestem zakochana od pierwszego wejrzenia :sirwwt:

Ogoniasta - Pon Gru 12, 2011 00:33

http://farm8.staticflickr...835c2467c_z.jpg to jest ewidentne znęcanie się nade mną ;( ;(
:serducho: szczur moich marzeń jeśli chodzi o znaczenie ;(

nimka - Pon Gru 12, 2011 00:54

to rexy są czy mi się zdaje? :zakochany:

jakiego umaszczenia są obie mamusie?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group