To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Pytania, porady i dyskusje - Oferta trójmiejskich lecznic

vika - Pon Wrz 15, 2014 07:07

Ok tylko u kogo to zrobić ?
Layla - Pon Wrz 15, 2014 09:33

vika, na Osowej radzą sobie z problemami z sercem. Co prawda nie robią EKG, ale już ileś moich sercowców prowadziła p. Ania Bielska i naprawdę było spoko.
Kasik - Śro Wrz 17, 2014 23:08

EKG z tego co wiem nie robi nikt w Gdańsku, ani w ogóle w Polsce, bo to jest raczej niewykonalne.
L. - Śro Wrz 17, 2014 23:41

Kasik, moje dziewczyny miały robione, na łysej oczywiście wyszło najlepiej ;p

w Warszawie jeden lek.wet. stworzył nawet specjalną "klatkę" do wykonywania EKG u szczurów ;)

Paul_Julian - Pon Mar 16, 2015 22:53

Czy ktos się orientuje u kogo w Trójmiescie zrobię szczurowi Echo serca ?
smeg - Wto Mar 17, 2015 07:18

Z tego co wiem, to u nikogo :(
Paul_Julian - Wto Mar 17, 2015 07:40

Znalazłem kilka ofert Echo ( nic nie piszą, ze małym zwierzętom też robią) na Chylonii i w Redłowie, Susu mówi, że zawsze mogę wyniki podesłać do W-wy do interpretacji.
Mam wyniki echa z Puslvetu, ale potrzebuję do kontroli.

Jak sie wywiem więcej to dam znać.

smeg - Wto Mar 17, 2015 11:23

Ja kiedyś chciałam zrobić echo serca i dzwoniłam po różnych lecznicach w Trójmieście - nikt nie wykonywał go u szczurów. To było ok. 3 lata temu, więc może coś się w tej kwestii zmieniło, ale nie słyszałam, żeby ktoś w Trójmieście wykonywał to badanie u swojego szczura.
Paul_Julian - Wto Mar 17, 2015 16:33

Mam dobre wiesci !!!
Otrzymałem mejla od Vetcentrum w Gdyni :

Cytat:
Witam serdecznie,

Oczywiście zapraszamy ze szczurkiem. Specjalistyczne badanie echo serca wykonuje u nas dr Anna Olejniczak-Pytel www.wetkardio.pl
Będzie u nas 03.04.
W celu umówienia na wizytę proszę o kontakt telefoniczny na nr naszej przychodni, wizyty umawiamy na konkretne godziny.

Pozdrawiam serdecznie
lek.wet Eliza Rogalska
Przychodnia weterynaryjna Vet Centrum
Chylońska 23/4
Gdynia
tel.730-933-935


Dzwoniłem też do dr Sławskiej do redłowa, i ona też robi echo, ale konsultuje z bardziej doswiadczonym wetem.

Zaraz dzwonię do vetcentrum!

Dodano: Pią Kwi 03, 2015 23:31
Podbijam, bo nowe info o echo :)

W Gdyni echo serca można co jakiś czas zrobić w Vet centrum. http://vetcentrum-gdynia.pl/ w Gdyni na echo serca.
Co kilka miesięcy przyjezdza doświadczona pani kardiolog z Zabrza http://www.wetkardio.pl/
Trzeba sprawdzać/pytac na fanpage'u https://www.facebook.com/...512628148760173

Albireo - Wto Sty 05, 2016 09:15

Gdzie w Gdańsku poza Osową mogłabym wykastrować samiczkę?
I druga kwestia - co sądzicie o lecznicy na Bitwy Oliwskiej? Warto pójść w nagłych przypadkach lub przy lekkich problemach czy jechać od razu na Osowę?

smeg - Wto Sty 05, 2016 10:06

Ja operowałam szczury tylko na Osowej i w trzech lecznicach w Gdyni - na Stryjskiej, u dra Krefta i u Benkowskiego&Hajdo. U Benkowskiego mają narkozę wziewną, na Stryjskiej z kolei jest najtaniej i w razie problemów zostawiają szczura na noc, bo mają otwarte całą dobę. U Krefta nie byłam już ze 3 lata, więc nie wiem czy coś się zmieniło, wcześniej byłam zadowolona, ale słyszałam, że mocno podniósł ceny.
Albireo - Wto Sty 05, 2016 12:25

smeg, na Osowej pani dr Ania wzięła 250zł za sterylizację Iriny na normalnej narkozie. Zastanawiam się, czy gdzieś dałoby radę taniej, bo to jednak trochę kasy jest... Zwłaszcza, gdybym miała powiększać stadko o kolejne samiczki, które dobrze byłoby wykastrować za młodu.
Layla - Wto Sty 05, 2016 19:05

A Altervet na Jasieniu? To coraz lepsza lecznica.
Albireo - Wto Sty 05, 2016 20:41

Layla, nie byłam nigdy, musiałabym sprawdzić, jak wygląda sprawa z dojazdem komunikacją miejską. Warto u nich leczyć?
smeg - Śro Sty 06, 2016 00:53

Nie jestem pewna, czy w AlterVecie operują gryzonie. Ja swoich nigdy tam nie operowałam i nie znam nikogo, kto by to robił. Leczyć w mniej skomplikowanych przypadkach można, lecznica jest na Jasieniu, więc jeśli autobus podpasuje, to dojazd może być dobry - w zależności od dzielnicy, w której mieszkasz. Jest jednak dość drogo. No i przy bardziej nieoczywistych objawach wg mnie tylko dr Bielska. Chociaż tą ceną za sterylkę mnie zaskoczyłaś, nie zdarzyło mi się nigdy tam tyle zapłacić. Ale też dawno nie było u nas sterylek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group