To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Pytania, porady i dyskusje - Oferta trójmiejskich lecznic

Cola - Czw Sty 03, 2013 13:31

natkapatka, dr Taube z feniksa tam gdzie nasze dr Ania i dr Marcela pracują jest podobno bardzo dobrym specjalistą od psów i kotów
natkapatka - Czw Sty 03, 2013 13:35

Cola, daleko a nie mam auta. Pies nigdy nie jeździł komunikacją i się strasznie boi.
Chyba, że mi znajomi pomogą go jakoś przetransportować.

Lowenstein - Czw Sty 03, 2013 15:01

natkapatka, A gdzie ty mieszkasz? ja mam samochód!!
natkapatka - Czw Sty 03, 2013 16:22

Lowenstein, koło Akademii Medycznej.
Lowenstein - Czw Sty 03, 2013 16:57

mogłabym was zabrać, chcesz jechać jutro? o której?
Karena - Pon Sty 28, 2013 23:46

Pani dr. Bielskiej na razie nie ma i mam wątpliwości gdzie jechać z ogonem na wycięcie gruczolaka.
Na Stryjskiej bywałyśmy ale tylko do rtg i kontroli. Gdzie dobrze ciachną?

Im bliżej Gdyni (Chylonia) tym lepiej.

Kasik - Pon Sty 28, 2013 23:53

Karena, z tego, co dr Bielska mówiła, "dr Marcela jest nawet lepszym chirurgiem" ;) W AlterVecie np. Lux kastrowała i była zadowolona, z tego co pamiętam (chociaż to prostszy zabieg). No i dr Hajdo oraz dr Krefft, na pewno od strony chirurgicznej, niezmiennie.
jancia - Pon Sty 28, 2013 23:59

Karena, ja polecam z czystym sercem Pawła Benkowskiego i Jarka Hajdo. Nie oszukują na wziewie i to bardzo dobrzy specjaliści jeżeli chodzi o zabiegi chirurgiczne. Moje 2 szczury były u nich za zabiegach, jeden 2 razy- kastracja i czyszczenie ropni pod narkozą. To drugie pod moją obecność. Tak szybko się to odbyło, ze mam 200% potwierdzenie, ze to była wziewka.

dr. Darek Kreft jest też świetny.

Lowenstein - Wto Sty 29, 2013 07:01

Karena, Kreft z ul Wolności w Gdyni zajmował się kastracją Mosby'ego i mimo, że nie każdy preferuje iniekcje odbyło się wszystko dobrze a lekarz zadecydował o dwóch cięciach żeby wszystko dobrze wyciąć i poupychac i zaszyć i nie było ani jednej komplikacji.
vika - Wto Sty 29, 2013 10:40

Pytanko a do kogo się udać na Stryjskiej oprócz Debisa na kontrolę ze szczurami?? Bo wydaje mi się, że jedna samiczka która do mnie przywędrowała od znajomej ma dwa, 3 strupki na uszach i nie wiem czy to nie świeżb więc wolałabym to sprawdzić by nie zaraziła się od razu druga dziewuszka.
Naciol - Wto Sty 29, 2013 11:22

Off-Topic:
jancia napisał/a:
Nie oszukują na wziewie

a w jaki sposób można oszukać? Jedyne co mi przychodzi do głowy to dać zastrzyk a powiedzieć, że była wziewka, o to chodzi?

Lowenstein - Wto Sty 29, 2013 12:39

Naciol, Zapewne tak.
quagmire - Wto Sty 29, 2013 12:45

Naciol, dokładnie o to chodzi. Płacisz jak za wziewkę, a szczur był zoperowany na iniekcji.
vika - Nie Wrz 14, 2014 22:42

Czy w Trójmieście robią EKG szczurom? Albo jakiś weterynarz który zna się na sercu? Za każdym razem jak szczur jest osluchiwany to nic nie słychać al mam wrażenie ze cos z serduchem jest nie tak tylko jak to sprawdzić ?
L. - Nie Wrz 14, 2014 23:06

vika, najlepiej zrobić echo serducha, a EKG jeśli już. to połączyć z RTG i porządnym osłuchiwaniem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group