To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Ogonowy offtopic - Szczurzy temat na ptasim forum

Mika29 - Czw Lis 17, 2011 15:06
Temat postu: Szczurzy temat na ptasim forum
Wątek na gryzoniach o jej hodowli napisałam ja, zbierając informacje stąd. Dużo {naprawdę dużo} osób nie chciało mieć szczurów z SHSR bo się naczytało, że (cytuje, nie słowo w słowo, bo nie chcę mi się teraz szukać na ptasim forum informacji, ale dla ciekawy link http://aviornis.com.pl wyszukać temat o szczurach i tam wszystko będzie):
"Ci z SHSR dają im tandetne karmy, mają beznadziejne warunki, sami się nie znają na genetyce" itp.. Mimo tego, że ja wraz z dwiema innymi użytkowniczkami pisałyśmy jak jest naprawdę, pytaliśmy skąd to wiedzą itp... Nic to nie dało. Na gryzoniach właśnie sporo osób pytało mnie, jakiego szczura wziąć z hodowli amusi, czy też ją polecam. Aż zaskoczyło mnie ile. Dlatego właśnie powstał tam ten wątek ;)

nowokaina - Czw Lis 17, 2011 15:44

@Mika29 - możesz mi przesłać na PW ten temat? Bo nie mogę znaleźć...
Mika29 - Czw Lis 17, 2011 16:00

nowokaina, ale na gryzoniach, czy na ptasim?
nowokaina - Czw Lis 17, 2011 16:12

Na ptasim :)
Vaco - Czw Lis 17, 2011 16:29

Mika29, czemu temat o szczurach jest "zamknięty" na tym ptasim? Chciałam się wypowiedzieć a nie mogę.
aneczka1-13 - Czw Lis 17, 2011 17:47

Eh no ja też nie mogę znaleźć tego wątku.
Mao - Czw Lis 17, 2011 18:13

Jeśli to ten wątek, to ja Was podziwiam, że chcecie tam jeszcze powiedziec coś od siebie. Mnie już na pierwszej stronie opadły ręce.
wushu - Czw Lis 17, 2011 18:31

Mao, no tak... Prawie śmieszne :lol: ... :?

[ Dodano: Czw Lis 17, 2011 18:32 ]
A co do Amusi... eee no... W sumie ja bym chętnie sprawdziła czy jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego i wpadła zobaczyć jej wspaniałą hodowlę wszystkiego :]

Azi - Czw Lis 17, 2011 18:49

niech to otworzą, co nieco bym im wyjaśniła...
LinakarO - Czw Lis 17, 2011 18:51

Ale jestem sfrustrowana jak to czytam ... :evil:
furburger - Czw Lis 17, 2011 18:58

nie ma co, dla wielu na tym ptasim forum szczury są niczym tak naprawdę, tylko nie rozumiem po co się udzielają :roll:
baradwys - Czw Lis 17, 2011 19:02

Off-Topic:
Dla mnie to bez sensu... Równie dobrze można by o ich ptakach powiedzieć, posrało ludzi, kto widział hodować kury na wystawy czy golębie, z tego rosól się robi :DD

Vaco - Czw Lis 17, 2011 19:08

baradwys napisał/a:
kto widział hodować kury na wystawy czy golębie, z tego rosól się robi

dokładnie :lol:

LinakarO - Czw Lis 17, 2011 19:11

Oj tam nie bądzmy tak podli jak oni : ) Tamci to płytcy bardzo płytcy ludzie . A forum tak nie przyjemnie ,że masakra . U nas jest inaczej i my jesteśmy inni : )
Mika29 - Czw Lis 17, 2011 19:14

Ja jestem wściekła, bo tak się rozpisalam, że było 6 STRON! A teraz ile jest?! 3.. :evil: 98% moich postów tam usunęli.

Wątek został zamknięty, m.in przez emnie, bo takie "bzdury" tam pisałam..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group