To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Tunele

jolaada - Pon Lut 20, 2012 16:15

Alexxx właśnie to miałam na myśli. Kupiłam plastikowe i myślę ,że wytrzymają. Ten zjedzony to taki tunel rozkładany, fioletowy- kilka postów wyżej. On jest z takiego miękkiego czegoś, bardzo atrakcyjnego dla moich potworów :evil:
taivas - Pon Lut 20, 2012 22:32

Czy tylko ja mam tak grzeczne szczury, że NIC nie gryzą w swojej klatce? Tunele nienaruszone, hamaczki, domki... Widać szanują, co ich własne. :mrgreen: Jakby zjadły tunele to by nie miały się w czym chować, najwyraźniej rozumieją taki stan rzeczy. ;D Muszę dokupić im jeszcze jakieś tuneliki, ale obawiam się, że miejsca w klatce może zabraknąć na te wszystkie moje plany... :roll: Ewentualnie zrobię jak w Aquaparku - poprowadzę rurę poza klatką. :mrgreen:
Martini - Pon Lut 20, 2012 22:47

Nie, jeszcze ja. Też nie chcą gryźć. Ani stare, ani młode - od dawna się zastanawiam, czy wszystko z nimi ok.
jolaada - Wto Lut 21, 2012 07:49

Martini napisał/a:
nie chcą gryźć. Ani stare, ani młode
brzmi jak bajka . Zazdrościmy- my właściciele niszczycieli :evil:
furburger - Wto Lut 21, 2012 10:43

moje ogony niszczą tylko hamaki :roll: plastiku nie ruszają, w rurach siedzi tylko Księżniczka, Perełka tylko przez nie przebiega jak już musi bo tak to raczej do nich nie zagląda :-P
Kami - Wto Lut 21, 2012 15:52

Moje też nie gryzą. Przynajmniej w klatce, bo polarowe kocyki do przykrywania łóżka w czasie wybiegów są w strzępach. :P Parę innych rzeczy w pokoju niestety też ucierpiało, więc chyba wolałabym aby swoje zabawki niszczyły. ;)
A nie, gryzą trochę jeansowe tunele z nogawek. Ale nie za bardzo, po kilku miesiącach wciąż nadają się do powieszenia. :wink:

W temacie tuneli, oprócz jeansowych nogawek i tuneli z polaru, mamy rurę. Służy głównie jako droga komunikacyjna między hamakami, domkami i sputnikiem, ale zdarza się, że robi za sypialnię.

K3 - Wto Lut 21, 2012 20:40

maris napisał/a:
Fotki fioletowego tunelu :)
[url=http://lh3.ggpht.com...83o.jpg]Obrazek[/url] [url=http://lh6.ggpht.com...80o.jpg]Obrazek[/url] [url=http://lh3.ggpht.com...82o.jpg]Obrazek[/url]


Też zakupiłam ten tunel.
Na początku się trochę bały, no i przy rozkładaniu/składaniu dość głośne dźwięki wydaje. To są jedyne minusy. Rura jest świetna. Po złożeniu mało miejsca zajmuje. Świetna na wybieg.

mmarcioszka - Śro Lut 22, 2012 00:05

Off-Topic:
K3, a gdzie można taki dostac? Są inne kolory?

pszczoła - Śro Lut 22, 2012 00:46

mmarcioszka, popatrz kilka stron wstecz ;)
mmarcioszka - Śro Lut 22, 2012 16:40

pszczółka, przepraszam, przeoczyłam :oops:
falabella - Pon Lut 27, 2012 20:58

Też mamy taką rurę :) Chłopaki na wybiegu w niej latają, najmniejszy się tam chowa, bo jeszcze nieśmiały jest ^^
anna9234 - Śro Mar 14, 2012 19:45

Kami mam u swoich szczurasków też właśnie taki trójnik z rury i kolanko (identyczne jak Twoje).

Tylko, że od kiedy zawiesiłam to w klatce, to maluchy totalnie olały wszelkie inne wyposażenie. Najchętniej ciągle by tam siedziały.

Myślicie, że to po prostu ich widzimisię, czy może za szybko pojawiło się coś co może posłużyć za kryjówkę ? (szczurki są u mnie 3 tydzień)

spiryt009 - Nie Kwi 22, 2012 22:48

ja mam taki problem , ze w tunelu spi moj szczur i kiedy tam tak siedzi pozniej strasznie smierdzi z niego poniewaz tam sika ; <<i co robic ; o
mmarcioszka - Nie Kwi 22, 2012 22:53

spiryt009, możesz wywiercic dziurki, żeby mocz mogł spływać, a szczur nie będzie spał w mokrym ;) Tylko jeden tak spi czy całe stado?
Sorgen - Pon Kwi 23, 2012 19:33

Chyba tylko jeden bo sądząc z opisu więcej szczurków nie posiada :evil:

Z poprzednich postów użytkownika wynika, że szczurek nie jest sam ;) - smeg



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group