To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot B Rotta Taivas

Nakota - Czw Lis 10, 2011 19:13
Temat postu: Miot B Rotta Taivas
Dzisiaj, tj. 10.11.2011 r., na świat przyszedł miot B :serducho:

Rodzicami zostali:

Matka: XIMAXIMA van Rattery Bubbles (dumbo, standard, mink, variegated, spotted)
M: XIBIBI van Le Rat Yaum Divin (S, S, russian blue agouti, variegated spotted)
O: CIMI van Rattery Bubbles (S, V, russian dove, hooded)


oraz

Ojciec: Daemonic AU LAIT (dumbo, rexovelveteen, russian dove, self)
M: ASMODEA Club Noir du Rat (D, S, black, self)
O: ENIGMA von Percy (D, RV, russian blue, self)


RODOWÓD
RODOWÓD (z uwzględnieniem zdrowia przodków)

Mamy sześć maluszków. XiMaxi okopała się w gnieździe, zgarnęła maluszki pod siebie i karmi je. Więcej informacji będzie później :)
_____________________________________________________________________________
Informacje aktualne na dzień: 08.09.2012 r.

Matka: XIMAXIMA van Rattery Bubbles - żyje
Ojciec: Daemonic AU LAIT - [*] 04.04.2012 r. - zatkane górne drogi oddechowe, szczegółowa sekcja nic nie wykazała.

Panie:
1. dumbo, rex, siamese russian dove point, marked - BYLANDIA RT - hodowla Rat's Baradwys - [*]19.07.2012 - eutanazja spowodowana silnym zatruciem trującą rośliną - urodziła jeden miot (E Rat's Baradwys), ojciec: Hryzalcin CROISSANT (13/?)
2. dumbo, velveteen, siamese russian dove point, marked - BUGLY UGLY RT - Chrzanów - [*]09.05.2013 - odeszła z powodu zapalenia płuc

Panowie:
1. dumbo, standard, siamese russian dove point, marked - BALAZO RT - Poznań - żyje
2. standard, rex, siamese russian dove point, marked - BALEO RT - Poznań - żyje
3. dumbo, rex, russian dove, berkshire - BUFFALO RT - współwłasność hodowlana - Wałbrzych - żyje
4. standard, standard, russian dove, varieberk - BLUE VALENTINE RT - zostaje w hodowli - Wrocław - [*] 14.01.2013 - ostre krwotoczne zapalenie pęcherza moczowego i jelit

Link do postu z rezerwacjami

madzook - Czw Lis 10, 2011 19:17

Gratulacje :mrgreen:
wuwuna - Czw Lis 10, 2011 20:55

Piękna liczba. Niech się zdrowo chowają. :serducho:
baradwys - Pią Lis 11, 2011 08:11

6, 6 maluszków :serducho: a co ja mówiłam? :kciuki: za mamusię i maleństwa
Nakota - Pią Lis 11, 2011 16:49

Mamy trzy czarnookie i trzy jasnookie dzieci. Xi jest bardzo delikatną mamą, a maleństwa są bardzo spokojne :) A tutaj pierwsze zdjęcia:



baradwys - Pią Lis 11, 2011 18:41

Piękne maluszki. Powiedz, że jutro babcia będzie kwiczeć z radości :D
heniok - Pią Lis 11, 2011 19:13

Żelki :serducho: , gratulacje, kciukam za pełne brzuszki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Martini - Sob Lis 12, 2011 22:45

Wreszcie dorwałam internet, nie mogłam się doczekać tego zdjęcia:D
baradwys - Nie Lis 13, 2011 09:34

Wnuczki i wnuczkowie się nam udali :)
Jest wszystko to co być powinno :P
Jak tam zjadanie przysmaków teściowej? Czy Xi smakuje? Jeśli nie to daj Kiri żeby się pychotki nie popsuły ;)

Nakota - Nie Lis 13, 2011 13:20

Dziękujemy za kciuki i zachwyty. Dzieci jedzą, rosną i nabierają kolorków. Jeden maluszek jest sporo mniejszy od rodzeństwa, więc staram się nie przeszkadzać XiMaxi, żeby malutki mógł w spokoju pić dużo mleczka. Mam nadzieję, że szybko odbije :kciuki: :kciuki: :kciuki:
baradwys, coś tam skubie, ale bardziej interesuje się dziećmi niż jedzeniem... W tym tempie to zostanie mi z niej sznurówka a nie szczur :roll:

baradwys - Nie Lis 13, 2011 15:47

Nakota, już Ci piszę książkę :)
A Maluszek, mój ulubieniec będzie jeszcze największy, Ci godom :)
a teraz :kciuki: :kciuki: za jego skok w WIELKOŚĆ :P

Nakota - Pon Lis 14, 2011 08:55

Wczorajsze zdjęcia dzieci:





Urodziły nam się cztery samce i dwie samice. Mamy też jednak dwójkę czarnookich (nie wiem gdzie ja widziałam tego trzeciego... :roll: ) maleństw (samce) oraz czwórkę czerwonookich (dwa samce i dwie samice). Pojawiło się też sporo rexów oraz dumbo.

baradwys - Pon Lis 14, 2011 09:00

sasasasasasaaaaaaa :twisted: czyli tak jak mówiłam. Jak tam nasze mikrusieństwo? Tatuś śle caluski (bo babcia wycałowała sama)
Nakota - Pon Lis 14, 2011 09:04

baradwys napisał/a:
Jak tam nasze mikrusieństwo?

Póki co dobrze, ale widać, że jednak trochę odstaje od rodzeństwa. Mam nadzieję, że niedługo ich dogoni.

baradwys - Pon Lis 14, 2011 09:08

Nakota napisał/a:
Mam nadzieję, że niedługo ich dogoni
On ich przegoni :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group