To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot kontrolny A2 SunRat's

heniok - Pon Lis 07, 2011 10:33
Temat postu: Planowany miot kontrolny A2 SunRat's
Planowany miot kontrolny A2 SunRat's

Rodzicami zostaną:

OPAL SunRat’s - dumbo, standard, agouti, niest. spotted varieberk



HJUKI Happy Feet - standard, standard, black, niest. hooded



Spodziewamy się:

Uszy: STANDARD
Sierść: STANDARD
Barwa: BLACK, AGOUTI, AMERICAN BLUE, AMERICAN BLUE AGOUTI
Znaczenia: CAPPED, BAREBACK, BERKSHIRE, może SPOTTED, BLAZED


Cytat:
Opal moja kochana Opiś. Lepszej wnusi bym sobie wymarzyć nie potrafiła. Rozklejam się na samą myśl o tej cudownej istotce
Jest radosnym i rozbrykanym uszolotem, który stawia kontakt ze mną na pierwszym miejscu.
Pieszczotom i całusom oddaje się z wyraźną radością i zadowoleniem.
W relacjach z innymi szczurami jest bezkonfliktowa i zrównoważona. Nigdy nie widziałam by brała udział w jakichś sprzeczkach czy bójkach.. woli sobie pospać u mnie pod bluzą.
Jednym zdaniem.. nasza rozkoszna gwiazdeczka


Cytat:
Hjuki jest dużą kulką o uszach przypominających mi kangurze, choć to może być jedynie wymysł zakochanej w nim pańci. Ma ogromny apetyt i ciekawość świata, choć w młodości przechodził ostro okres buntu, teraz się ładnie ustatkował i żyje ze swoim przyjacielem w zupełnej zgodzie i harmonii Nie przepada za gośćmi, choć tych, których wizyty są częstsze darzy zaszczytem obsiusiania i wepchnięcia się na kolana, po czym władczym spojrzeniem żąda ''miziaj mnie, człowieku!'' Lubi posiedzieć na ramieniu i stoickim wzrokiem poobserwować otoczenie, często wtedy, głaskany po główce pulsuje oczętami i melodyjnie zgrzyta (Tak, Pingwin jest szczurem, który POTRAFI melodyjnie zgrzytać!) Jednak, mimo tych słodkich pozorów ma wielką osobowość, pewnie w poprzednim wcieleniu był sławnym wojem. Ustawia świat według własnego porządku. Brzecio może zbliżyć się do miski dopiero, gdy Hjunio się naje, tak samo z innymi atrakcjami. Młodego ulubionym miejscem jest wiszące sitko w klatce, poduszka pańci (regularnie po każdym praniu obsiusiwana) i parapet. Lubi jeść właściwie wszystko, jednak jak na samca przystało, prawdziwym uznaniem daży wysokobiałkowe potrawy. Kocha mnie też na zabój, gdy widzi buteleczkę Nurtidrinku. Jest to bardzo inteligenty, duży szczur, puszysty i dający się miziać wszędzie. Wielka osobowość w równie sporym ciałku Myślę, że, jeśli maluchy wdadzą się w tatę, będą wspaniałymi istotkami : )


Krycie planujemy w połowie grudnia, jeśli zbierze się minimum ośmioro chętnych na maluchy.

Miot będzie miał status kontrolnego.

Rodowód miotu:


Serdecznie dziękujemy Kla.kier i Azi za użyczenie samca do krycia.
Miot urodzi się w Warszawie.


Wszystkich chętnych proszę o wypełnienie ankiety
KLIK i przesłanie na naszego maila: sunrats@wp.pl, lub wypełnienie ankiety na naszej stronie www.sunrats.pl

W tytule proszę o wpisanie literki miotu, ilości szczurków i płci.

babyduck - Pon Lis 07, 2011 10:39

Jeden chętny już jest :slinisie:
Bel - Pon Lis 07, 2011 10:45

jak to blazed?jak to blazed?tak nie można ;( ;( ;( ;(
Pyl - Pon Lis 07, 2011 12:10

Ja żadnego ogona nie biorę, ale niech ktoś nazwie jakieś maleństwo Autostradka... Please...
wushu - Pon Lis 07, 2011 19:22

Pyl nie wie co mówi. Miała na myśli, że to imię jest zaklepane przez nią :P
Lavi - Pon Lis 07, 2011 19:25

Blazed ;( ;( ;( ;( ;(
Bel - Pon Lis 07, 2011 19:51

Lavi, i nie husky :P
Lavi - Pon Lis 07, 2011 20:02

Bel, a idź Ty, już nie mogę całkowicie się doszczurzać ;(
Kla.kier - Sob Lis 12, 2011 10:11

Zdjęcia Hjukiego : )



Robi się taaki czekoladowy! ^^

Majszczur - Sob Lis 12, 2011 10:39

O nie!
Nie produkuje się blazedów kiedy Majszczurowa ma za małą klatkę na kolejnego lokatora. To nieludzkie ;(
Kciukam za pomyślne krycie :kciuki:

babyduck - Sob Lis 12, 2011 16:14

Majszczur napisał/a:
Nie produkuje się blazedów
Wypluj to! :evil:
Majszczur - Sob Lis 12, 2011 16:16

Kaczuszko, spoko samce mogą być, mogą :mrgreen: byle nie samiceeee ;(
Nietoperrr... - Nie Gru 04, 2011 01:23

O MAMUŚ!!!NIEEE!!!Tylko nie blazed... :roll: Nie,niech nie będzie blazedów...Samców...Nie...
Czarnuchów niech nie będzie,ani agutów...Cholera,gdzie ta ankieta???Ja nie wytrzymam...
Jest miejsce na dwóch...Nie lubię tego forum... :roll:

MalaBoo - Pon Gru 05, 2011 12:02

Majszczur napisał/a:
Kaczuszko, spoko samce mogą być, mogą :mrgreen: byle nie samiceeee ;(


To też wypluj ;D

Mika29 - Pon Gru 05, 2011 18:33

Nie, nie wyplujemy. Samic blazedów być nie może i koniec! :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group