To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Ogonowy offtopic - Ankieta - odmiany szczurów

Oluś - Sob Lis 05, 2011 22:56
Temat postu: Ankieta - odmiany szczurów
Witam
Piszę pracę inżynierską na temat odmian szczurów i jednym z jej celów jest próba przybliżenia popularności poszczególnych odmian. W tym celu przygotowałam krótką ankietę. Moja serdeczna prośba do Was - wypełnijcie proszę :mrgreen:
Jest tam siedem prostych pytań: dwa o liczbę szczurów i pochodzenie oraz pięć dotyczących samych odmian. UWAGA! Przy pytaniach o odmiany trzeba koniecznie wpisać liczbę posiadanych szczurów tej konkretnej, zaznaczonej odmiany! Ma to skrócić Wam wypełnianie (nie trzeba wypełniać ankiety o każdym szczurze oddzielnie). Weryfikacja wyniku jest już kwestią moich obliczeń. Jeśli będziecie chcieli opublikuję obliczone wyniki.

Link do ankiety :
http://moje-ankiety.pl/respond-14978.html

I ostatnia prośba: to moja pierwsza ankieta więc proszę o wyrozumiałość i jeśli do ankiety wkradł się jakiś błąd, lub macie jakieś uwagi co do jej formy - dajcie znać na pw. Będę brała pod uwagę wszelkie uwagi i sugestie. Do oddania prac jest jeszcze trochę czasu i będzie można jakby co wprowadzić poprawki :wink:

Anonymous - Sob Lis 05, 2011 23:00

przy kolorach oczu - daj najlepiej wszystkie nazwy po angielsku ;) no i jeszcze jedno - jest opcja czerwone, ruby, dark ruby - czerwone to chyba ruby, nie?
pszczoła - Sob Lis 05, 2011 23:01

Wysłane :)
Trochę za mało rodzajów znaczeń. Brakowało mi np. varieberk. I co, jeśli szczur ma 2 znaczenia np. blazed capped ? - ja zapisałam to w "innych" :)

Oli - Sob Lis 05, 2011 23:03

wyskakuje mi, że nie da się udzielić odpowiedzi
Anonymous - Sob Lis 05, 2011 23:04

przy kolorach to też kiepsko... jak mam zakwalifikować szczura beige albo lilac???
no i kolory DOTYCZĄ fuzzów :P fuzz może mieć wszystkie kolory tak samo jak standardowosierstne szczury...

L. - Sob Lis 05, 2011 23:04

oczy są:
pink, ruby, dark ruby, black, odd eye


skoro robisz ankiete o odmianach radziłabym skonsultować to z kimś doświadczonym bo roi sie od błędów.

Cola - Sob Lis 05, 2011 23:04

na końcu pojawiło się "ankieta nieaktywna, nie można udzielić odpowiedzi"
Majszczur - Sob Lis 05, 2011 23:06

znaczenia - brakuje... husky :wink:
oczy - lepiej byłoby albo wszystko po polsku albo wszystko po angielsku

nie mogłam wysłać... pojawiło się podświetlone na pomarańczowo info: "ankieta nieaktywna" :?

Oluś - Sob Lis 05, 2011 23:08

Jeśli ankieta jest nieaktywna to znaczy że właśnie wprowadzam poprawki, wybaczcie, dopiero się uczę robić takie rzeczy :wink:
L. - Sob Lis 05, 2011 23:09

Po mimo tego, że jesteśmy w Polsce używamy angielskiego tj. międzynarodowego nazewnictwa :wink:
Nie da sie wszystkiego przetłumaczyć na polski bo wyjdą farmazony :-P wiec proponuje zostac przy tym angielskim.

i myślę, że wszyscy z chęcią byśmy ujrzeli wyniki ankiety ;)

furburger - Nie Lis 06, 2011 08:06

chciałam wejść w ankiete i lipa, ankieta nieaktywna :(
L. - Nie Lis 06, 2011 10:09

furburger, bo Ola poprawia akiete, uruchomi ja jak skonsultuje wszystkie odmiany.
Kasik - Nie Lis 06, 2011 10:21

Nadal nieaktywna... Jak się coś zmieni, dajcie ktoś znać :P
Oluś - Nie Lis 06, 2011 12:42

Po konsultacji z Azi, ankieta została poprawiona i uaktywniona :)
Z góry dziękuję za cierpliwość i wypełnienie ankiety :wink:

furburger - Nie Lis 06, 2011 12:50

a czym się różnią pink od ruby, i dark ruby ? Moja Kayomi ma czerwone oczy a Księżniczka czerwono czarne i nie wiem co zaznaczyć :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group