To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Ogonowy offtopic - Wielkoszczur Gambijski

Pyl - Nie Kwi 14, 2013 16:53

czlowiekkoldra, temat o wielkoszczurze już jest - tutaj. Sugeruję poczytać o nim więcej - wg doświadczeń forumowiczów to faktycznie trudne w chowie zwierzę. Nie jest polecany jako zwierzątko domowe.
Niamey - Nie Kwi 14, 2013 16:56

czlowiekkoldra, jeśli fascynują Cię "trudne" zwierzaki, to zacznij od szczurów doświadczonych przez los - tych skrzywdzonych, nieufnych i gryzących - potrafią dać w kość nie gorzej niż dziki szczur, wymagają dużej ilości pracy i cierpliwości, a zasłużenie na ich zaufanie daje dużo satysfakcji.
AngelsDream - Nie Kwi 14, 2013 17:10

Scaliłam istniejące wątki w jeden temat. AD
czlowiekkoldra - Nie Kwi 14, 2013 17:24

Dobra, dzięki za wasze opinie ;)
Czytałam już spoooro, nie było tak, że zobaczyłam zdjęcie czy filmik i stwierdziłam, że sobie kupię, a co! ;) Chciałm poznać doświadczenia ludzi, którzy mieli z nimi doczynienia. Mój rozwój na tym forum podskoczył o 6482368927483 %, bo znalazłam coś takiego jak wyszukaj ;)

Pyl - Nie Kwi 14, 2013 17:34

czlowiekkoldra napisał/a:
bo znalazłam coś takiego jak wyszukaj
czlowiekkoldra, super :) To znacznie ułatwia ;)

/Edit
No i są jeszcze spisy treści :P

czlowiekkoldra - Nie Kwi 14, 2013 17:49

Może kiedyś ogarnę.. Zawsze mi to trochę zamuje. Pewnie mnie z 3 razy zablokuje administracja i się nauczę ;)
Pani Łapa - Pon Mar 14, 2016 02:44
Temat postu: Wielkoszczur gambijski
Witajcie!
Założyłam ten wątek, bo podobnego tu nie zauważyłam, a jakiś czas temu interesowałam się tymi bydlakami :D
Czy ktoś ów zwierza posiada? Może podzielić się zdjęciami, doświadczeniem i zdradzić skąd go zdobył?
Wiem, że nie są tanie, trudno je zdobyć (jak jakieś super pokemony kurde), ale są za to wspaniałymi zwierzakami. Tylko niszczyciele i złodzieje, ale bardzo chętnie się uczą i spędzają czas z człowiekiem. Widziałam nawet zdjęcia jak ludzie prowadzają takie na szelkach :D
Dodaję foto, które daje idealne wyobrażenie gabarytów wielkoszczura :) fotka

agathe1988 - Pon Mar 14, 2016 05:34

Pani Łapa, proszę, Hellek ma nawet własny funpage https://m.facebook.com/Gambian-Pouched-Rat-Hellek-913593335380231/?fref=nf
Pyl - Pon Mar 14, 2016 08:51

Pani Łapa, zanim założysz temat wpisz w forumową wyszukiwarkę to czego szukasz - nie podlinkuję z komórki, ale jest na forum temat o wielkoszczurach oraz wątek Modiego, konkretnego szczura, którego historię mieliśmy okazję śledzić na forum.
agathe1988 - Pon Mar 14, 2016 09:05

Ja podlinkuję ;)

Wielkoszczur

Modi

Szczurówka - Pon Mar 14, 2016 09:16

Podobno tych szczurów się nie dostanie w Polsce...
Pani Łapa - Pon Mar 14, 2016 09:50

Przepraszam :C Nie chciałam robić bałaganu, po prostu nie rzuciła mi się w żadnym temacie sama nazwa gambijskiego.
Szczurówka, Słyszałam, że najbliższym miejscem, gdzie można je dostać są Czechy i UK.

smeg - Pon Mar 14, 2016 09:51

Połączyłam z istniejącym tematem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group