To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Ogonowy offtopic - Wielkoszczur Gambijski

momus - Nie Paź 09, 2011 18:36

tak czytałam
Asica21 - Nie Paź 09, 2011 18:38

momus, mi tez to chodziło po głowie jakiś czas i czasem mnie nachodzi nadal ale trochę się boję, że nie dam rady go wychować dobrze a terrorysta mi w mieszkaniu nie jest potrzebny :wink:
S - Nie Paź 09, 2011 18:50

Niestety albo gambian albo małe dzieci/inne zwierzęta/dużo gości itp.

Modek miał wczoraj atak padaczki. Teraz uruchomiłam parę osób w celu ustalenia jak go leczyć.

momus - Nie Paź 09, 2011 19:27

S napisał/a:
Modek miał wczoraj atak padaczki. Teraz uruchomiłam parę osób w celu ustalenia jak go leczyć.

Współczuję
W Warszawie jest klinika małych zwierząt przy SGGW - może by tam ew. zadzwonić (jak nie jesteś z Mazowieckiego) może oni dadzą namiary na lekarzy w Twoim mieście,albo poradzą cokolwiek

S - Nie Paź 09, 2011 19:34

momus dzięki. Wet z Włocławka ma kolegów po fachu w Warszawie i będzie się z nimi kontaktować w sprawie padaczki Modka,
Martuha - Nie Paź 09, 2011 20:35

Mi się gambiany podobają,ale niestety przy dwójce małych dzieci i mnóstwem zwierząt mogę sobie jedynie pomarzyć :roll: Chętnie bym takiego zobaczyła na żywo :mrgreen:
susurrement - Pią Sty 13, 2012 16:30

momus, aktualne?
BunShi - Sob Sty 21, 2012 17:26

Ja we wtorek jade na giełde zoologiczną i zobacze czy tam będą:) a Jak nie bedzie to sie spytam czy nie moze załatwic albo wie gdzie takie dostane ..
Karena - Sob Sty 21, 2012 17:29

Giełda zoologiczna Brrrrr aż mnie ciarki przeszły.
Niby skąd tam wielkoszczur gambijski ?

nubijka - Nie Sty 22, 2012 07:59

na giełdzie terrarystycznej był....ale jesteś pewna, że go chcesz? czytałaś o nim?
Kasik - Nie Sty 22, 2012 14:22

BunShi, ale z tego co pamiętam, to chyba innych zwierząt przy gambianie nie można trzymać? Chyba, że źle pamiętam, to niech mnie ktoś poprawi.
maa - Nie Sty 22, 2012 14:44

Tak, napisane to jest na poprzedniej stronie..
Kasik - Nie Lut 12, 2012 17:52

Kluska123, ale to chyba temat dyskusyjny powstał ;) Można ewentualnie przenieść.
AngelsDream - Śro Maj 02, 2012 10:08

Temat przeniesiony. AD
czlowiekkoldra - Nie Kwi 14, 2013 16:47
Temat postu: Wielkoszczur Gambijski
Gdzie można kupić takiego stwora mieszkając w Polsce? Czytałam, że ktoś znał pośredników, dzięki którym można sprowadzić wielkoszczura z Niemiec, gdzie normalnie się je hoduje jako pupile.. podobnie z resztą jak w UK czy Belgii. Marzy mi sie taki potworek. Fascynują mnie dzikie szczury np. wędrowne. Oswojony wędrowny też był by moim szczęściem. Podobno Gambiany mają truny charakter, ale wydaje mi się, że poświęcając czas można zbudowąc więź i z takim indywidualistą, a i może być ona trwalsza, bo będzie ufał tylko nam. Jakie są wasze opinie o nich? :)
Przpraszam jeśli się powtarzam. Jestem nowa i jeszcze się trochę gubię. Proszę o wyrozumiałość :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group