To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Imiona dla szczurów

mmarcioszka - Pon Wrz 26, 2016 16:40

truskawkowelody, cała masa "jedzeniowych", od deserów (Ptyś, Ciacho, Pączek, Biszkopt) przez warzywa i owoce :)
ema0505 - Wto Wrz 27, 2016 08:34

truskawkowelody, Knedel :D
limomanka - Wto Wrz 27, 2016 09:42

Mnie zawsze rozczula imię Wafel. Są jeszcze przyprawy i zioła: Pepper, Mint, Imbir ^^
Skarpetka - Wto Wrz 27, 2016 16:02

Humus i Falafel albo Humus i Hubris (łac. pycha, w sensie duma) :D
Szpilka dla samiczki.
Dla grupki samców Leonardo, Donatello, Rafaello i Michaelangelo.

Moim osobistym marzeniem jest nazwać jakieś żenskie zwierzątko Kopernik i oburzać się, że Kopernik była kobietą. Na razie jednak od lat sami panowie.

Bmiroslaw - Śro Wrz 28, 2016 12:22

Pusia i Hubi
KorniSzon - Pon Paź 21, 2019 11:42

Dzięki xD właśnie mam nowego szczurka i imię od Ciebie leci dla niego :D
Ppx - Nie Mar 22, 2020 18:00

Moje dwie pierwsze dziewczynki, które przygarnęłam (czekając na adopcję z Lab Rescue)
wyszły przypadkiem,
szukałam jakiejś taniej klatki, w końcu wyszło z ogłoszenia, że szczury są do oddania,
w sumie klatka do niczego się (oprócz kiszonki)
nie nadawała. Oddający je powiedział, że jedna to Lunka. Druga nie miała imienia.
Obie okazały się też być albinoskami. Druga była z kolei dumbo i dostała imię Loszka.
Stąd przyszedł pomysł, że wszystkie, które będą u mnie dostaną imię na "L". :)
Później dwie labiczki dostały imiona Lipka i Luczka, kolejny szczurek którego przygarnęłam
(też albinoska) nazywała się już przed adopcją Leosia. Później w stadku zaczęło się robić
kolorowiej pod względem maści i imion (zostawiłam po prostu imienia sprzed adopcji)
i była jeszcze w stadku Lodzia, Misia, Piszczka (która była u mnie w sumie tylko ze dwa dni poza stadkiem).
Teraz mi została Lufka, eLka i Milka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group