To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Imiona dla szczurów

Pyl - Pon Lut 04, 2013 12:19

Off-Topic:
Mój velveteen jest twardy, ale to samiec, więc to też inaczej. A faktycznie patrzyłam na wibrysy no i futro, bo takie jest potargane a nie poskręcane. Ale ja znawcą nie jestem, więc to raczej pytanie niż sugestia.

Cegriiz - Pon Lut 04, 2013 12:22

Off-Topic:
Ninek, ja mam dwa różne Velveteeny tej samej płci, więc nie wiem, czy to akurat jest wyznacznik ;)
U rexów zawsze widziałam takie delikatne wibryski w futrze, których nie było u v.

Orszula - Pon Lut 18, 2013 10:50

Że tak sobie offtopnę:
Z okazji zeszłotygodniowych perturbacji wymyśliłam ciekawe imię dla szczurka, nie żadnego konkretnego co prawda (moje już mają imiona - Ałtaj, Arbat i Amur) - Apokalipsik. Imię w sam raz dla devila, prawda?

Akiś - Śro Lut 27, 2013 13:44

Znalazłam kilka ciekawych, celtyckich imion dla mojej przyszłej ogonki (6tygodniowa albinoska), lecz nie wiem które wybrać. Oto propozycje:
Adain (uskrzydlona)
Eira (śnieg)
Enid (dusza, życie)
Fia (spokój)
Morgan (mieszkanka morza)
Sevi (truskawka)

Karena - Śro Lut 27, 2013 13:47

Akiś napisał/a:
Sevi (truskawka)
;)
Oluś - Śro Lut 27, 2013 16:57

A mi się podoba Eira :serducho: Dla albinoski jak znalazł :)
Akiś - Śro Lut 27, 2013 20:18

Właśnie nad tymi dwoma głównie się zastanawiam. Oba takie ładne.
Cegriiz - Śro Lut 27, 2013 23:55

Akiś, to nadaj podwójne ;)
Varinia - Pią Mar 01, 2013 21:04

Jak ja bym miała samiczkę, to nazwałabym ją Eira - niesamowite imię, takie mistyczne, jak sam śnieg. Dziękuję za ciekawy pomysł. Zapamiętam to imię na długo, być może kiedyś znowu będę miała maleńką dziewczynkę. Nie wiem czemu, ale mi się bardzo podoba imię Pimpek (z różnymi kombinacjami: Pimpur, Pimpuś, Pimpurliński xD). Mój zmarły niedawno szczurek się tak nazywał - to imię kojarzy mi się z taką ciamajdką i w rzeczywistości taki był! Eh ;( :( Do jakiegokolwiek weterynarza nie poszłam, zawsze pamiętali go za jego słodkie imię - często śmiali się z niego, eh.
Werka - Czw Maj 30, 2013 21:34

Witam, poszukuję imienia dla tego małego nietoperza.
Jest to samiczka biała, dumbo
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/425311_499485240105277_1911749724_n.jpg
Mam ją od wczoraj i kompletnie nie mogę nic wymyślić co do imienia. :evil:
Moja druga nazywa się Tosia.
Póki co, mówię na nią batman albo nietoperz. :P
Proszę, pomóżcie :mrgreen:

amandakkaa - Wto Cze 04, 2013 14:20

Mi bardzo Podobają się imiona: Eira,Sevi, Yuki, Ronnie i Delilah
Zastanawiam się jak moje księżniczki mają się nazywać, każde z tych imion mi się podobaja a trzeba wybrać dwa :mrgreen: :o

Cegriiz - Wto Cze 04, 2013 14:37

amandakkaa, tak jak powyżej, możesz nazwać je imieniem podwójnym ;)

Np. Eira Yuki albo Delilah Sevi ;)

Do wyboru, do koloru :)

cezara - Wto Lip 09, 2013 14:30

za długa ta lista... nie wiem co wybrać :D
większość super! ;)

Irsa - Pon Lip 29, 2013 17:18

Moim ogonkom imiona nadawał mój syn,z tym,że on ma 11 lat i pstro w łebku :) i mamy Pepina,ale to imię miał już nadane,gdy go adoptowaliśmy,pozostałe to Malka,Perełka,Fiona,Ima,oraz maluchy Imy,samiczki Raila,Smilla,i roboczo dwie do oddania mają imiona Emma i Mokka. Mieliśmy też Węgielka oraz Pafinkę,nazywaliśmy ją Pafi lub Pafcia. :)
arachne - Czw Sie 01, 2013 12:07

Ja nazwałam jednego z moich młokosów Kokos...Nie mogłam nic wymyślić, ale jak zobaczyłam jak zwisa z góry klatki, by po chwili spaść Heniusiowi albo Felkowi na głowę, postanowiłam nazwać go Kokos... :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group