To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "Cukierkowy"

baradwys - Pon Wrz 12, 2011 13:11
Temat postu: Planowany miot "Cukierkowy"
Z ogromną przyjemnością ogłaszam miot Cukierkowy w naszej hodowli!!

Rodzicami zostaną:
Lanugo de la Nero od Krisicy
ur. 10.10.2010r.
Dumbo, velveteen, russian silver, self




O Laguno:
To duży, piękne zbudowany samice, o pięknej barwie i ślicznym selfie. Taki typowy miś przytulak, duży, puszysty i milusi ;)
Za krycie dziękujemy CH S od Krisicy !!

Yellow Submarine von Percy
ur. 16.03.2011r.
Dumbo, velveteen, black, self



O Yellow:
To moja mała dama, choć wszędzie jej pełno i potrafi wszędzie wejść oraz wszystko zepsuć, zachowuje się jakby to właśnie były jej obowiązki w stadzie, moja mała Betka, strażniczka swojego koszyczka.



Na wystawie w Uvalno zajęła III miejsce dla samicy o najlepszej sierści velveteen.

Spodziewamy się:
Uszy: dumbo 100%
Sierść: standard, velveteen oraz double velveteen
Kolory: russian silver, russian blue, american blue i black
Znaczenia: self

RODOWÓD MIOTU
http://chomikuj.pl/Shy_Lady/cukierkowy
Miot urodzi się w Rybniku.
Planowane krycie: wrzesień/ październik 2011
Planowany poród: październik/ listopad 2011
Maluszki do odbioru będą po ukończeniu 5 tygodni
Status miotu PP (miot z rodowodem do chowu i na wystawy!!)
Cena maluszków będzie ustalana indywidualnie w zależności od odmiany.

Współczynnik inbredu dla tego miotu wynosi 0%
AVK (współczynnik utraty przodków) wynosi 100%
(Liczony dla 5 pokoleń wstecz)


Ankietę proszę wysyłać na maila chsratsbaradwys@yahoo.com
http://chomikuj.pl/Shy_Lady/Ankieta

Miot CUKIERKOWY, co oznacza, że maluszki będą nazywać się jak Wasze ulubione cukierki :)

kisei - Pon Wrz 12, 2011 13:23

Szykuje się cudny miot.
Wszystko co lubię a zwłaszcza american blue :serducho:
Zazdroszczę przyszłym domkom.

Azi - Pon Wrz 12, 2011 13:37

Off-Topic:
oooo Shy_Lady się przechrzciła, dopiero zauważyłam :P

fajnie, ze znów masz szczury i rozpoczęłaś hodowlę, mam nadzieję, że tym razem nie okaże się jednak, że znów jesteś chora i znów wszystkie będą szukać domków, ja już tym razem nie wezmę, nie mogę.


Oby przyszłe maluszki były zdrowe, piękne i równie urocze.

Gdzie jest zarejestrowana hodowla? W Czechach, czy na Słowacji?

babyduck - Pon Wrz 12, 2011 13:41

Off-Topic:
baradwys napisał/a:
double velveteen
jak to wygląda?

baradwys - Pon Wrz 12, 2011 13:42

Off-Topic:
moje sprawy zdrowotne są wyprowadzone na prostą, ale to nie jest temat by się o w to zagłębiać i o tym rozpisywać.


Odpowiedź na Twoje pytanie znajdziesz na forum hodowli (wystarczy kliknąć na banerek ;) )

Azi - Pon Wrz 12, 2011 13:44

baradwys, baner nie działa :( chyba nie podpięłaś linku. A to tajemnica?
baradwys - Pon Wrz 12, 2011 13:54

Azi, banerek działał jeszcze jakaś chwilę temu. To, żadna tajemnica, jest to po prostu temat miotu a nie hodowli ;)

Off-Topic:
Edit:
no tak, na forum można podawać linki tylko do SHSRP i SPS :roll: jakby strona/forum mojej hodowli miało zabrać allo użytkowików :lol:

mintyy - Pon Wrz 12, 2011 14:00

A malenstwa zapowiadaja sie sliczne ! ♥

Off-Topic:
babyduck, http://brbb.freeforums.or...eteen-t117.html znalazlam informacje o double velveteen :P Nie wiem czy to to ale moze i tak :D

aneczka1-13 - Pon Wrz 12, 2011 14:07

;( ;( Buuu. A ja zawsze chciałam właśnie coś takiego, a nie mogę ;(
asia030984 - Pon Wrz 12, 2011 15:41

jejku, jakie śliczne maleństwa będą...zazdroszczę przyszłym domkom :twisted:
zuuzuushii - Pon Wrz 12, 2011 15:54

Bel napisał/a:
żadnych informacji na temat swojej hodowli ani na allo ani na swojej stronie a sądzę, że przyszłe domki chciałyby poznać bliżej hodowlę

miot wygląda obiecująco (am.blue :serducho: )ale podpisuję się pod Bel, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o hodowli : )

Karena - Pon Wrz 12, 2011 22:11

Ankietę wypełniłam chaotycznie byle szybko więc jakby co przepraszam :P !
Od lat marzyłam o dumbo a tu jeszcze velveteen :serducho:
No ale fakt faktem też bym poczytała trochę więcej informacji :P

Karena - Wto Wrz 13, 2011 00:34

baradwys, a ja bym chciała zerknąć na rodowód :oops: a na forum hodowli go nie ma . Więc jakbym mogła poprosić o wgląd tylko byłoby super
baradwys - Wto Wrz 13, 2011 01:00

Karena, jasne, na środę powinnam już go mieć a kompie (póki co mam tylko w formie papierkowej).
pszczółka, odpowiedzi na temat miotu to proszę bardzo, ale od pisania a temat hodowli jest inne miejsce ;)

Karena - Wto Wrz 13, 2011 03:20

Off-Topic:
A może wygodniej byłoby założyć wątek o tej hodowli na Alloszczurze ? I tam np zamieścić wszystkie informacje o hodowli i w razie pytań na bieżąco odpowiadać sobie tam .Wtedy np osoby nowe na forum albo świeżo zalogowane itd można by odsyłać do tego wątku. tak tylko sobie 'głośno myślę' ;) Bo mogą się pojawić sytuacje kiedy ktoś ma na szybko pytanie (tak jak ja tu tak nieśmiało z tym rodowodem) więc to całe rejestrowanie sie jest zwyczajnie niewygodne :P i np taki mail aktywacyjny na forum może nie dojść czy coś itd.. ogólnie wygodniej tu rozpisać zamiast specjalnie sie rejestrować na forum hodowli, żeby zadać jedno pytanie :P No i czasami fajnie się czyta o hodowlach im więcej informacji tym przyjemniej , pewniej i jakoś tak no nie wiem po prostu ..profesjonalniej? Nie wiem jakiego określenia użyć ale wiecie o co mi chodzi :lol1: Ale może ja się nie znam . nie wiem tylko tak głośno myślę :P

Ah i mam pytanie odnośnie miotu co by nie było, że sam offtop :wink: W jakim przedziale cenowym będą maluszki? taki np dumbo velveteen ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group