To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Toruń] dr Paweł Suchecki

Iskrunia - Czw Wrz 08, 2011 17:49
Temat postu: [polecam] [Toruń] dr Paweł Suchecki
Mam pytanie,przejrzałam cały dział o wetach,wiem jacy są w Bydgoszczy aczkolwiek wolę dopytać ludzi którzy może więcej wiedzą.Czy wie ktoś z was gdzie robią narkozę wziewną w Bydgoszczy lub Toruniu oprócz kliniki na Bełzy w Bdg bo tam obecnie wziewki nie posiadają.Prosiłabym o jakąś pomoc bo chcę wykastrować samca a w bdg nie ma nigdzie wziewki chyba że o tym nie wiem.Wiem że w Toruniu jest Krawczyk ale nie wiem czy robi wziewkę i zdania na jego temat są podzielone,polećcie dobrego weta.
zywym_trudniej - Czw Wrz 08, 2011 20:42

W Toruniu jest Krawczyk i Suchecki, obydwaj mają różne opinie, według mnei jakby ich połączyć w jedno to byłby weterynarz idealny :P Ale wziewnej o ile się nie mylę nie ma ani jeden ani drugi, chyba że coś się zmieniło. Można popytać może jest możliwość zamówienia takiej narkozy na życzenie lub coś w tym rodzaju.
Dorotea86 - Śro Gru 28, 2011 16:42

Również polecam Sucheckiego, przez ponad 6 lat prowadzi moje stado w tym szczury.

Akurat żadnym zabiegom nie były poddawane, więc się nie wypowiem.

quagmire - Śro Gru 28, 2011 16:49

Iskrunia, a masz jakieś konkretne wskazania do wziewki u tego samca?
Layla - Śro Gru 28, 2011 17:00

quagmire, temat jest z września więc zapewne sprawa z kastracją nieaktualna.
quagmire - Śro Gru 28, 2011 17:11

Dzięki Layla, nie zwróciłam uwagi ;)
Helcia - Śro Sty 18, 2012 18:00

zywym_trudniej gdzie znajdują się gabinety tych lekarzy,o których piszesz?
zywym_trudniej - Śro Sty 18, 2012 18:05

Krawczyk na Legionów, niedaleko Piotra i Pawła, Suchecki w klinice weterynaryjnej na ul. Kościuszki.
Helcia - Śro Sty 18, 2012 18:13

dziękuję :)
Annemon - Śro Sty 18, 2012 19:43

Ja też polecam dr Sucheckiego, zajmuje się moimi szczurzydełkami i jestem zadowolona, bo naprawdę ma pojęcie o tym, co robi :)
Helcia - Sob Mar 24, 2012 17:23

W Toruniu oprócz tych dwóch wetów polecam jeszcze Konrada Kowalczyka. Młody lekarz, który niedawno zaczął współpracować z Krawczykiem. Pełen zapału i dokładny. Moje ogony dokładnie osłuchał, zbadał serduszka, obmacał, sprawdził oczy i pyszczki. Za badanie i leki zapłaciłam jedynie 30zł.
Helcia - Sob Sie 25, 2012 19:08

Off-Topic:
ma ktoś jakiś kontakt do dr Krawczyka? dr Suchecki ma urlop do 02.09, a numery do Krawczyka jakie znajduję w necie są nieaktualne :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group