To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zooplus.pl - [Wrocław] - zamowienie zooplus

lamia - Czw Paź 07, 2010 20:40

Wysłane, a w GLS "Skan kontrolny KK", cokolwiek to znaczy... Czekam...
Ogoniasta - Pią Paź 08, 2010 14:00

Nasza paczuszka dotarła. :)
Osoby zamawiające proszę o informacje przez PW gdzie chcą odebrać. :)

cytryn007 - Pon Paź 11, 2010 21:08

i jak?
agacia - Pon Paź 11, 2010 21:52

Napisała Ogoniasta, że paczka już doszła. Ja wczoraj odebrałam Time od Białej :)
lamia - Pon Paź 11, 2010 22:26

Czekam - cholera, ani widu, ani słychu. Jutro chyba zadzwonię do GLS-a, czy niczego nie zgubili...
lamia - Wto Paź 12, 2010 17:33

Przepraszam za post pod postem, ale inaczej nie byłby widoczny - paczka do mnie nie dotarła. Jestem wściekła, ponoć kurier z GLS był dwa razy, ani nie zadzwonił, ani nie zostawił awiza, skontaktowałam się właśnie z oddziałem, twierdzą, że awiza były, ale powieszone na drzwiach wejściowych do bloku (11-piętrowego, z dziesiątkami durnych mieszkańców), bo tak trudno wrzucić kartkę do skrzynki :damagewall:
Paczki mi już nie przywiozą, chyba że zapłacę ja albo nadawca, więc muszę jechać na Paprotną. A ponieważ to jest dla mnie koniec świata, nie wiem, kiedy będę mogła odebrać paczkę. Przepraszam, dziewczyny, postaram się jak najszybciej, ale nie wiem, jak mi to wyjdzie. Grrrrrr!

cytryn007 - Wto Paź 12, 2010 19:58

lamia, sorka ale ja też jestem wsciekla i prosze abys paczke odebrala jak najszybciej, a drugi koniec swiata to to nie jest gdziekolwiek mieszkasz......
bo sorry ale Twoje "nie wiem kiedt bede mogla odebrac paczke" jak mam rozumiec? ze co za miesiac czy za dwa? a szczury moje co maja jesc....

lamia - Wto Paź 12, 2010 20:57

Piszę, postaram się jak najszybciej! Tyle że GLS pracuje do 19., ja (np. jutro) do 21., do tego rzeczywiście jest na końcu miasta, przy wylocie na Poznań - nie tłumaczę się, wina nie leży po mojej stronie, nawalił kurier, co przyznali dziś przez telefon. Mówię tylko, jak sprawa wygląda...
Devona - Wto Paź 12, 2010 21:17

lamia napisał/a:
nie tłumaczę się, wina nie leży po mojej stronie, nawalił kurier, co przyznali dziś przez telefon
Złóż oficjalną reklamacje i będą musieli Ci przywieźć. Co to ma w ogóle znaczyć, że nie przywiozą Ci paczki, powinni przyjechać co najmniej 3 razy, dopiero później odsyła się przesyłkę do adresata (też miałam przeboje z GLS).
cytryn007 - Wto Paź 12, 2010 21:49

poza tym chyba powinni dzwonic, do mnie jak kurier przychodzil a nie bylo mnie w omu dzwonil na komorke
agacia - Wto Paź 12, 2010 23:25

Do mnie kiedyś kurier zawsze dzwonił, a ostatnio w ogóle nie dzwonią. I nie ważne z jakiej firmy. W wakacje zamawiałam różne rzeczy i kurier nie dzwonił ani razu. Dobrze, ze akurat dużo w domu siedziałam i mnie zastali prawie za każdym razem. Chociaż 2 razy zdarzyło się, że paczkę zostawiali u sąsiadki jak mnie nie było, a wystarczyło zadzwonić to bym siedziała w domu :?
dudzia - Wto Paź 12, 2010 23:26

zadzwoń i powiedz że nie byłaś powiadomiona o tym że kurier przyjdzie, a nie bedziesz całymi dniami siedzieć w domu i czekac aż łaskawie kurier zapuka do drzwi, i skoro gościu ma problem z wrzuceniem awizo do skrzynki lub wykonaniem telefonu to niech wiezie jeszcze raz. nie wyobrażam sobie kuriera bez zadzwonienia! nie raz mi zadzwonił kurier ze za 5 minut ( :/ ) będzie, ale zawsze wtedy przez telefon mogłam podać sąsiada któremu podrzucić paczkę jak mnie nie było itp, lub nawet inna godzine uzgodnic mimo ze byl prawie pod blokiem. definitywnie ICH wina, dzwoń i nie sobie wmawiać że masz płacić za blędy innych. po coś podajesz do nich swój numer telefonu i chcesz kuriera a nie pocztę polską.
lamia - Śro Paź 13, 2010 08:16

Dzwoniłam, to mi powiedziano, że kurier rzekomo nie może wejść do bloku, bo go nikt nie wpuszcza, dlatego przykleił awizo do drzwi wejściowych, pani w centrali ma kopię i ona nie dopuszcza myśli, że awizo nie zostało dostarczone i jej to nie obchodzi, że nie powiadomiono mnie - paczka była dostarczana i teraz muszę sama po nią drałować.
A, reklamację też można złożyć tylko na miejscu...

edit:
Zamieniłam się w pracy, mam dowóz, więc jeszcze dziś to załatwię.

dudzia - Śro Paź 13, 2010 12:34

a jak sa osiedla zamknięte to co robi kurier? wiesza na kracie ogrodzenia awizo? przynajmniej już wiem z jakiego kuriera nie korzystać gdy mam inny wybór.
lamia - Śro Paź 13, 2010 17:07

Chyba tak właśnie robi.
Odebrałam paczkę, napisałam im reklamację, po czym po dotarciu do domu i obejrzeniu paczki okazało się, że paczką chyba ktoś rzucał - jest rozklejona, ktoś ją spiął paskiem. I, niestety, jedna z paczek z jedzeniem została uszkodzona. Bardzo mi przykro, mogę przesypać zawartość, bo opakowanie się porwało, ale niewiele się wysypało do pudełka... Przepraszam, dziewczyny, napisałam maila do zooplusa, może coś się wyjaśni.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group