To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Rurki waflowe suche

Gadom - Pią Sie 05, 2011 16:42
Temat postu: Rurki waflowe suche
Mam pytanie, bo przeglądam tematy, w opcji szukaj i nic nie mogę znaleźć. Dzisiaj moja mama na powitanie szczurkom dała po pół rurki waflowej suchej takiej : http://www.alja.com.pl/foto/rurka_sucha.jpg czy coś takiego można dawać ogonkom, czy to nie ma cukru a nawet to czy nie za dużo? Bo ze ogólnie ja trochę z natury panikuje to się boje ze ledwo do mnie trafiły a mogę im zaszkodzić.
Hanka_i_Medyk - Pią Sie 05, 2011 16:45

Raz na jakiś czas można dać, ale nie za często, bo cukru i tłuszczu w tym co nie miara. Co nie zmienia faktu, że szczury na pewno się o nie zabijają.
Gadom - Pią Sie 05, 2011 16:50

No jeden zjadł cała swoja polówkę,zobaczył ze brat zostawił trochę jeszcze jego cześć podzióbał. Kurde wiec cukier i tłuszcz nawet w głupich suchych rurkach jest ;/ No pięknie od 1 u mnie są i już im daje takie rzeczy ;/
Mao - Pią Sie 05, 2011 16:52

Ja czasem dam taki albo podobny przysmak, ale bardzo rzadko i bardzo mały kawałeczek. Moje szczury lubią wszystko co niezdrowe. Tak jak ja :P
Gadom - Pią Sie 05, 2011 16:54

Mao, no mały a nie jak moja mama postanowiła dać im pół ;P Wiem ze to ogólnie nie zdrowe bo tuczące i cukier który do koca nie wiem jaki ma wpływ. Wiec rozumiem ze od takich kawałków świat się nie zawali i nic im nie będzie?:P
aneczka1-13 - Pią Sie 05, 2011 18:57

Jak nie będziesz im tego regularnie podawać to im nie zaszkodzi. Więc od takiego jednego razu to też się nic nie stanie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group