To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Maluchy Janis w nowych domach !!!

babyduck - Śro Lip 27, 2011 21:37

agata-air napisał/a:
Matka miotu czyli Janis ma ok 8 miesięcy. Jest zdrowa, nigdy nie chorowała. Znam właścicieli jej sióstr- również nie miały problemów ze zdrowiem.
No to dla przyzwoitości dodam, że brat Janis (Bonus) to okaz zdrowia.
jolaada - Śro Lip 27, 2011 21:39

Wypełniłam! Szacunek dla Agaty-air! Zaimponowała mi ta wnikliwość w pytaniach. Widać wielkie serce dla swoich szczurasków! A Vege nie tylko na filmie skłonny do pieszczot.
ko93 - Śro Lip 27, 2011 22:22

Rodzice maluszków są tacy śliczni :roll: szkoda, że jeszcze nie mam towera :twisted: boje się, że jak już go będę miała to zamiast mieć 10 ogonków będzie więcej :lol: to się chyba jakoś nazywa :shock:
agata-air - Śro Lip 27, 2011 22:26

To jest bardzo niebezpieczny syndrom GMR- też go doświadczyłam. Tower jest okolicznością sprzyjającą, do 5 szczurów miałam wolierę, potem kupiłam Towera. Przez kilka miesięcy miałam w nim 7 ogonów a potem poleciało i dziś mieszka w nim 14 szczurów.
Arystydea - Śro Lip 27, 2011 22:28

I znowu to samo....
Primo; Prośba o znalezienie nowych domków = burzliwa dyskusja. Każdy musi pouczać. :/
Wybaczcie że tak mówię... ale chcę dowiedzieć się coś o maluchach a nie czytać takie rzeczy.
To wątek "oddam" - jeśli wolno mi coś zasugerować - to za dużo tu offtopu.

Sekundo; "Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień.."


PS. Agato, PW wysłane! Czekamy na zwrotny.

Pruffka - Śro Lip 27, 2011 22:28

Ja pisałabym się na panienkę, wysłałam już maila
magnes - Śro Lip 27, 2011 22:37

Arystydea, takie pytania muszą się pojawić, to naturalne i prawidłowa reakcja.



Temat został wyczyszczony z nieistotnych merytorycznie komentarzy.

Arystydea - Śro Lip 27, 2011 23:09

magnes napisał/a:
Arystydea, takie pytania muszą się pojawić, to naturalne i prawidłowa reakcja.



Temat został wyczyszczony z nieistotnych merytorycznie komentarzy.


Ok, rozumiem. Dzięki.

Pruffka - Śro Lip 27, 2011 23:59

Ankieta wypełniona i wysłana :lol1:
ko93 - Czw Lip 28, 2011 11:14

agata-air napisał/a:
To jest bardzo niebezpieczny syndrom GMR- też go doświadczyłam. Tower jest okolicznością sprzyjającą, do 5 szczurów miałam wolierę, potem kupiłam Towera. Przez kilka miesięcy miałam w nim 7 ogonów a potem poleciało i dziś mieszka w nim 14 szczurów.

z dziewczynką od Ciebie będę miała 9 ogonków, nie licząc słodkich tymczasowiczek :) myślę, że z powiększeniem stada do np. 12 czy 14 poczekam na Towera, żeby się nie gniotły chociaż i tak śpią na kupce :lol:

mcgan - Czw Lip 28, 2011 11:35

Mail wysłany :) Mam nadzieję, że jeszcze jakiś samczyk jest do zabrania :serducho: :mrgreen:
dotsa - Pią Lip 29, 2011 11:28

Co tam dzisiaj słychać u kluseczek i mamusi? :serducho:
ko93 - Pią Lip 29, 2011 12:37

Właśnie jak się małe glizdy mają :) i czy mamusia dobrze się czuje i daje rade z gromadką :) :?:
agata-air - Pią Lip 29, 2011 16:36

Nie miałam internetu przez dwa dni ;) Jeśli komuś do tej pory nie odpisałam niech wyślę wiadomość jeszcze raz.

Zrobię glizdom jakieś nowe fotki, wieczorem wstawię. Wszystko jest w porządku- rosną, jedzą, jedzą, jedzą :) Janis coraz częściej wychodzi spokojnie z gniazda na jedzenie lub przytulanie. Nadal wydaje mi się, że małe to same brudnonoski ;)

Pruffka - Pią Lip 29, 2011 16:45

wysłałam w takim razie raz jeszcze wypełnianą ankietę tak na wszelki wypadek i z niecierpliwością czekam (i podejrzewam, że nie tylko ja) na zdjęcia klusek :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group