To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Maluchy Janis w nowych domach !!!

AngelsDream - Pon Paź 17, 2011 09:09

agata-air, a nie lepiej zmienić nazwę i przenieść do działu z tematami szczurów?

W ten sposób domki będą mogły ogólnie informować, co u maluchów. :)

agata-air - Czw Paź 20, 2011 02:50

Jeśli byłaby taka możliwość to oczywiście :)
jolaada - Czw Paź 20, 2011 09:18

Super. Jestem za.Mamy tu maluchy od urodzenia- świetna kronika ich życia, szkoda to po prostu zamknąć. A Franka to taki szczur, jaki każdemu trafia się raz w życiu. Wiecie o co mi chodzi...Dziewczyny są okazem zdrowia, a jak reszta?
agata-air - Czw Paź 20, 2011 15:07

Docierają do mnie tylko dobre informację jeśli chodzi o charaktery i zdrowie. Janis i Vege (który wrócił do mnie i łącze go z labikiem) to nadal okazy zdrowia.
jolaada - Nie Paź 23, 2011 21:43

Ale super,że tu jesteśmy!Pozdrawiam rodziców i rodzeństwo!
jolaada - Pią Lis 11, 2011 23:21

Siostry i bracia co u Was?Marlenka, Franka i Agatka to najsłodsze miziaki na świecie. Franka zawsze, Marlenka prawie zawsze, a Agatka prawie jak ma ochotę czasem :P

jolaada - Wto Lis 15, 2011 13:33

Zaczynam wątpić- czy dziewczyny miały rodzeństwo?Agata, dalej stosujemy Twoją metodę, Franka od Marlenki różni się końcówką ogona, dlatego nie wiem, która jest która na zdjęciach. Agatka jest całkiem inna.
jolaada - Śro Gru 21, 2011 22:09

Przedświąteczne pozdrowienia. Czy ktoś z rodziny tu zagląda? Jak się pokażecie to wrzucę nowe fotki. :serducho:
agata-air - Pią Gru 23, 2011 08:17

Ja zaglądam :D Franie można rozpoznać po ogonie...i cóż ona pierwsza do miziania :D
Piękne zdjęcia dziewczyn, zaraz napiszę maile do wszystkich którzy adoptowali maluchy, postaram się przyciągnąć na wątek- dawno nie miałam wieści o większości.

Janis miewa się świetnie, jest okazem zdrowia. Vege również.

jolaada - Pią Gru 23, 2011 08:28

Super, miło Cię widzieć Agata-air. Dzisiaj łapię aparat i całą trójkę biorę w obroty.Fajnie,że rodzice ok.
AngelsDream - Pią Gru 23, 2011 10:29

Tytusa i Cezara spotkałam w Ogonku w zeszłym tygodniu - śliczne razem wyglądali. Chłopcy leczyli się z zapalenia oskrzeli.
jolaada - Pią Gru 23, 2011 23:08

Pozdrawiają we trzy.
agata-air - Sob Gru 24, 2011 01:50

Córeczki :D :D Jakie one podobno do mamy :)
jolaada - Sob Gru 24, 2011 08:08

Super,że tak uważasz, bo to w niej się najpierw zakochałam. :serducho:
jolaada - Sob Sty 07, 2012 10:41

Mamy nowy tunel, ale Frania jak zwykle, najbardziej zainteresowana zaczepami, sznurkami, spinaczami itp.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group