To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Maluchy Janis w nowych domach !!!

Mirrah - Śro Lip 27, 2011 19:01

Ja tez bym chciala dziewczynke i napisalam na pw :)
agata-air - Śro Lip 27, 2011 19:06

Oczywiście, że się nie obrażę. Mi naprawdę jest wstyd za tą sytuację bo nie powinna się zdarzyć. Zawsze bardzo dbałam by szczury odmiennej płci nie miały ze sobą styczności, dlatego Vege mieszkał na dole, Karmel mieszka w oddzielnym pokoju zamykanym na klucz. Jeśli miałam samców na DT mieszkali tam gdzie teraz Karmel.
Nie wykonałam aborcyjnej bo dowiedziałam się o sytuacji kilka dni przed porodem- czego nawet nie mam ochoty komentować. Po Janis wcześniej nic nie było widać, a ja nie wiedziałam, że wogóle coś się stało. Chciałam uśpić ślepy miot ale po prostu nie mogłam, nie potrafiłam. W związku z tym zdecydowałam, że poszukam im dobrych domów a jeśli, któryś będzie chory, nie znajdzie domu to zostanie u mnie bo de facto to moja wina bo to moje szczury.


ps. do dwóch ost. chętnych nie dostałam od was pw :(

jolaada - Śro Lip 27, 2011 19:23

Ponownie wysłałam pw i na wszelki wypadek maila.
AngelsDream - Śro Lip 27, 2011 19:28

agata-air, rozumiem, domyślam się, że może być Ci przykro.

Może warto napisać, na co choruje Vege?

Bel - Śro Lip 27, 2011 19:29

AngelsDream, ale Vege nie był chory ;) tylko Karmel ;)
wuwuna - Śro Lip 27, 2011 19:31

agata-air napisał/a:
Oczywiście, że się nie obrażę. Mi naprawdę jest wstyd za tą sytuację bo nie powinna się zdarzyć
Właśnie to chciałam usłyszeć.
Bo początkowo zabrzmiało to nie za ciekawie. Były suche informacje, że miot po takich rodzicach urodziło się to i to.
Dzięki za odpowiedz.

AngelsDream - Śro Lip 27, 2011 19:33

Bel, przeczytałam trzy razy, w końcu zrozumiałam, o co chodziło.

Tak czy inaczej, warto napisać coś więcej o rodzicach, niż tylko opisać ich wygląd. Aczkolwiek nie sądzę, żeby takie maluchy miały problem ze znalezieniem domków.

Mirrah - Śro Lip 27, 2011 19:39

ja tez napisalam jeszcze raz pw, doszlo? Mam nadzieje ze tak ;)
agata-air - Śro Lip 27, 2011 19:42

Wuwuna były suche informację właśnie dlatego, ze nie jestem z tego powodu zadowolona. Dlatego nie było och i ach tylko stało się to i to.
Angels wzięłam niemalże w jednej chwili dwóch samców i chciałam ich na raz wykastrować. Karmel chorował na zapalenie płuc, Vege był właściwie zdrowy ale miał ropnia więc i tak wiedziałam, ze muszę chwilę zaczekać. Stan Karmela już nigdy nie pozwoli na jego kastrację więc Vege miał zostać wykastrowany jak tylko będę miała auto- bo do jedynego weta któremu ufam w spr. chirurgicznych muszę dojechać kawałek drogi. Nie zdążyłam. Stało się.
Reasumują Vege jest zdrowym, 400gramowym, niespełna rocznym samcem, których oczywiście straci jajka. Bliżej mówiąc straci je nareszcie w piątek. Wg. informacji od poprzednich właścicieli nigdy nie chorował.
Matka miotu czyli Janis ma ok 8 miesięcy. Jest zdrowa, nigdy nie chorowała. Znam właścicieli jej sióstr- również nie miały problemów ze zdrowiem.

Asica21 - Śro Lip 27, 2011 19:43

agata-air, uuu... no to ktoś tu został babcią :twisted: , jak by szczyrzynka miała domek to nikt by jej nie zgwałcił :P
Trzymam :kciuki: za dobre, najlepsze domki.

AngelsDream - Śro Lip 27, 2011 19:45

agata-air, no to już wszystko jasne, bardziej się nie da.

A że nie jesteś szczęśliwa, to się domyślam. Pomyślnej weryfikacji domków i dużo zdrowia dla całej gromadki. :kciuki:

ko93 - Śro Lip 27, 2011 20:07

Ankieta wypełniona :] i naprawdę jest to super sprawa :) w życiu nikt tak dokładnie mnie nie sprawdzał nie licząc wizyty przedadopcyjnej :) mamy nadzieje, że nasz domek spełnia wymagania i jeden z małych dziabków trafi do mnie :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: magnes: Sro Lip 27, 2011 20:09 ]
błąd poprawiony, magnes

Mirrah - Śro Lip 27, 2011 20:13

Ja juz nieee moge sie doczekac zeby zobaczyc te maluchy :D
ko93 - Śro Lip 27, 2011 20:17

Jaki wstyd pisać nie umiem :oops:
agata-air - Śro Lip 27, 2011 20:17

Mirrah napisałam Ci pw :)

Na prośbę Mirrah

Vege


Janis
http://www.youtube.com/watch?v=NH4aovn30Yk



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group