To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Gdańsk] Skrajna dr Marek Wyszyński

Kasik - Sob Lip 23, 2011 19:20
Temat postu: [polecam] [Gdańsk] Skrajna dr Marek Wyszyński
Polecam tego pana doktora. Kiedyś zaszłam i zapytałam, czy zna się na szczurkach, powiedział wprost, że nie bardzo, ale badanie ogólne i inne podstawowe rzeczy zrobić potrafi - za to też plus dla niego, bo nie wali ściemy, że ze szczurem sobie poradzi. Dlatego od razu zaznaczam, że nie polecam go jako typowego szczurzego weta. Jednak byłam u niego z chorym oczkiem Stefana (zapalenie spojówki), ponieważ to kilkaset metrów ode mnie, a z powodu chorego oka nie chciałam go ciągnąć przez całe miasto w zimę. Bardzo spodobało mi się podejście pana dr do szczurka, potraktował nas jako pełnoprawnych pacjentów. Złapał Stefana bardzo pewnie, odchylił spojówkę i dokładnie obejrzał obydwa(!) oczka, zebrał ode mnie dokładny wywiad. Założył nam również kartę. Za wizytę zapłaciłam 20zł (może troszkę dużo, ale na szybko i pod domem, więc uważam, że nie tak źle), dostaliśmy receptę na Maxitrol wraz z dokładnym zaleceniem, jak stosować. Odebrałam pana dr jako bardzo profesjonalnego, dlatego go polecam na "małe" dolegliwości na szybko, jeżeli ktoś mieszka w pobliżu.

Lecznica mieści się zaraz za przystankiem tramwajowym "Skrajna", po schodkach w dół, pan dr Marek Wyszyński.

Lux - Śro Sie 15, 2012 11:22

Potwierdzam, bylismy u niego z odchodzaca Freja, od razu przyjal poza kokejka. Nie wysmial, tylko probowal ja odratowac, podal jej adrenaline i zaczal resuscytacje. Podobalo mi sie naprawde podejscie. Skasowsl tylko za sama adrenaline. Na nagle wypadki - polecamy :)
Karena - Sob Sie 16, 2014 15:30

Polecam jak dziewczyny.
Weterynarz pso-koci, ale z bardzo dobrym podejściem do szczurów.
Na nagłe wypadki i mniej poważne sprawy - polecam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group