To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zachowanie, psychika i oswajanie - Spanie z otwartymi oczami - normalne?

Iszbin - Wto Cze 28, 2011 15:14
Temat postu: Spanie z otwartymi oczami - normalne?
Nie wiem, czy istnieje podobny temat, a tym bardziej czy w odpowiednim miejscu go umieszczam, no ale tu mi pasuje (proszę o ewentualne przeniesienie).
Moje ciury [chociażby teraz w tym momencie] leżą w rogu klatki, wtuleni nawzajem jeden w drugiego zadek :lol1: i w ogóle się nie poruszają. Żadnej reakcji na podsuniętą rękę ani na mizianie. Domyślam się, że po prostu śpią, tylko czemu z otwartymi oczami? Czy to normalne? Bo wcześniej widziałem że jak spali to mieli oczy zamknięte. I pojawia się taka myśl, ze wcale nie śpią, tylko coś im jest... Pewnie niepotrzebnie panikuję, ale kto pyta nie błądzi :wink:

H. - Wto Cze 28, 2011 15:43

Nie mogę znaleźć takiego tematu. Zdaje się, że niektóre ogony po prostu tak mają :)
Karena - Wto Cze 28, 2011 18:39

Iszbin u mnie dziewczyny teraz jak jest bardzo ciepło sobie leżakują.
mają tylko lekko przymknięte oczy, prawie otwarte.
Myslę , że o to chodzi. To normalne. Odpoczywają sobie.

:wink:

AngelsDream - Wto Cze 28, 2011 18:56

Iszbin, spanie lub drzemki z oczami półotwartymi, a wręcz otwartymi zdarza się chyba wszystkim szczurom, także nie jest to powód do paniki.
Iszbin - Śro Cze 29, 2011 09:32

No tak... Zawsze miałem skłonności do zbytniego wyolbrzymiania wszystkiego. Ale wolałem się upewnić :wink: Dziękuję za rozwianie wątpliwości :)
Nakasha - Śro Cze 29, 2011 11:03

Iszbin, szczury tak mają. :) Zamykają oczy, gdy głęboko zasypiają. ;)
Kluska - Pon Lip 04, 2011 12:14

Możesz być spokojny, moje czasem tak mają, nie jest to coś złego, niepokojącego, wręcz przeciwnie :)
Ucinają sobie drzemkę na pół-śpiąco :lol1:

Karena - Pon Lip 04, 2011 12:18

Off-Topic:
My myślimy, że to drzemka a ona tak naprawdę planują zagładę świata :we:

szczurowata - Sob Wrz 03, 2011 18:29

Niektóre ogony tak śpią :wink:
Słyszałam , ze może to być spowodowane stresem :shock:
Moja szczurzyca gdy śpi ma zamknięte, ale gdy się ruszę to ma otwarte oczy, i udaje ze spi :mrgreen:

wojsza - Wto Wrz 06, 2011 09:36

Karena napisał/a:
Off-Topic:
My myślimy, że to drzemka a ona tak naprawdę planują zagładę świata :we:


Off-Topic:
To Pinki i jego kumpel Mózg Mózg Mózg

Cegriiz - Wto Wrz 27, 2011 14:47

U mnie starsze dziewczyny spały zawsze normalnie. Jeśli miały w pół przymknięte, to rzadko. Ale ostatnio zauważyłam, ze moja najmłodsza szczura śpi z całkowicie otwartymi. Nie zawsze, ale często. Raz się przestraszyłam, że mi zdechła, bo leży jak długa i otwarte oczy :shock:
dusia - Wto Wrz 27, 2011 14:52

moja Kokaina ma takie ogromne oczy że jak śpi to i tak ich do końca nie zamyka :p
Cegriiz - Wto Wrz 27, 2011 16:05

dusia napisał/a:
moja Kokaina ma takie ogromne oczy że jak śpi to i tak ich do końca nie zamyka :p


Wytrzeszcz :mrgreen:

wojsza - Śro Wrz 28, 2011 10:54

Off-Topic:
Musi faktycznie ciekawie wyglądac

Tess81 - Śro Wrz 28, 2011 17:16

Karena napisał/a:
Off-Topic:
My myślimy, że to drzemka a ona tak naprawdę planują zagładę świata :we:
Karena-- standardowo- rozkładasz mnie na łopatki swoja pointą :lol: :lol: :lol: :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group