To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

mikanek - Sob Kwi 05, 2014 21:28

Dobra, zamówiłam :D
smeg - Nie Kwi 06, 2014 09:56

Pierwsza ruja u mojej Fajki, masakra :P
Ninek - Nie Kwi 06, 2014 10:37

Ależ mnie cieszy, że moje oba wycięte przed skończeniem pół roku :lol: Nigdy więcej rujek - strasznie to wspominam po poprzednich kotkach :P
Tuś - Nie Kwi 06, 2014 11:33

my mamy coś takiego: http://www.zooplus.pl/sho...ligencje/131472
tylko że z royal canina kupione za 5zł w bricomarche :lol: szał był na początku, teraz jeśli nikt nie trąci piłki to koty się nie zainteresują :roll:

limomanka - Nie Kwi 06, 2014 14:19

Tuś, nasze koty uwielbiają. Zwłaszcza, jak wsypię im tam smakołyki :wink:
Tuś - Nie Kwi 06, 2014 16:51

o smakołykach nie pomyślałam :shock: trzeba będzie spróbować patentu :wink:
klauduska - Nie Kwi 06, 2014 20:00

Bebe na wystawie :D

Wczoraj Bimi Ex1, CACP oraz został NAJLEPSZYM kociakiem na Kitten Ring z 20 kociąt i młodzieży (przedział wiekowy 3-10 mscy; on ma 5) !!!
Bebe 2x Ex1 i 2x CACP.

Udana wystawa :mrgreen:

A Bimi dzisiaj poleciał do nowego domu ;(

Tygrys - Pon Kwi 07, 2014 10:00

też mamy ten szeleszczacy tunel i jest non stop w użyciu a wyglada jak nowy.
Ninek - Pon Kwi 07, 2014 17:13

Uwielbiam mieć dwa koty ♥
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Przybliżenie żeby było słychać jaka Mocca zachwycona, traktorzy jak szalona :mrgreen:

mikanek - Pon Kwi 07, 2014 17:14

Mówię...koty w dwupaku sa najlepsze :mrgreen:
Ninek - Pon Kwi 07, 2014 17:50

mikanek napisał/a:
Mówię...koty w dwupaku sa najlepsze :mrgreen:

Zdecydowanie!
Tzn wiem, że Mefisto jest idealny w dużym stopniu przez to, że był sam dłuższy czas, ale jak widzę jakie one są szczęśliwe razem :serducho:

Devona - Pon Kwi 07, 2014 22:54

ja mam taki szeleszczący tunel na sprzedaż, gdyby ktoś chciał, bo moje koty nim pogardziły :P
Ninek - Sob Kwi 12, 2014 19:29

Trafiły mi się naprawdę cudowne koty :serducho: Szukanie i wybieranie drugiego kota to była masakra. Po prostu koszmar! Jak już jakiś mi się spodobał (był w odpowiednim wieku, miał odpowiedni charakter) to był do adopcji w dwu albo trzypaku, albo został zarezerwowany dzień wcześniej.
Mocca cały czas siedziała mi gdzieś z tyłu głowy, D trochę kręcił nosem, cała rodzina stwierdziła, że 'taka krzywa mordka'. To był strzał w dziesiątkę :mrgreen: Widocznie kot musiał do nas przyjechać aż ze stolycy.




Tak dzisiaj spalam przez 2h. Mocca uwaliła mi się na brzuchu i nie miała zamiaru schodzić:


limomanka - Nie Kwi 13, 2014 09:28

Ninek, bo to musiało być przeznaczenie. Oni są razem tacy piękni :serducho: A umaszczenie Mocci szalenie mi się podoba :)
Ninek - Nie Kwi 13, 2014 09:52

limomanka napisał/a:
A umaszczenie Mocci szalenie mi się podoba :)

Łaciata krówka :mrgreen:

Wczoraj waga pokazała już 3,2kg, ładnie dziewczyna rośnie (było 2,4kg). Nadal chuda ale sporo dłuższa niż była.
Za to Mefisto przystopował, niezmiennie 4,4kg.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group