To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zachowanie, psychika i oswajanie - Co gryzą i niszcza szczury? Dlaczego?

Anonymous - Śro Maj 16, 2007 12:20

Dokładnie! Nie wiem tylko co za jakas tępota nasze umysły naszła, że tego wcześniej nie wymyślilismy... :/ :killer:
Anonymous - Śro Maj 16, 2007 14:43

a ja i tak mysle ze szczury sa aniolami z porownaniem do fretki,wiec nie ma co narzekac jak czasem przegryza kabel...najwazniejsze by troszczyc sie by podczas tych wycieczek nie zrobily sobie krzywdy-chociaz one i tak robia wszystko w taki sposob ze wychodza calo w przeciwienstwie do zaatkowanych rzeczy
pituophis - Śro Maj 16, 2007 17:17

Cytat:
...najwazniejsze by troszczyc sie by podczas tych wycieczek nie zrobily sobie krzywdy-chociaz one i tak robia wszystko w taki sposob ze wychodza calo w przeciwienstwie do zaatkowanych rzeczy


Zwłaszcza te, które wypadły oknem, poraził je prąd, weszły na gorącą patelnię, zostały zgniecione szufladą... Przypadki znane osobiście :(

Kisia - Wto Maj 22, 2007 10:04

Moja pannica wciąga do klatki dosłownie wszystko cokolwiek wyczuje w pobliżu i :twisted: wzorki gotowe...W klatce ma duży pieniek pod którym się chowa i może go podgryzać. Po za klatką jest więc spokojna. Ale wszystko co będzie ciut za blisko klatki jest jej !
karusia_bb - Śro Maj 23, 2007 21:05

Kiedyś postawiłam klatkę Szczurołapki obok kaloryfera i wten sposób zeżarła pół nogawki jeansów siostry xD rozpętała się istna wojna... teraz już raczej nie gryzie materiałów, raczej gustuje w kablach, papierze i czaaaasami firance :]
Jezi - Nie Lip 29, 2007 08:52

Mój potwór zawsze gustował w książkach, szczególnie takich z twardymi okładkami:)
devilline - Nie Lip 29, 2007 13:45

Kanapa, ukochane plakaty oraz artykuły które wiszą na ścianach, książki, chomik z gumy to tylko początek listy :roll:
AngelsDream - Nie Lip 29, 2007 13:46

Regał, rogi w dwóch książkach i podłokietnik kanapy - tyle.
Anonymous - Nie Lip 29, 2007 15:30

Kanapa... wieczna adoracja tej nieszczęsnej kanapy, ale już nie niszczą. Tylko póbują.
Kilka ubrań, trochę drobiazgów. No i największa tragedia: 3 gumowe żółte kaczuszki kąpielowe Michała...
Aha, maniakalnie kradną szczotecki do zębów i pastę. :mrgreen:

zasadzkas - Pon Lip 30, 2007 00:48

nowiuteńka koszula TZ i równie nowiutki T-shirt również TZ
myślę, że nie dużo, choć TZ myśli inaczej :roll:

sachma - Pon Lip 30, 2007 12:06

nowiutki stanik.. piekny z koronka i pieknym wiazaniem miedzy miseczkami... zostawilam na chwile.. lezal na lozku.. no i juz nie ma wiazania.. Vani zniszczyla pierwsza rzecz w swoim zyciu..
Anonymous - Pon Lip 30, 2007 12:27

To jest moja kanapa w salonie.
Żeby nie było niedomówień: mimo zabezpieczeń, szczury nadal próbują się do niej dostać, więc niszczą regularnie narzutę.


AngelsDream - Pon Lip 30, 2007 12:29

Viss, to myśmy wypatrzyli dziurę... Nigdy tego nie zapomnę. Pierwsze sekundy, jak sobie człowiek uświadamia, co te diabły zrobiły, po prostu zatyka i nie wiesz co powiedzieć.
Oli - Śro Sie 01, 2007 18:00

AngelsDream napisał/a:
Pierwsze sekundy, jak sobie człowiek uświadamia, co te diabły zrobiły, po prostu zatyka i nie wiesz co powiedzieć.

tak... i to za kazdym razem - zarowno przy sandalach, jak i przy aparacie fotograficznym etc. :?

Sorgen - Czw Sie 02, 2007 10:51

W nocy małe łajzy ukradły do klatki sztruksową moją ukochaną torbe :evil: Mają teraz masę ślicznych sztruksowych skrawków w domku :? Jak to zrobiły nie wiem bo klatka zamknięta była a torba leżała w sporej odległości od niej :shock:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group