To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot T of Anahata - 30.06.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Jogi - Pią Lip 16, 2010 23:43

Paulina87 napisał/a:
Co będą jadły maluszki? Bo chcę zamówić już karmę w hurtowni i chcę taka jaką miały w hodowli.


Podpisuje się :wink:

Anonymous - Sob Lip 17, 2010 07:32

Musicie poczekać aż Nakasha wróci z urlopu, będzie 20tego to Wam odpowie :P . Wydaje mi się, że Timmę Ratimmę, ale głowy nie dam :wink:
Leksana - Sob Lip 17, 2010 08:26

Jogi nazwij chłopaków Tonic i Tokay i zrobimy z miotu T miot kawiarenkowy :D -Teqila, Tabasco, Tiramissu, Tonic i Tokay ... ktoś jeszcze coś dod z menu ??:P
Anonymous - Nie Lip 18, 2010 16:22

Mama i maluchy dostają Timmę Ratimmę, gerberki,, owoce i warzywa gotowane na parze :wink: . Głównie wcina Juuko, ale maluchy też już ciamkają :P
rodent - Nie Lip 18, 2010 16:27

Mogę się dołożyć Tortillą. :wink: a tak ogólnie: Terra, Tornado. :wink:
PATY$$ka - Nie Lip 18, 2010 22:59

Ren, wysłałam Ci właśnie CV na e-maila. Jeśli je przymiesz i się zgodzisz bym od Ciebie kupiła ciurka, to prosiłabym, by był to samczyk M1 i żeby imię miał Thorn. :wink:

A ta samiczka bez ogonka...jest już na nią jakiś chętny? Bo miała zostać w hodowli, ale z tego co widzę jest do rezerwacji :mrgreen: Mama nadzieję, że znajdzie kochający ją domek :serducho: :wink:

Leksana - Nie Lip 18, 2010 23:30

PATY$$ka nie umiesz sie bawić - a nie mogłaś go nazwać Toffik :)
albo inaczej ale czymś co się konsumuje... a już miałam nadzieję ;P
rodent Tortilla pasuje :D

PATY$$ka - Pon Lip 19, 2010 07:21

Leksana napisał/a:
a nie mogłaś go nazwać Toffik
albo inaczej ale czymś co się konsumuje... a już miałam nadzieję

Leksana, jakoś to imię przypadło mi do gustu. A szczerze mówiąc nie lubię nazywać zwierząt takich jak szczury, koty, czy psy imionami np. Keksik, czy Toffik, chociaż też są fajne :P

Leksana - Pon Lip 19, 2010 12:40

a tak poważnie 'PATY$$ka ładne imiewybrałaś :ok: - tylko zauważ że zbawnie wygląda kilka nazw zupełnie przypadkiem nadanych przez włascicieli które kojarzą z frykasami :D - stąd mój żatr... ? mam nadzieje ze nikt nie wziął mnie ze śmiertelną powagą... :shock:

błąd popr.

PATY$$ka - Pon Lip 19, 2010 12:51

Leksana, hehe. Dzięki :wink: . Czkam jeszcze na odpowiedź Ren, czy w ogóle zaakceptowała moje CV :wink:
Fiona - Pon Lip 19, 2010 15:57

Leksana napisał/a:
Jogi nazwij chłopaków Tonic i Tokay i zrobimy z miotu T miot kawiarenkowy :D -Teqila, Tabasco, Tiramissu, Tonic i Tokay ... ktoś jeszcze coś dod z menu ??:P

No... moja Tosca!
chyba byl taki serek?
Chociaz wolalabym zeby kojarzyla sie z Tosca Pucciniego ;)

harpoonka - Wto Lip 20, 2010 01:07

Cytat:
No... moja Tosca!

Jak moj piesek :mrgreen:

Leksana - Wto Lip 20, 2010 05:24

Fiona napisał/a:

No... moja Tosca!
chyba byl taki serek?
Chociaz wolalabym zeby kojarzyla sie z Tosca Pucciniego ;)
teraz mi sie zamiast z Toscą Pucciniego kojaży z serkiem i Capuccino :D ...nie wiem czy one są tak słodkie że aż do pożarcia czy też to już tylko autosugestia :P
Paulina87 - Wto Lip 20, 2010 09:11

Ja już zamówiłam Rat Nature i Megan owocowy bo Timmy Ratimmy u nas w sklepie nie ma.
PATY$$ka - Wto Lip 20, 2010 15:11

I jak? Nakasha już z urlopu wróciła? :wink:
Fiona napisał/a:
zrobimy z miotu T miot kawiarenkowy

No tego się nie spodziewałam :D :cojest:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group