To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XI OWSR w Olsztynie (21-22 sierpnia 2010) - ważne s10

L. - Wto Lip 20, 2010 13:01

To czy doszły zgłoszenia dowiecie się pojutrze. Gdyby się okazało, że jakiejś osoby nie ma na liście wtedy będę przyjmować "reklamacje" :wink:

Przypominam, że JUTRO tj. 21 o godzinie 00:00 mija termin nadsyłania zgłoszeń!
Nie zwlekajcie na ostatnią chwilę, bo przypadkiem coś się wydarzy, zapomnicie i będzie klapa.

susurrement - Śro Lip 21, 2010 18:53

melduję, że moje zgłoszenie poszło. szczury sztuk 6. :mrgreen:
scorpio80 - Śro Lip 21, 2010 21:28

zgłoszenie poszło :D najstarsza seniorka i najmłodsza łysolinka. Najstarsza została wpisana do kategorii dorosłych a tak naprawdę zalicza się do seniorów ;) czy to będzie jakoś rozpatrywane na wystawie?
baradwys - Śro Lip 21, 2010 23:17

scorpio80, jeśli będzie odpowiednia ilość szczurów po 20 miesiącu to chyba będzie BIS seniorów ( tak jak było w Chorzowie) ale to już L. powie jak zrobi rozpiskę :)
L. - Czw Lip 22, 2010 00:51

Sędziowie:
Wuwuna
Viss

Dostałam zgłoszenia od następujących osób:
Ja ; P
Neverestin + tż
Mao + tż
Quagmire
Badoha
Gratis
Marlena85
Dimi
Susu
EpKee
Nakasha + tż
Wuwuna
Niamey
Magnes
Madzook + tż
Loryel
scorpio & yes

Believe + tż
Shy_Lady
Żywym_trudniej + tż
Mrófka + tż



edit: ludu jeśli ktoś nie zaznaczył w zgłoszeniu osoby towarzyszącej to proszę o jeszcze jeden e-mail w tytule "nick + tż" a w treści imię i nazwisko osoby towarzyszącej, abym mogła sprawić tej osobie wejściówkę.
tam gdzie już wpisałam tż'tów również, ponieważ wiem o ich istnieniu ale o reszcie (imie, nazwisko) nie mam pojęcia.

edit2:
Czyli dodatkowe plakietki dla naszych gości specjalnych Pixla, Gruchy, Vege, Gato i Nezu.
I dwie czyste , gdyby Pani Prezes nam zrobiła kontrolny nalot przy okazji urlopu na mazurach :P

wuwuna - Czw Lip 22, 2010 00:59

wow, zdążyłam ;P
Grucha - Czw Lip 22, 2010 19:29

a mi a mi? też będę przecież :)
pixel - Czw Lip 22, 2010 19:36

Grucha, słyszałem, że Ly podobno daje wejściówki za buziaka.
wuwuna - Czw Lip 22, 2010 20:03

Grucha, Pixel prawdę ci mówi, uwierz w niego! :DD
Mała Mi - Pią Lip 23, 2010 14:51

Na dzień dzisiejszy na 99 % nie będzie nas na czas wystawy. 100% informację uzyskacie zapewne w przyszłym tygodniu. Jak się uda to przynajmniej część osób od nas przytuli eLcia - była między nami tylko wstępna rozmowa. więcej się dowiecie jak sama zainteresowana się odezwie ;)
L. - Pią Lip 23, 2010 21:13

aktualizacja w poście wyżej :wink: czy wszystkie tż'ty już dosłane : > ?
Mrófka, Believe i Mao - poproszę na emaila godność Waszych uniżonych sług :P

susurrement - Sob Lip 24, 2010 01:33

Off-Topic:
mniami, ale śmietanka towarzyska 8)
ale będzie impreza :mrgreen:

pixel - Sob Lip 24, 2010 02:13

ale Mi nie będzie : (
Mała Mi - Sob Lip 24, 2010 08:00

Pixuś, jak miło, że chociaż Ty będziesz za nami tęsknił.. chociaż nie wiem czy za nami, czy za plackami ;P jak coś, to zostań kilka dni dłużej, to się zobaczymy :)
Anonymous - Sob Lip 24, 2010 09:45

Mała Mi napisał/a:
Na dzień dzisiejszy na 99 % nie będzie nas na czas wystawy
kurcze.. dlaczego, wielka szkoda. Ja po zeszłym roku mam wyrzuty sumienia i tak liczyłam, że pogadamy dłużej teraz. :( :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group