To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot U of Anahata - fotki str. 12

Bel - Sob Cze 12, 2010 20:54

Uuuuuulala... współczuję sędziom :]
Lavi - Sob Cze 12, 2010 20:55

:lol: Chyba mam coś nie tak z głową, ale strasznie mi się podoba :serducho:
Anonymous - Nie Cze 13, 2010 08:49

Wiecie, mi tam obojętnie co wpiszę w metrykę :P
Mao - Nie Cze 13, 2010 12:26

Przejrzałam słownik i zastanawiam się nad Ulotką, Ustką i Uklejką; i chyba będzie ta ostatnia :P Tak po rybce...
Lavi - Nie Cze 13, 2010 14:13

Ukwiał jeszcze <33 http://bragus.republika.pl/bogowie/L1.html Tu jest ciekawa stronka z alfabetycznym spisem bóstw. Może komuś się przyda:D
Mucha321 - Nie Cze 13, 2010 16:27

Ja wybrałam imię zanim zapisałam się na miot. :-P
Nakasha - Wto Cze 22, 2010 00:14

No niestety Hotaru chyba jednak jest po prostu agutkiem... tylko jasnym, niewystawowym. ;)

Jest niesamowicie ciekawska, uwielbia zwiedzać różne zakątki (to zdecydowanie nie jest szczur statyczny - co widać na zdjęciach :D ), bardzo odważna, pierwsza wyskakuje z klatki. :) Nie lubi mizianek, ale lubi iskać i czesać włosy. ;) Jest długa i chuda, waży tylko 252 gramów. W związku z tym być może zdecydujemy się na przesunięcie krycia...

Niedługo kończy 5 miesięcy. :)


Lavi - Wto Cze 22, 2010 01:22

Śliczna jest :serducho: I ten pysio, tylko wycałować :mrgreen: :mrgreen:
A jeśli zdecydujecie się na przesunięcie krycia, to o ile?

quagmire - Wto Cze 22, 2010 09:40

Pewnie aż Hotaru trochę przytyje :wink:
Nakasha - Wto Cze 22, 2010 13:48

Osiągnęła wagę minimalną do krycia, ale może przez te 2 tygodnie jeszcze nabierze trochę ciałka. To taka mała anorektyczka, nie chce jeść i jest wybredna. :roll:
Mao - Wto Cze 22, 2010 14:36

Dba o linię :D
Jakby jeszcze chciała pozować, to prawdziwa modelka :P

Lavi - Wto Cze 22, 2010 15:33

Mao, przecież pozuje, zobacz na zdjęcia na górze: ,,teraz z lewego profilu, a teraz popatrzę dla niepoznaki w bok, o tu troszkę się wyprężę... No rób te zdjęcia!" :DD :lol:
Nakasha - Wto Cze 22, 2010 21:51

Po przemyśleniu sprawy zdecydowałyśmy się poczekać do 27 sierpnia - bez sensu jest ryzykować, a do tego czasu Hotaru powinna nabrać masy i może jej ADHD nieco zelżeje. ;)

Przepraszam wszystkich chętnych za wynikłą zmianę...

Lavi - Wto Cze 22, 2010 22:21

Jak dla mnie przesunięcie miotu jest idealne, szczurek będzie do odbioru później, co mnie satysfakcjonuje, bo już się bałam, że będę musiała prosić o przetrzymanie maluchów tydzień bądź półtora, a tak :mrgreen: :serducho:
Mao - Wto Cze 22, 2010 23:02

Ja się cieszę, że miot dalej wisi na liście ogłoszeń, bo prawdę mówiąc ta mała liczba chętnych mnie przestraszyła w końcu.

Sama zmiana terminu mi nie przeszkadza jak na razie i mam nadzieję, że nie będzie wcale :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group