To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - VIII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w OLSZTYNIE

Oli - Nie Gru 13, 2009 20:47

pixel napisał/a:
Oli, naucz się przez święta na wszystkie egzaminy
mhm, jak świnie będą mi za oknem latać. Dobrze wiesz jak kończy się odwieczna studencka litania "będę się uczyć w święta..." :twisted:

pixel napisał/a:
wiesz, że się wszyscy bez ciebie zanudzimy :mrgreen:
może sobie jakoś poradzicie :wink:
pixel - Nie Gru 13, 2009 20:52

Oli, dobrze wiem do czego studenci są zdolni gdy są odpowiednio zmotywowani :twisted:
Oli - Nie Gru 13, 2009 20:54

pixel napisał/a:
Oli, dobrze wiem do czego studenci są zdolni gdy są odpowiednio zmotywowani :twisted:
try me :muhaha:
pixel - Nie Gru 13, 2009 21:34

Chcesz mi powiedzieć, że twoja przyszłość jest dla ciebie ważniejsza od znajomych z internetu? Ty powiedz to sobie głośno i jeszcze raz się zastanów :P
gratis - Nie Gru 13, 2009 21:41

pixel, zawsze możesz podjechac do Katowic :D
i pojedziemy razem: gratis, Hera, Shy i Arthas :DD - a w Żyrardowie łapniemy Badoszkę :DD
i cały przedział będzie nasz - i klasa :]

L. - Nie Gru 13, 2009 21:45

pixel, a jak jedzie madzial i azi (one są z wrocka)?
madzia chyba jedzie samochodem, może by Ciebie zabrała ze sobą?

Oli - Nie Gru 13, 2009 21:56

pixel napisał/a:
Chcesz mi powiedzieć, że twoja przyszłość jest dla ciebie ważniejsza od znajomych z internetu? Ty powiedz to sobie głośno i jeszcze raz się zastanów :P
:rotfl: nie wiem jak to robisz, ale zawsze udaje Ci się mnie rozbawić. :lol:
pixel - Nie Gru 13, 2009 22:03

gratis, jam jest bidny student, a przez wrocław mi się bardziej kalkuluje.

L., samochodem? szalona, toż wygoda podróży samochodem jest odwrotnie proporcjonalna do odległości :P Tak czy inaczej musiałbym się ładnie pouśmiechać.

Oli, widzisz, dlatego musisz być w Olsztynie :>

Anonymous - Pon Gru 14, 2009 02:02

Przecież my się nie zmieścimy O_o
Ja chyba wybiorę hotel, zawsze mogę wpaść do was wieczorem na imprezkę. :mrgreen:

Badoha - Pon Gru 14, 2009 08:30

heniok napisał/a:
Badoszki nie pytam bo znam odpowiedź, a kto z reszty towarzystwa piszę się na winko made in Heniok, o reszcie trunków nie wspomnę
:mrgreen:
Mała Mi - Pon Gru 14, 2009 20:09

NOCLEG na czas wystawy (kolejnośc wg PW :P ):

- Badoszka (piątek)
- Sachma (piątek)
- Gratis (piatek)
- Visienka
- Shy Lady i Arthas
- Babyduck (sobota)
- Hera i siostra (piatek)
- Wuwuna (piątek)
- Azi i Roth (piątek)
- Pixel (piątek). :D

LISTA ZAMKNIĘTA

Visienka, bez kombinacji, bo się obrazimy.. ;(

Jak widać, będzie nas 13 osób. Sądzę że się pomieścimy. Na kanapie 2 osoby się zmieszczą (rogówka, kształt litery L), mamy 2 materace (jeden 2-osobowy, ale 3 osoby powinny wejść :D , drugi 1-osobowy, ale zaufajcie - 2 sie mieszczą :P ) no i podłogi dość sporo w pokoju. W Małym pokoju będą szczurki, więc tam miejsca nie bedzie i w 3 pokoju jest nasza graciarnia, tudzież do dyspozycji jeszcze jak coś kuchnia i przedpokój ale w towarzystwie kota :P hehe. poukładamy Was w klocuszki i damy radę ;) będzie obozowo. weźcie tylko śpiwory jakieś bo niestety w kocach i pościeli jesteśmy ograniczeni. Już się nie możemy doczekać! Wszelkie wycofywania nie wchodzą w grę. Impreza oczywiście u nas, tylko mam nadzieje, że na poziomie :P

nadal prosimy o PW od osób, które jeszcze nie napisały kiedy przyjadą!

edit/ tak właśnie myslę, że może uda sie jeszcze w małym pokoiku 1 wersalkę rozłożyć :D słuchajta, damy rade!

Anonymous - Pon Gru 14, 2009 20:15

mam nadzieję że się nikt nie pogniewa jak wezmę siostrę ... bo ona strasznie chciała być na takiej wystawie i bardzo chciałaby was poznać :oops:
Wampiwor - Pon Gru 14, 2009 20:16

Off-Topic:
A jak ja bym urobiła rodziców, to znalazloby się dla mnie miejsce w postaci kawałka podłogi? Powiedzmy 1,5 metra kwadratowego? :oops:

Mała Mi - Pon Gru 14, 2009 20:22

Wampiwor, sądzę ze bedzie juz problem. my najchętniej chcielibysmy Was wszystkich u nas, ale mieszkanie ma swoje ograniczenia. I tak wstepnię przelicząjąc taka liczba osób bedzie na styk..

I jeszcze 1. moj numer telefonu się zmienił, tudzież przez PW będziemy się kontaktować, bądż na Pw napisze mój numer. z dojazdem dogadam się także bezpośrednio z zainteresowanymi :)

baradwys - Pon Gru 14, 2009 22:35

Jakie wino! w pociagu? ja mam ciagotki do samogonow (ot uroki pochodzenia z pod buga!)!! nie mam jak pisac pw wiec Mala Mi my z siwym bedziemy w piatek tak jak reszta slaska


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group