To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot E of Anahata - 16.11.2009

quagmire - Śro Lis 16, 2011 10:36

Już dwa latka, Evercio ma dwa latka?
O wow, wszystkiego najlepszego maluchu, żyj baardzo długo i baaardzo zdrowow :urodziny:

Nakasha - Śro Lis 16, 2011 12:57

Najlepszego dla kochanego wnusia! :serducho: :serducho:
Karena - Pon Mar 26, 2012 11:51

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
Liriel - Sob Maj 26, 2012 07:44

jak się mają Enki? Escudo ma problem z tylnymi łapkami, są coraz słabsze. ostatnio łapka zaklinowała mu się między szczebelkami klatki i musiałam mu pomóc się wydostać (nie był w stanie sam ,,podciągnąć się"). dużo śpi, jest bardzo spokojny. no i apetyt ma cały czas niesamowity ;) oszczędziłam mu wcześniej zapowiadanej kastracji, po powiększeniu stada utemperował się mu charakterek ;) oprócz problemu z łapkami wszystko ok. już nie skacze i się nie wspina po meblach, ale na płaskich powierzchniach rozwija całkiem niezłą prędkość ;)
Oli - Sob Maj 26, 2012 10:39

Ever przeciwnie - wspina się, skacze, biega po półkach i łapcie bardzo dobrze (tfu tfu tfu) działają. Gorzej z serduchem, ale jest na lekach i humoru ani apetytu mu nie brakuje. :)
Liriel - Sob Maj 26, 2012 11:52

Strasznie się cieszę :) przykro mi patrzeć, jak Escudo się starzeje... jest jednym z moich najcudowniejszych szczurów, mimo chwilowych kłopotów z jego agresją, uwielbiam go. Czasami mam wrażenie, że to szczur, który myśli, że jest psem (aportuje i chodzi przy nodze :) ) Widać, że Nakasha poświęciła mu mnóstwo uwagi.
Nakasha - Sob Maj 26, 2012 12:02

Cieszę się, że braciszkowie jeszcze się trzymają. :) :)
Oli - Śro Cze 13, 2012 11:29

własnie znalazłam martwego Evera... :cry:
Nakasha - Śro Cze 13, 2012 11:33

Strasznie mi przykro. :( :(

[*]

quagmire - Śro Cze 13, 2012 11:35

Coooooooooooo?
No jak to tak? Wiem, że to już 2,5 roczku. Ale jak to tak?

Oli - Śro Cze 13, 2012 11:47

quagmire, sama nie wiem... tzn wiem, miał chore serce i przy ostatniej kontroli dr Rzepka powiedziała, że to co słychać to masakra, a raczej to czego nie słychać, ale miał humor, apetyt, więc dostawał leki i był po prostu Everem, radosną lizawką. Zapewne serduszko odmówiło współpracy na dobre... :cry:
Liriel - Sob Cze 16, 2012 14:44

Przykro mi :(
Liriel - Pon Sie 20, 2012 17:29

Po nagłej śmierci mojego szczurka, zrobiłam ,,przegląd kontrolny" reszty stada w Ogonku. Escudo jest zdrowy, poza standardowymi objawami statecznego wieku nic mu nie dolega :] futerko mu się trochę przerzedziło, ale nie ma żadnych niepokojących zmian skórnych. osłuchowo też ok.
Nakasha - Pon Sie 20, 2012 17:33

Liriel, bardzo się cieszę. Dzielny dziadek. :serducho:
Liriel - Nie Sie 26, 2012 12:08

Escudowi rozszerzyło się niedawno stado, ale traktuje je jak część wyposażenia klatki :roll: zauważyłam, że słabiej reaguje na dźwięki (albo ma mocniejszy sen, nie zrywa się taj jak zwykle na cmokanie, czy ruch przy klatce). w tygodniu postaram się wstawić foty staruszka :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group