To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot kontrolny Cz of Anahata - 06.11.2009 :)

Anonymous - Wto Gru 01, 2009 08:20

i ja też się rozpłaczę... wiem, że to nie są albinoski, ale wyglądają praktycznie jak albinki... a ja kocham albinoski, tylko za każdym razem jak biorę je z niepewnego źródła źle się to kończy. w związku z czym obiecałam sobie, że jeśli kiedykolwiek znów się zdecyduję na czerwonookiego białasa, to będzie tylko z dobrej hodowli. i w związku z tym faktem daję sobie niniejszym kompletnego bana na ten temat. maluchy cudne.a ja teraz już nie mogę wziąć żadnego szczylka ;(
susurrement - Wto Gru 01, 2009 11:37

mataforgana napisał/a:
i ja też się rozpłaczę... wiem, że to nie są albinoski, ale wyglądają praktycznie jak albinki... a ja kocham albinoski, tylko za każdym razem jak biorę je z niepewnego źródła źle się to kończy. w związku z czym obiecałam sobie, że jeśli kiedykolwiek znów się zdecyduję na czerwonookiego białasa, to będzie tylko z dobrej hodowli. i w związku z tym faktem daję sobie niniejszym kompletnego bana na ten temat. maluchy cudne.a ja teraz już nie mogę wziąć żadnego szczylka ;(


ja dokładnie z tego powodu chciałam Cziqualę..

zuuzuushii - Wto Gru 01, 2009 12:06

jak to nikt nie bierze tych ślicznych białasków? Toż to ja chyba dobiorę do moich diabełków jakiegoś. Chciałam dwa a już myślę o trzecim.
tylko jakie one mają charaktery? różnią się czymś na pewno?
:serducho: http://s791.photobucket.c...nt=DSC_5492.jpg :serducho:

Nakasha - Wto Gru 01, 2009 12:25

Na razie nie widać charakterów, poza tym usposobienie zmienia się po odłączeniu od matki i rodzeństwa. ;) Ale jeden wydaje się być spokojniejszy, a drugi bardziej ciekawski. :)

Czahir jest wolny!

stasimalgosia - Wto Gru 01, 2009 13:02

susurrement napisał/a:


ja dokładnie z tego powodu chciałam Cziqualę..


Widzę że nie tylko my mieliśmy taki plan :) Stasiek już od kilku dni przebąkiwał że właściwie co za różnica 2 czy 3 a małe białe śliczne.

Nakasha - Wto Gru 01, 2009 15:57

Bo białaski są przesłodkie :D A te nie mają różowych oczek jak albinoski, mają czerwone. :)

Czarownik zaklepany, Czahir wstępnie też... ;) długo wolni nie byli :lol:

stasimalgosia - Wto Gru 01, 2009 16:24

No fakt błyskawiczna akcja:)
No to pozostaje pogratulować szczęśliwcom do których trafią te dwa polarne misie.

Oli - Wto Gru 01, 2009 17:08

nezu napisał/a:
Oj... coś czuję że się Oli rozpłacze...
Dlaczego, dlaczego to napisałaś... Jakbyś nie napisała, to bym nie wiedziała, że coś jest wyżej... ;(

No nie, nie mogę, zabieram stąd swoje GMR. :evil: Fajnie, że zaklepani, ale jednak wstępnie to nadal zbyt mało. :-P :lol:

zuuzuushii - Wto Gru 01, 2009 17:48

zaklepałam Czarownika! Co za różnica:) dwa czy trzy ^^
Do końca marca będę miała już 5 jak dobrze pójdzie to będę musiała zrobić bana na allo^^

gratis - Wto Gru 01, 2009 17:52

zuuzuushii, jeśli to GMR to będziesz z czasem cierpiec przy ogłaszanym miocie, ale przebolejesz i minie. Nie daj jak stwierdzasz "w sumie to mam miejsce... a czemu nie"
Wtedy puszczają wszelkie blokady :DD

ja sie tam cieszę, że Czahir nie dumbo... nie ma potrzeby płakac, że był wolny i, że już nie jest, czy coś :P
a dzieciaki są piękne, Twoja linia jest piękna.

zuuzuushii - Wto Gru 01, 2009 18:14

wiem, będę cierpieć. Czym więcej zdjęć oglądam, czym więcej czytam...(na poczatku podobały mi się tylko bluty a teraz? "wszystkie szczurki moje"^^) ale spoko, ja tak łatwo się nie uzależniam. To ma być przyjemność, miłość a nie tylko ciągłe obowiązki :mrgreen:
stasimalgosia - Śro Gru 02, 2009 11:19

tak tak wszyscy tak mówią na początku, my też - 3 to max, 5 i więcej nie bierzemy, 6 i to koniec bo na tyle mamy miejsca w klatce. I tak po roku wylądowaliśmy z klatką na pół pokoju i 11 paskudami:)

Prosimy bardzo o małą sesje indywidualną maluszków (z szczególnym uwzględnieniem czuszkowego brzuszka )

susurrement - Śro Gru 02, 2009 13:06

stasimalgosia napisał/a:
tak tak wszyscy tak mówią na początku, my też - 3 to max, 5 i więcej nie bierzemy, 6 i to koniec bo na tyle mamy miejsca w klatce. I tak po roku wylądowaliśmy z klatką na pół pokoju i 11 paskudami:)


u mnie to samo :roll:
na początku było: 4 jest w sam raz, nie będzie więcej. potem 6, 8.. a teraz lada moment będzie 10. :P ale teraz już serio stop. następny będzie z miotu po Desti. ;)

chceeeemy zdjęcia :)
mi się marzy fota moich panien razem :)
tak sobie myślę.. może by Cziqualę przemianować na Czereśnię? :D Czeri, Czeri.. :P

Nakasha - Śro Gru 02, 2009 13:45

Taak... bo w sumie co za różnica, 4 czy 5, potem co za różnica, 5 czy 6... i tak parę lat temu doszłam do 11 ogonków, 5 połączonych klatek na pół dużego pokoju i TŻtem pukającym się czoło. :D :D teraz staram się ograniczać do ok 15 pyszczków i wolier :D GMR to straszna choroba :D


Sesje indywidualne i dwójkowe/trójkowe będą dzisiaj, ale wieczorem. ;)

Oli - Śro Gru 02, 2009 19:34

susurrement napisał/a:
na początku było: 4 jest w sam raz, nie będzie więcej. potem 6, 8.. a teraz lada moment będzie 10. :P ale teraz już serio stop. następny będzie z miotu po Desti. ;)
uwielbiam to! :D U mnie było najpierw 2, potem 4, następnie góra 5, nie no musi być do pary, więc 6, za kilka tygodni będzie... 14 :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group