To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [strona] Pomysły

Myszowa - Wto Gru 02, 2008 18:28

Sam pomysł to nie wszystko - potrzeba jeszcze utalentowanego artysty, jak Mazoku.
nutaka - Wto Gru 02, 2008 20:51

naprawdę swietny pomysł.
Cietrzew - Czw Gru 04, 2008 16:49

Ktoś mnie wołał? :3

To co właściwie trzeba zrobić?

Szczur wyciągający łapę do swego odbicia to jeden pomysł, który wyłapałam. Inne mile widziane. Pewnie sama coś wymyślę i wieczorem już zacznę ; )

Nie wiem dokładnie jak wyglądają szablony forum. Te które tu wypróbowałam są dość nieestetyczne. Baner odcina się znacznie od tła niezależnie od kolorystyki i jest dość mały. Gdyby ktoś pokazał mi przykładowy układ strony i dokładne wymiary jakie powinien mieć rysunek to bylabym wdzięczna. Chciałabym żeby wpasował się w chociaż jeden szablon kolorystycznie.

Mangusta - Czw Gru 04, 2008 16:53

no niestety ale administratorzy najwyraźniej olewają sprawę :roll: jak chcesz Cietrzew to możemy obie porobić jakieś bannery, żeby była różnorodność w stylach, tylko czy to ktoś w końcu ustawi?
Anonymous - Czw Gru 04, 2008 16:56

banner o tym, że szczurki są nieszczęśliwe jak żyją samotnie
Cietrzew - Czw Gru 04, 2008 17:01

Mazoku: Nie znam się na htmlu ani szablonach na fora 'phpBB' (tak napisano na dole : D),ale gdyby ktoś taki znalazł się na stronie to byłby bardzo pomocny. Fajnie by było wymyślić coś co nie zmieni całego układu strony. nie wiem skąd bierze się gotowe skrypty, które można potem modyfikować... Kombinowałam tylko z gotowymi szablonami na blogi.
Ale dobrana kolorystyka i wiekszy banner chyba załatwiłby sprawe estetyki. Co wiecej bannery chyba moga sie zmieniac, ale to juz wyzsza szkola jazdy...

edited:

zamiast poszukac wciaz edytuje posty -__-. No wiec wszystkie szablony na forum szczurow pochodza od niejakiego Przemo. Ich wada jest to,ze jedyna grafika jaka mozna tu wkleic to maly banerek. Poszukalam na innych stronach i szablonow z wieksza grafika jest dosc sporo. W takim wypadku mozna estetycznie wbudowac ja niejako w gorne tlo, ale do tego potrzebny jest oryginalny obrazek, ktory sluzy jako szablon, a potem trzeba go zastapic wlasnym, ktory hostuje sie na stronie forum albo gdziekolwiek indziej. No wiec fajnie by bylo, gdyby ktos sprawdzil,czy szablony dostepne na innych stronach wspolgraja z naszym forum i majac ta wiedze, odpisal.

http://phpbb-style.skrypt...method=most_pop

z gory dziekuje :3

Layla - Czw Gru 04, 2008 18:53

Administrator olewa sprawę póki widzi chaotyczny natłok słów ;)

Temat jest o pomysłach na stronę, nie na forum. Strona jest do kitu, ale nikt nigdy nie przejawiał weny do współpracy a np. ja nie umiem się w to bawić. Proszę, napiszcie konkretnie, co i gdzie powinno wg was być, jak wyobrażacie sobie stronę. Najlepiej w punktach. Z administracji zajmuje się tym vegeta, ale od strony technicznej, więc technicznie napiszcie konkrety.


Dynialu, pomysł z Twoim banerem niestety odpada, to makabra :?

Nisia - Czw Gru 04, 2008 18:59

Off-Topic:
Cietrzew, jeśli chciałabyś, aby Twoje rysunki-bannerki robiły karierę też za granicą (hehe), podobnie jak, miejmy nadzieję, będą robić bannerki, Mazoku, to zajrzyj też na stronkę ziurkes.lt :) I, oczywiście, określ warunki korzystania z Twoich rysunków (jakiś znak na rysunku, albo co...). Wszelkich potrzebnych informacji udzieli na pewno Diabolic (ale ona się posługuje angielskim i, oczywiście, litewskim, od biedy może postarać się posłużyć polskim).
Jakbyś pisała, to napisz, że wiesz o sprawie ode mnie i że chodzi o te bannerki o szczurkach :)

Anouk - Czw Gru 04, 2008 19:03

Layla, spoko, to był nagły atak makabryczno-psychodelicznej wyobraźni na mój mózg :-P
Anonymous - Czw Gru 04, 2008 19:13

O szczurze
Krewni szczura
Zanim rozmnożysz
Rozmnażanie
Oswajanie
Odżywianie
Pomieszczenie
Barwy
Czy kupić?
Kupno
Poradnik zdrowotny
Choroby
Transport
Ciekawostki
Higiena
Systematyka
Podstawy genetyki
Poza klatką
Spacer
Odmiany i gatunki
Samiec czy samica?
Łączenie szczurów
Wymiana ściółki
Kąpiel
Zabawy
System pomocy
Domek dla szczura
Imiona dla szczurów
Pielęgnacja szczurów


myślę, że jeżeli autorzy wyrażą zgodę, to można te tematy które są omówione na forum w formie artykułu przekleić tam. a reszta no cóż, może się zgłoszą chętni do omówienia tego.

i czy nie da się tej strony wyłączyć na czas dopóki nie stanie się rzetelnym źródłem wiedzy? bo my tu gadu gadu, a dzieciaki czytają a potem lecą do zoologa po szczura i trzymają go w najtańszych wiórkach.

Layla - Czw Gru 04, 2008 19:14

aga napisał/a:
i czy nie da się tej strony wyłączyć na czas dopóki nie stanie się rzetelnym źródłem wiedzy? bo my tu gadu gadu, a dzieciaki czytają a potem lecą do zoologa po szczura i trzymają go w najtańszych wiórkach.


Ooo, świetny pomysł! Vege, można tak?

Nisia - Czw Gru 04, 2008 19:17

A o co chodzi z tym systemem pomocy?

Poza tym wydaje mi się, że niektóre z tych punktów są na stronie zbędne. Np. "choroby". Choroby szczurze, to temat rzeka. A z tego, co mgliście kojarzę, naprawdę elementarne podstawy są w "poradniku zdrowotnym".

tgategav - Czw Gru 04, 2008 19:18

Layla, mozna.
Layla - Czw Gru 04, 2008 19:19

To ja bym była za, bo wtedy można coś tam pomodyfikować i faktycznie dzieciaki nie będą się tym sugerowały.
Nisia - Czw Gru 04, 2008 19:26

Layla napisał/a:
Administrator olewa sprawę póki widzi chaotyczny natłok słów

Dzięki serdeczne :)
Layla napisał/a:
Temat jest o pomysłach na stronę, nie na forum.

To gdzie problem wyciąć kawałek i umieścić w osobnym wątku :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group