To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - miot "N" i "P" Emerald Moon

Nakasha - Wto Sie 18, 2009 18:07

Przepiękna Pocahontas :DD



Już całkiem zgrała się ze stadem i rozrabia razem z Chichiri i Orinoko :D

baradwys - Czw Sie 20, 2009 18:47

L. a mozesz cos wiecej o tym wolnym panu napisac?
zywym_trudniej - Czw Sie 20, 2009 18:53

Napoleonek jutro trafia do swojej nowej właścicielki, więc nie ma już w tym miocie wolnym malców.

Dziękuje wszystkim za zdjęcia i wieści z domków. Wymiziać ode mnie proszę :)

nezu - Pią Sie 21, 2009 02:53

Zastanawiam się, czy nie złożyć reklamacji na Nostalgię. :P
Miał być szczur, a Marta najzwyczajniej w świecie wręczyła mi wyliniałego burunduka. ;P

Dowody będą jak zrzucę, zmniejszę i wrzucę na fotosik zdjęcia tej latającej wiewiórki. :rotfl:
Mam przez nią totalnie podrapane kolano i boli mnie ze śmiechu brzuch. :DD

<edit>
http://forum.szczury.biz/...p=343520#343520
Dowody. :P

Layla - Pią Sie 21, 2009 08:48

nezu, czyli imię wybitnie koliduje z charakterem :DD
klaraurs - Pią Sie 21, 2009 08:49

nezu napisał/a:
Zastanawiam się, czy nie złożyć reklamacji na Nostalgię. :P
Miał być szczur, a Marta najzwyczajniej w świecie wręczyła mi wyliniałego burunduka. ;P

Dowody będą jak zrzucę, zmniejszę i wrzucę na fotosik zdjęcia tej latającej wiewiórki. :rotfl:

To widzę, że moja Nelly nie jest jedyną "fruwajką" w rodzinie; mojemu diablątku tak się zabawa w skakanie spodobała, że przy każdej okazji trenuje i teraz 100 cm odległość nie jest już dla niej przeszkodą. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo prosto z klatki doskoczy mi do przeciwległej ściany... :wink:

Za to Naomi niezmiennie preferuje wspinaczkę po mnie, szczególnie dekolt i szyję, co niestety skutkuje ciągłymi zadrapaniami :?

apsik - Pią Sie 21, 2009 09:59

Moja Nefretete jeszcze nie fruwa, ale za to dekolt, ramiona i nogawki spodni bardzo lubi. Na łóżku po jakimś czasie dostaje głupawki i bawi się w chowanego i atak na moją rękę. Widać ile radości jej to sprawia. Oczywiście jeśli pojawi się zagrożenie, to mój dekolt robi za schron ;-) . Niestety łączenie dziewczyn jest trudne. Nefretka bardzo boi się Bakali, a ta dostaje szału na widok małej. Ciągle spuszcza jej lanie i mała wyskakuje z dużej klatki jak z procy gdy tylko otworzę drzwiczki. Mam nadzieję, że przez weekend jakoś uda mi się je połączyć-będę miała więcej czasu na to. Nefretete uwielbia kolby z suszonymi krewetkami.
nezu - Pią Sie 21, 2009 11:53

Layla, no nie koliduje, z niej jest standardowosierstka kopia siostry Hejz, Hejcika. ;)
Stąd nostalgia, bo nam się kurcze wspomnienia włączyły. XD
Ta pinda nawet zrobiła identyczny do Hejcikowego numer i zwiała sobie z klatki mając niespełna 3 tygodnie.
Tyle że ja Hejt nie znalazłam, to ona sama się znalazła, rano, wisząc na prętach klatki. Widać zgłodniała... ;)

A Nostalgię znalazła psica Marty, za co jestem tej psicy dozgonnie wdzięczna.

Ale słowo daję, mam latającego szczura. Ona skacze już na pół metra, a dopiero zaczęła. oO'
I ZAWSZE trafia w cel... :shock:

klaraus, heh, widocznie to rodzinne. :mrgreen:


Niezłe aparatki z tych naszych eNek, nie ma co. ;)

Mała Mi - Pią Sie 21, 2009 13:43

hehe, też mój Neptun lata! :P poza tym ma jakąs manię natręctw :shock: na wybiegu wchodzi non stop pod kocyk. co go wyciągne, znów tam siedzi - normalnie bawi sie chyba ze mną w kotka i myszkę :P
L. - Pon Wrz 28, 2009 17:56

Pandora z koleżanką Opą
oraz ich brzuuuuuszki :serducho:




dwa tygodnie temu Pandzia ważyła 190 g.

Anouk - Pon Wrz 28, 2009 18:19

AAA! :serducho: Stójki maluchów są boskie... Jakiego koloru jest Pandora? Normalnie druga Ronja :slinisie:
L. - Pon Wrz 28, 2009 18:33

Dynialu, lilac :)
Anouk - Pon Wrz 28, 2009 18:37

E, to nie taka :P W sumie Ronisiek jest ciemniejsza i bardziej bardziej niebieskawa... Bo to rusek.
zywym_trudniej - Pon Wrz 28, 2009 20:38

L. jaki lilac, toż to cynamon najprawdziwszy ;)
wuwuna - Pon Wrz 28, 2009 21:26

eLcia jaki wstyd hiehie :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group