To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot E Valhalla - już nie ma klusek..

sachma - Pią Paź 02, 2009 09:03

318g praktycznie nie tyje..
sachma - Pią Paź 02, 2009 09:15

dobra głupia jestem...
waga wyjściowa Delici 298g
waga wyjściowa Fej 332g
waga delicia w 5 dniu wzrosła o 20g od dnia krycia
waga fej w 5 dniu wzrosła o 14g od dnia krycia
czyli ogólnie tyje i jest normalnie - pewnie dlatego ze ją ważę codziennie różnica jest dla mnie taka nieznaczna..
298 pon
305 wt
312 sr
316 czw
318 pi

Anonymous - Pią Paź 02, 2009 10:01

sachma, z ważeniem jak z macaniem guza, bez sensu jest robic to codziennie, bo się traci możliwość porównania. :D
sachma - Pią Paź 02, 2009 10:05

Viss, ważne codziennie, bo uzupełniam statystyki i nie lubię jak są puste miejsca :P ale już wiem że trzeba porównywać do wagi początkowej :P a nie do wczorajszej :P po za tym przy kolejnych miotach będę miała porównanie.
quagmire - Pią Paź 02, 2009 10:06

Tyje :mrgreen:
Powolutku, powolutku, ale jednak, przecież to dopiero 5 dni :)

Yenna - Sob Paź 03, 2009 10:58

Co słychać u naszej mamuśki? 8) Brzusio rośnie..? Informacje jakieś poproszę, niecierpliwię się.. :roll:
sachma - Sob Paź 03, 2009 12:51

rujki brak - znaczy ciąża jest :) mama zrobiła się wiecznie napalona na siedzenie ze mną o.O' to zawsze była samica która miała masę zajęć, teraz lata po mnie jak szalona, zagląda to do ucha to do buzi i może tak ciągle na mnie siedzieć, a raczej po mnie łazić :D

brzuszek rośnie, ale na razie jest za mały żeby to zobaczyć na fotach - taki mało fotogeniczny na razie ;) zdjęcia porobię jutro - dziś nie mam czasu... właśnie skończyłam robić obiad, zaraz trzeba w młodszego brata wcisnąć go trochę, później poskładać meble, później nakarmić chłopa a jeszcze dom trzeba sprzątnąć o.O' wczoraj padłam o 23.. dziś pewnie nie będzie lepiej i znów szybko padnę :D a przecież teraz muszę puszczać szczury na 2.5 rund (bo Fej nie może się spotkać z Delicią a Delicia nie możne się spotkać z Vanilią :/ bo są straszne zgrzyty..)

katarzynek - Sob Paź 03, 2009 18:40

No to już można zaczynać odliczanie do pierwszych fotek maluszków:) Przyznam się szczerze, że jak tylko zobaczyłam fotki przyszłej mamusi coś w jej pyszczku mnie tak urzekło, że od razu wysłałam wiadomość;) Mam jakieś takie przeczucie, że to będą wyjątkowe maleństwa. Proszę ode mnie wygłaskać dzielną D. :mrgreen:
sachma - Nie Paź 04, 2009 00:05

324g

ja już sama nie wiem co się z nią dzieje.. znaczy straszliwie :/ nawet Vani z chorym pęcherzem nie lała na mnie tak bezczelnie! chodzi i leje.. siedzi i leje.. skąd ona ma tyle płynu to nie wiem o.O' nie leje tak jak Breezer :D ale jednak :D no i kradnie mi fajki! węszy po kieszeniach jak znajdzie paczkę fajek to wyciąga :D mała złodziejka :D zaznaczam że nigdy wcześniej nie ciągnęło ją do papierosów :P
właśnie siedzi mi na udzie schowana pod bluzą i zagląda co piszę do was :P więc muszę przestać ją obgadywać bo się obrazi :P







Yenna - Nie Paź 04, 2009 13:59

O rrrany, jaki cudowny, zaokrąglony brzusio..! Rozpłynęłam się... :falover:
heniok - Nie Paź 04, 2009 17:54

Śliczna okrąglutka :lol:
Kciukamy za maluszki w brzuszku :kciuki:

Mangusta - Nie Paź 04, 2009 19:36

bosz, no Bia... jeesu, niech sie dziołcha spisze na malucha dla mnie... klatka już się robi.
sachma - Nie Paź 04, 2009 23:54

waga w dół o 2g :/ a ja nie wiem dlaczego.. ma cisze spokój .. masę różnego jedzenia.. codziennie banana/brzoskwinkę/jabłko/gruszkę co dzień danio/gerberek/mięsko gotowane/jajko co dzień makaron/ryż/kaszę.. eh :/
Layla - Pon Paź 05, 2009 08:50

sachma, może kupkę zrobiła wcześniej i te 2 g zeszły :P
heniok - Pon Paź 05, 2009 09:03

Layla napisał/a:
może kupkę zrobiła wcześniej i te 2 g zeszły


To samo pomyślałem :mrgreen:

Nie przejmuj się, będzie dobrze :kciuki: :kciuki: :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group