To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

persefona4 - Sob Sty 17, 2009 12:10

Piękne maleństwa :serducho: Super, że wszystkie maja domki (nie bedzie tak kusić :P ).

Czekam niecierpliwie na kolejną porcje zdjęć :wink:

Azi - Sob Sty 17, 2009 15:38

dzisiaj mamusię oddelegowałam pod kocyk na fotel i dobrałam się do klusek. Oczywiście Finka po powrocie wymyła je wszystkie od stóp do nosków ;)

Fotki indywidualne;

Bagietka - standard, rex, burmese, self


Bajaderka - ?, rex, burmese, hushy - zostaje w hodowli


Beza - standard, rex, siamese, husky


Bakalia - ?, rex, burmese, self


Bakłażanek - standard, rex, siamese, self


Biszkopcik - ?, rex, siamese, self


Brzoskwinka
?, rex, siamese, self


Chłopcy


Panny burmese


Różne :)


Pacyfka i Lara jeżeli chcą, mogą już wybierać - ale nie muszą! ;)

i nie męczcie mnie o zdjęcia przynajmniej do środy

Anouk - Sob Sty 17, 2009 15:39

O, druga Bakalia :) Cuda, mogę na tapetkę? :serducho:
Roth - Sob Sty 17, 2009 15:49

Bagietka - to imię mnie rozbroiło :mrgreen:

Azi napisał/a:
Bajaderka - ?, rex, burmese, hushy - zostaje w hodowli


Ten tajemniczy znak zapytania może oznaczać szansę na dumbo? :>

Myszowa - Sob Sty 17, 2009 19:52

Jakie cudne klusięta :serducho:
Azi, masz fantazję do imion ;)
Off-Topic:
Wyobraźmy sobie, maluch uciekł pod łóżko... "Bakłażan! Bakłażan!" :mrgreen:

Lara - Sob Sty 17, 2009 20:11

AZI ja także chciałabym wiedzieć czy znak zapytania, zwłaszcza przy burmce, oznacza niepewność co do uszków? Ściślej, to dopytuję się o Bakalię (osz jak ja się z rodzynkami nie lubimy :P )
Azi - Sob Sty 17, 2009 21:20

Z reklamacjami do imion tymczasowych proszę do męża mego ;)

tak, znaki zapytania oznaczają zastanowienie nad uszkami

WinterWolf - Sob Sty 17, 2009 21:24

Jakimi reklamacjami? XD Są bardzo... Apetyczne :D Biszkopcik, Bagietka, Bakłażanek... XD Biszkopcik mnie rozczula XD
Azi - Nie Sty 18, 2009 19:00

Dzisiaj mała Bakalia czochrała się łapką :serducho: cudownie i nieporadnie wyglądała przy tym. Poza tym prawdopodobnie wdała się w mamusię i będzie wheaten burmese, jest sporo jaśniejsza od sióstr, coś pomiędzy nimi i siamkami.

No to teraz mam tylko problem z odróżnianiem panów. Chociaż ich powoli odróżniam po charakterkach. Bakłażanek to taka klucha. Duży hipcio uwielbiający spać jak najciaśniej się zwijając - zbija się w taką kulkę - widać to na jednej z grupowych fot, jak siedzi tak "zbity" po lewej. Biszkopcik za to to wędrowniczek. Na ręce zawsze się rozdłuża i przylepia "na nietoperza" całym brzuszkiem do dłoni. A jak zaświta mu, że jednak go nie zjadam, to zaczyna poruszać łapeczkami i pełznie. Jego obecnie ulubionym zajęciem jest taranowanie rodzeństwa i pełznięcie. Jak słyszę że tłucze się żwirek, a Finka lezy na hamaczku, to wiem kto mi buszuje ;)

Dory - Nie Sty 18, 2009 19:11

Kwiiiiiiii :serducho: :serducho: :serducho:
pituophis - Nie Sty 18, 2009 21:31

Gratuluję rexowatości i husky! Burma husky to jest coś! :)

Imiona zadziwiająco znośne ;) Bakłażan jednak brzmi dużo, dużo lepiej od Bzika :P

Dory - Nie Sty 18, 2009 21:48

Pitu, a pocałuj mnie w nos :P
pituophis - Nie Sty 18, 2009 23:04

Cmok cmok cmok :mrgreen:

Teraz tylko czekanie, i gratulowanie domkom - bo ślicznie się zapowiadające i po dziadku Gufisiu.

Lara - Pon Sty 19, 2009 10:01

:serducho: :serducho: :serducho: Jak amen w pacierzu, takie maleństwa to czysta esencja miłości, ich obserwacja musi być doświadczeniem cudownym i z niczym nieporównywalnym. Patrzeć na indywidualność, rozwijające się charaktery... Oj, zazdrość wzbiera, oby maleństwa rozwijały się papuśnie, bo wyczekane straszliwie, te pięć tygodni się ciągnąć zaczyna straszliwie :lol:

Dory, nie pogratulowałam Ci, wszak i TY zostałaś babcią siwiutką :mrgreen:

Dory - Pon Sty 19, 2009 10:04

pituophis napisał/a:
Cmok cmok cmok :mrgreen:

:D

Bezunia mnie rozbraja :slinisie:
Azi, tajna misja wypełniona :twisted: Udało nam się przełamać tabu polskich imion u hodowlanych szczurów :P
Bawi mnie taki rozczochrany, upaćkany gerberkiem szczuras o snobistycznym imieniu (Don Juan Edwardo :-P ).
Sorki nezu, ale jak zobaczyłam imię Gytha Ogg, to się 5 minut głowiłam, jak to czytać (gytaog, gitaog, gitaodż O_o ) :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group