To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot -A- Rattie's Love

wuwuna - Pon Maj 05, 2008 16:36

za maluszki :kciuki:
Justka1 - Wto Maj 06, 2008 15:01

Obiecany filmik ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=bwb0VQ_6kW4

Bulletproof - Wto Maj 06, 2008 15:44

hehe, ale piszczące pijawki z nich :mrgreen: A mama - Nana wykończona najwyraźniej i marzy tylko o tym żeby w kimono walnąć :wink: Dziś chyba już tydzień skończą, więc to już spore szczurzyska ;) :-P
wuwuna - Wto Maj 06, 2008 15:50

o to mi się podobało"Nanunia nie śpij" :P
Ale słodziaki :serducho: serducha.
Nanunia taka rozespana, a tu jej przeszkadzają :x
A maleńka fuzziczka to aż latała w powietrzu :wink: .
Mamie spać nie dają, maluchą w jedzeniu przeszkadzają co to za polityka? :wink:
:kciuki: za maluszki

Justka1 - Wto Maj 06, 2008 15:53

wuwuna-moze sie wydawac to smieszne ale nie jest.Nana MUSI byc wybudzana i podnoszona aby moc sprawdzic czy jakis maluch nie jest uduszony.
Wczoraj reanimowalam Ajre.. :( .Musze byc przy nich zawsze jak sa karmione,Nana jest dosadzana do nich..niestety.Dzis zrobie indywidualne fotki oraz zwaze je.Moze sie wydawac,ze tygodniowe sa juz duze ale niestety nadal zagrozone..

wuwuna - Wto Maj 06, 2008 15:56

To tym bardziej trzymam :kciuki:
Za Aire i pozostałe. :kciuki:
Nana bądż grzeczna, proszę ja Ciebie, :oops: nie wolno zgniatać maluszków

Bulletproof - Wto Maj 06, 2008 16:24

Jej, biedna Aira :( , ale dobrze, że udało się. Ja też dalej kciuki mocno trzymam :kciuki: :kciuki: Będzie dobrze :) Niech rosną, rosną i mają coraz więcej siły :serducho:
magnes - Wto Maj 06, 2008 16:40

Justka1, jesteś dzielna :glaszcze: ja nie dałabym rady jestem pełna podziwu dla Ciebie :kciuki: za maluszki
Anonymous - Wto Maj 06, 2008 17:11

Ja też cały czas kciukam za maluszki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Wto Maj 06, 2008 21:25

Justka, kciukam za rodzinkę. :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Justka1 - Wto Maj 06, 2008 22:28

Teraz zdjatka maluszkow :)
Jak dobrze zauwazono dzis o godz 21 koncza rowny tydzien :) .
Jedyny chlopiec-Apple okazal sie satinkiem i nie wiem czy nie topazikiem,choc to sie okaze jeszcze w czasie :) .Waga -11g

Tu najlepiej widac jak sie pieknie blyszczy ^^ .



Dziewczynka 1-chwilowo nazwana Alisa.Waga-11g

DZiewczynka 2-Ajra.Waga 10g

Dziewczynka 3-Aisza? .Waga 10g .
Ta mała jest dla mnie zagadka,bo nie wiem juz sama czy jest satinka,bo jest malo omszona ;) .

PALATINA - Wto Maj 06, 2008 22:36

Śliczne!
Wyglądają tak słodko i bezbronnie. :serducho: :serducho: :serducho:

Mohanah - Wto Maj 06, 2008 23:17

Śliczne maleństwa :) oby rosły zdrowo...
Z tego jakie są problemy z odchowem młodych wynika że moze to być cecha dziedziczna, bo z tego co pamietam z miotem gdzie urodziła się Nana też było sporo problemów.

Tak obserwuję jak bardzo wszyscy hodowcy dbają o wszystkie łączenia par szczurów by uniknąć wszelakiego rodzaju chorób i nieodpowiedniego charakteru u szczurków, czyli idąc tym tropem młode po tej samiczce nie będą dalej rozmnażane? Teoretycznie patrząc istnieje prawdopodobieństwo że historia z słabym odchowem młodych bedzie sie powtarzać.
Czy dobrze mysle?

Bulletproof - Wto Maj 06, 2008 23:19

Piękne :) :serducho: A pan Jabłuszko jaki lśniący :shock: :wink: I dziewczyny wszystkie też cudne :serducho: :wink:
Justka1 - Wto Maj 06, 2008 23:25

Mohanah- do trzech razy sztuka sie mowi,wiec jeszcze jeden miot z tej linii bedzie napewno.Mama prawdopodobnie nie bedzie samica fuzz,bo zreszta jest troszke mala i byla najmniejsza ;) .
W poprzednich miotach tej linii nie bylo problemu z wychowaniem mlodych.ALbo ja mam pecha z tymi samicami albo popelnilam blad,jak ktos juz to mi napisal ;) .
Choc ja bledu nie widze,bo mlodych nie bralam na rece czesto.
Bójka odchowala mlode bez problemu,Jacklin takze wiec albo to moja wina albo samicy.
Sprawdzi sie to na miocie B czy faktycznie ja robie cos nie tak ;) .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group