To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot F Emerald Moon

Justka1 - Śro Lis 21, 2007 15:33

TarI napisał/a:
niema problemumam bardzo duzy transporter atlas biore tez maluchy Żeroma więc będzie im wesoło podczas podróży hi hi jak masz więcej pytań to na pw poprosze.pozdrawiam :mrgreen:


Czy bedziesz wiozla razem samiczki i samce w jednym transporterze?
Czy nie powinny juz jechac oddzielnie co by uniknac wpadkowego zaplodnienia?
Ja tez prosze o foty :)

TarI - Śro Lis 21, 2007 16:26

jeśli już są trzymane osobno to przewioze je osobno :mysza: .zapytam na miejscu marty jak je trzyma.
Andzia - Śro Lis 21, 2007 16:34

Myśle że już osobno. Maluchy już skończyły 4 tygodnie...
A czy jest tu może ktoś z fotkami??? :mrgreen: Baaaaaaaaardzo prosze hihi Marta zlituj się :mrgreen: :oops:

L. - Śro Lis 21, 2007 17:39

Marcie w poniedziałek siadł net, nie wiem czy już go odzyskała :roll:

Ps. Maluchy są na stówe juz oddzielnie :}
Wiec chłopcy muszą jechać oddzielnie (tzn. w innym pojemniku/transporterku) :wink:

LunacyFringe - Śro Lis 21, 2007 18:57

Niech mi ktoś użyczy tranposrtu , zlitujcie się ludzie ;(
I jak do jutra fotek nie będzie to sobie wszystkie włosy z głowy powyrywam , a mam ich sporo :twisted:

TarI - Śro Lis 21, 2007 22:32

Miejmy nadzieje że niedługo zobaczymy zdjęcia :foty: a jak nie teraz to od niedzieli zobaczymy zdjęcia z nowych domków :mrgreen: :tummykiss: :wavexxs:

[ Dodano: Sro Lis 21, 2007 22:53 ]
Już mam drugi transpoprterek ale mniejszy więć napewno będę wiozła je osobno :lol1:

ivi - Czw Lis 22, 2007 10:19

:foty:
Andzia - Czw Lis 22, 2007 10:39

A w okolice Bielska nikt nie jedzie??? Bo coprawda cały czas myślałam o tej konduktorce, ale jeśli byktoś jechał np. do Gliwic :wink: to już byłoby mi łatwiej malce odebrać :mrgreen:
No a skoro Marcie padł net to trzeba troche wyrozumiałości :roll: choć chęć zobaczenia maluchów jest przeogromna :mrgreen: :serducho: Mam nadzieje że już za niedługo sama bede mogła im sesje zdjęciową robić :lol1:

H. - Czw Lis 22, 2007 10:55

Andzia, ja bym Ci Twojego chlopaczka mogla ewentualnie sciagnać z Krakowa, jesli ktos by go juz tam mogl przetransportowac, wiesz? ; ). Bo to nie problem, bylabym na dworcu przy Galerii Krakowskiej. Takze sluzę pomoca, jak coś ; )
TarI - Czw Lis 22, 2007 11:11

:lol1: My już jeteśmy umówine dokładnie co do godziny w niedziele :mrgreen: ale fajnie niemoge sie doczekac
Andzia - Czw Lis 22, 2007 11:54

Hally, dziękuje :przytul: (dwóch chłopaczków :mrgreen: )
No więc jest ktoś kto jedzie do Krakowa??

H. - Czw Lis 22, 2007 13:35

Andzia, no ja, fakt, teraz sobie dopiero uswiadomilam, ze to przeciez 2 sztuki będą : DD To jeszcze lepiej :P
No, sluze pomocą :mrgreen: [Mi na przyklad moje 3 dziewoje zostaly z dobrego serca przywiezione az z W-wy, wiec tez chce sie moc na cos przydac ; ).]

I tak jak widzę po innych postach .. to bardzo dobrze byłoby, gdyby ktoś mógł dojechać ze szczurkami do Krk. A wiec, znajdzie sie ktoś taki? :wink:

TarI - Czw Lis 22, 2007 14:56

Hej ja jeszcze raz ponawiam propozycje jade w niedziele po dziewuchy moge komus przywieść ciurki do warszawy

:mrgreen:

H. - Czw Lis 22, 2007 15:52

TarI, a potem najlepiej zajedz z W-wy do Krk w któryś dzien :mrgreen: No co, to tyle co do Torunia pewnie :P
LunacyFringe - Czw Lis 22, 2007 16:08

Właśnie , błagam niech ktoś się lzituje i pojedzie do Krk . Stamtąd będę mogła odebrać .
Prosimyy tak strasznie prosimyyy :(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group