To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot C Emerald Moon

myaku - Nie Paź 07, 2007 17:26

zywym_trudniej, łaaaa, dziękuję *_* Jeszcze 6 dni ;33
Matrix - Nie Paź 07, 2007 21:28

Na hamaczku moja królewna... :falover:
zywym_trudniej - Wto Paź 09, 2007 17:31

Wszystkich zainteresowanych chciałabym poinformować, że nei działa mi gg, więc jeśli ktoś chce sie ze mna skontaktować to tylko na pw.
persefona4 - Wto Paź 09, 2007 19:32

jakie cudne maluszki, zresztą po taaakich rodzicach :wink:
zywym_trudniej - Wto Paź 09, 2007 19:56

Można już pisać na gg, usterka naprawiona :)
myaku - Wto Paź 09, 2007 20:56

Myślałam, że dostanę zawału. Okazało się, że to JA ZE SWOICH mam zapłacić za szczury, a nie rodzice [tak się umawialiśmy w moje urodziny, to miał być prezent]. Ręce mi się potwornie trzęsły. Szczurów miało zwyczajnie nie być.


Ale oczywiście, jak tatuś zobaczył, że jego córuś płacze powiedział, że mi je jednak fundnie :twisted:

civette - Wto Paź 09, 2007 21:20

hehe, szkoda, że mi mężuś nie fundnął, a też miałam urodziny... i nad prezentem do dziś się zastanawia, a mógł dać to, co naprawdę pragnęłam ;(
hefi - Śro Paź 10, 2007 07:11

:mrgreen: a u mnie Cyntia to prezencik do kochania dla mojego Dziobaka :D :)

edit: Marta kiedy będzie można odebrać malucha... napisz mi na PW kiedy najbardziej Ci pasuje :) Chyba wybierzemy się osobiście po ciura :DD (i pytanko wyszłabyś po nas na dworzec? :oops: )

Matrix - Śro Paź 17, 2007 22:23

Moja mała agutkowa księżniczka już u mnie ^^ Jest dość ruchliwa,wszystko chce obwąchać i wszędzie wejść(jak to dziecko :) ),ale generalnie też ostrożna:)Lubi się przekopywać w czym sie da i widać, że nie boi się ludzi :)Już zdążyla mi wygryźć dziurkę w spodniach! :P Weszła mi do nogawki..tak siedzi sobie,a ja odczytywałam smsa..słyszałam chrupanie ale sie tym nie przejęłam..nagle patrzę,a tu dziurka! :> Dostała po nosku i została wyrzucona z nogawki niszczycielka wredna:P Ledwo przybyła już się panoszy ;) No,zobaczymy jak nam się współpraca ułoży.. :)
civette - Czw Paź 18, 2007 09:29

Matrix, nie ostatnia dziurka :wink: Potem będą dziury, bo ciura urośnie i będzie miała większe i silniejsze zęby :twisted: Jak ja kocham to, że mam samcow :!: :mrgreen:
Matrix - Czw Paź 18, 2007 13:39

a co,samce nie gryzą czy jak? :P Ja tam wole kobitki ;) A dziurkowania trzeba będzie oduczyć :>
civette - Czw Paź 18, 2007 13:47

Samce ponoć mniej gryzą. Aristo materiałow wcale, papier i plastik szatkuje z zapamiętaniem. Zobaczymy, jakie zamiłowania będzie miał Casjusz :wink:
AngelsDream - Czw Paź 18, 2007 13:52

Off-Topic:
http://forum.szczury.biz/...p=100899#100899 :twisted:

Agnieszka - Czw Paź 18, 2007 14:28

:) Ja jestem od wczoraj taka szczesliwa:) Mam dwa piekne szczurki, Borysa i Oposa (tzn wczesniej sie nazywaly Camelot i Cesar). Wzielam oba i to byla najlepsza decyzja w moim zyciu:)!!! Najlepsze jest to, ze tak sie strasznie balam ze moj Fifi ich nie polubi i je zje a tymczasem to On je zupelnie olewa a czasem nawet Im wącha jajeczka. Czasami ktorys mu ląduje na glowie jak przypadkiem spadnie z domku to Fifi tylko pisknie i sie potem myje jakby byla zaklopotana, ze siedziala w miejscu ich lądowania. Cudowne są:)!!!
myaku - Wto Lis 06, 2007 16:47

Ej noo.. Dzisiaj malce kończą 2 miesiące :urodziny: :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group