To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

PALATINA - Sob Gru 15, 2007 08:11

nezu, dzięki :wink:

Wszystkim przypominam, że u Ani (farasi) jest jeszcze trochę "siostrzyczków" i "braciszków" oliverowych - na pewno równie cudnych i wspaniałych!!

falka - Sob Gru 15, 2007 08:26

PALATINA, jestem pod wrażeniem - cudne zdjęcia! :serducho: przepiękne!
persefona4 - Pon Gru 17, 2007 13:45

A ja właśnie jestem na etapie przemyśleń brać czy nie brać....moje serce każe mi brać pod swój dach białego chłopaczka tym bardziej że zakupiłam moim pociechom dużą klaciore :wink: mam już jedno białe cudo które kocham nad życie i uważam że waciki to najpiękniejsze ogonki pod słońcem, ale musze to jeszcze dobrze przemyśleć :? no i też kwestia transportu...ahh
PALATINA - Pon Gru 17, 2007 13:51

persefona4,
Nie mówię: BIERZ!!!
Ale mówię: POMYŚL intensywnie :>

persefona4 - Pon Gru 17, 2007 14:28

myśle, myśle :wink: a skąd dokładnie są waciki z warszawy? bo wiem ze u Ani(farasi) przebywają waciki z laboratorium czekające na domek? Kurcze jestem bardziej na tak,mój chłopak mi już powiedział, że skoro ja juz tak mówie o maluszku jakby był już mój, więc on już wie że i tak go wezme;D
z wawy byłobymi na pewno łatwiej skołować ewentualny transport...

persefona4 - Pon Gru 17, 2007 19:00

ahh przełamałam się i zdecydowałam, biore wacika. Teraz tylko musze uzgodnić jak, gdzie i kiedy...odbiór :mrgreen:
nie mogłam przejść obojętnie....wszystkich maluchów nie wezmę ale chociaż jednemu z moge zapewnić kochający dom :)

mały będzie u mnie już w ten piątek :mrgreen:

PALATINA - Śro Gru 19, 2007 17:42

persefona4 napisał/a:
mały będzie u mnie już w ten piątek

Bosko! :lol1:

persefona4 - Śro Gru 19, 2007 18:07

Tez się ogromniaście ciesze i doczekać nie moge mojego białaska:) w końcu to kolejny ogon do kochania :D i braciszek Oliverka :wink:
PALATINA - Śro Gru 19, 2007 18:11

Czekamy razem z Tobą, a potem... to chyba wiesz.... -> :foty:
persefona4 - Śro Gru 19, 2007 18:14

PALATINA napisał/a:
Czekamy razem z Tobą, a potem... to chyba wiesz.... -> :foty:

O to się nie martw :wink: wręcz zasypie fotami, tylko pewnie dopiero następnego dnia. Dam maluchowi odpocząć po podróży <lol>

helen.ch - Śro Gru 19, 2007 18:22

persefona4 napisał/a:
ahh przełamałam się i zdecydowałam, biore wacika.
jejujejujej :jupi: cieszę się z Tobą
falka - Śro Gru 19, 2007 20:52

persefona4, też się cieszę bo uwielbiam albinoski a Piorun w Twoim podpisie jest przecudowny :shock: :serducho:
persefona4 - Sob Gru 22, 2007 13:55

Mały od wczoraj już u mnie:) jest kochaniuteńki :wink: przyznaję się, że z początku szczerze wahałam się czy wziąść malucha ale było warto!! :serducho: :mrgreen: to rozrabiaka o pyszczku aniołka i straszny przytulak, który rozkochał mnie na całego :sirwwt: lgnie do ludzi i nic nie może umknąć jego uwadze...
A oto Schengenek :P
ps. dla nienasyconych więcej fot i filmiki zamieszczone w temacie o moich ogonach;]

niekompatybilna - Pią Lut 08, 2008 19:29

Czy jest jeszcze szansa na jakiegoś małego albinoska?
AngelsDream - Pią Lut 08, 2008 19:31

http://sps.forall.pl/viewtopic.php?t=1200

http://sps.forall.pl/viewtopic.php?t=1199

:mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group