To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

L. - Śro Sie 14, 2013 14:07

a czemu Bufka niet? ;( babcia protestuje!
Karena - Śro Sie 14, 2013 14:38

L. napisał/a:
a czemu Bufka niet? ;( babcia protestuje!

Bo kura (WooDoo) musiałaby sama zostać i by się zapłakała za psiapsiółką.

Babcia niech lepiej kiedyś wleci wymiziać wnuczkę :)

Willow - Śro Sie 14, 2013 16:33

Zgłoszenie wysłane :)
Ciesze się na kolejne spotkanie w gronie szczuromaniaków :mrgreen:

quagmire - Śro Sie 14, 2013 16:39

Willow, super :DD
pszczoła - Czw Sie 22, 2013 12:57

Drodzy wystawcy,

Potwierdzam, że wystawa się odbędzie i mamy wystarczającą ilość zgłoszonych szczurów :DD

W związku z tym, można dokonywać już wpłat:
Cytat:
4. Wysokość opłaty za wystawę to:
Dla wystawiających do 10 sztuk zwierząt:
- dla osób niezrzeszonych w SHSRP - 14 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 12 zł za każdego kolejnego,
- dla członków SHSRP - 12 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 9 zł za każdego kolejnego,
- szczury nierasowe - 7 zł,
- szczury towarzyszące (niepodlegające ocenie) - 1zł.

Dla wystawiających 10 i więcej zwierząt:
- dla osób niezrzeszonych w SHSRP - 14 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 9 zł za każdego kolejnego,
- dla członków SHSRP - 12 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 7 zł za każdego kolejnego,
- szczury nierasowe - 7 zł,
- szczury towarzyszące (niepodlegające ocenie) - 1zł.

5. Dane do przelewu:
36 1160 2202 0000 0000 8671 0590 (Bank Millenium)
SHSRP
ul. Weteranów 21
03-172 Warszawa

4. Proszę o dokładne wpisywanie w tytuł przelewu za co dokonywana jest opłata, wg wzoru [XIX OWSR] nick, ilość rasowych, ilość nierasowych, ilość rodowodów (jeśli dotyczy), ilość towarzyszących. Np. [XIX OWSR] quagmire, 3 rasowe, 2 nierasowe, 1 towarzyszący
- nie przyjmujemy opłat w gotówce,
- termin wpłaty upływa 8.09.2013,
- proszę nie wpłacać pieniędzy przed uzyskaniem potwierdzenia, że wystawa się odbędzie
- na 3 tygodnie przed pierwszym dniem wystawy tj. do 24.08.2013 wystawca może wycofać szczura lub szczury i nie poniesie opłat z tego tytułu. Jeśli szczur zostanie wycofany później lub po prostu nie przyjedzie, wystawca ma obowiązek uiścić opłatę za wszystkie zgłoszone zwierzęta.



Każdy ze zgłoszonych uczestników powinien także dostać dzisiaj maila informacyjnego. Jeżeli ktoś z Was go nie otrzyma - proszę o kontakt. Były małe problemy z przepełnieniem skrzynki.

limomanka - Czw Sie 22, 2013 14:47

Potwierdzam, że będę na wystawie i dam się zaulotkować :D
Pyl - Czw Sie 22, 2013 16:10

limomanka, :mrgreen: :serducho:
Pyl - Wto Sie 27, 2013 12:14

Kasa przelana! :D

Jaką datę odrobaczania mam podać w zaświadczeniu weterynaryjnym? Odrobaczanie na pasożyty wewnętrzne czy zewnętrzne?

I jak oznaczyć albinosa? Kolor albino? znaczenia self? :oops:

quagmire - Wto Sie 27, 2013 12:40

Pyl, napisz tak i tak nie widać znaczeń.
Możesz podać daty obu odrobaczeń.

Mao - Wto Sie 27, 2013 12:55

Pyl, ja nie podawałam znaczeń w zeszłym roku chyba :P
pszczoła - Wto Sie 27, 2013 12:56

Dzięki :*

Pyl napisał/a:
Jaką datę odrobaczania mam podać w zaświadczeniu weterynaryjnym? Odrobaczanie na pasożyty wewnętrzne czy zewnętrzne?


Najlepiej podaj obie daty, powinno się zmieścić. Jeśli nie, to ostatnią.

Pyl napisał/a:

I jak oznaczyć albinosa? Kolor albino? znaczenia self?

Chodzi o Kruszka? Jeśli zgłaszasz go tylko jako towarzyszącego to nie musisz podawać odmiany. Jeśli miałby brać udział w konkursie, to tak jak piszesz chyba, musiałabym się upewnić :-P Tylko daj znać, czy mam go dopisać do listy kundelków.

Pyl - Wto Sie 27, 2013 13:07

Tak, Kruszka.
Nie w zgłoszeniu, bo idzie jako zwierz towarzyszący (no chyba, że ustalicie nową kategorię - największa bieda wystawy to zmienię zdanie :P ), ale w zaświadczeniu weterynaryjnym - tam też są kolorki, znaczenia itp :oops:

/Edit
Dobra, wpisałam dwie daty.
Jak się nie mieści tabelka na pierwszej stronie, to na drugiej jest za mały górny margines i tabelka nachodzi na logo. Ja sobie poprawiłam, ale na przyszłość warto zmienić.

Ebia - Śro Sie 28, 2013 20:23

Kruszek na wystawie. Pyl, Ty niedobra kobieto :P Teraz na głowie muszę stanąć i pojechać, żeby gada wymiziać :mrgreen:
Pyl - Czw Sie 29, 2013 11:30

Ebia, będzie albo nie będzie, na dwoje babka wróżyła. Ale starać się warto ;)
Zizollo - Czw Sie 29, 2013 13:28

limomanka, a będziesz wystawiać swoją bandę? :>
ja też powinnam być więc może się osobiście poznamy ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group