To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Nikky - Wto Maj 07, 2013 21:00

Jak Kajman nadal wolny, mogę tam zanieść, to rzut beretem ode mnie :)
L. - Wto Maj 07, 2013 21:10

Ja będę na wystawie.
A jak ciężka byłaby dla mnie paczka? :-P Bo ja nie ukrywam, że samo Cabrio waży 2 kg + szczury + bagaże = mój kręgosłup, a dokładniej lędzwia umrą.

Pyl - Śro Maj 08, 2013 00:31

Nikky, dopisałam :)

L., nie wiem. Zobaczysz na wystawie i zdecydujesz, OK? Nie przygotowałam jeszcze paczek w podziale na osoby, będę to robić na wystawie na bazie informacji od Was o "rozmiarze" lecznic.

Zasadniczo podzieliłam sobie lecznice na 3 orientacyjne (!) wielkości:
- małe lecznice, zatrudniające 2-3 lekarzy lub większe, ale mocno nastawione na psy-koty
- średnie lecznice, zatrudniające 4-8 lekarzy
- duże lecznice, zatrudniające powyżej 8 lekarzy, całodobowe, ukierunkowane na zwierzęta egzotyczne, itp.
Stosownie do skali lecznicy planuję 25, 50 lub 100 ulotek (ale 100 na pewno nie na raz, tylko w turach, żeby się nie zmarnowały). Ale od tego można zrobić również wyjątki - np. w maleńkiej lecznicy można zostawić 10 ulotek.


No i doniosę, że pierwszy plakat już został dziś przekazany do Pulsvetu, gdzie... oprawiono go w antyramę :serducho:

Nikky - Śro Maj 08, 2013 12:51

Mogę wziąć ulotki w czwartek ? :)
Pyl - Śro Maj 08, 2013 12:58

Nikky, tak, przygotuję dla Ciebie paczuszkę.
Nikky - Pią Maj 10, 2013 01:14

Hop :D
Pyl - Pią Maj 10, 2013 01:16

Nikky, dzięki :kwiatek:


Mam pytanie odnośnie osób, które się zadeklarowały roznosić ulotki - kto z Was będzie na wystawie i będzie chciał tam odebrać ulotki?
Czy możecie stosując poniżej spisane reguły oszacować i podać mi ile ulotek potrzebujecie?
Pyl napisał/a:
Zasadniczo podzieliłam sobie lecznice na 3 orientacyjne (!) wielkości:
- małe lecznice, zatrudniające 2-3 lekarzy lub większe, ale mocno nastawione na psy-koty
- średnie lecznice, zatrudniające 4-8 lekarzy
- duże lecznice, zatrudniające powyżej 8 lekarzy, całodobowe, ukierunkowane na zwierzęta egzotyczne, itp.
Stosownie do skali lecznicy planuję 25, 50 lub 100 ulotek (ale 100 na pewno nie na raz, tylko w turach, żeby się nie zmarnowały). Ale od tego można zrobić również wyjątki - np. w maleńkiej lecznicy można zostawić 10 ulotek.



L., 100 ulotek waży ok. kilograma. U Ciebie pewnie wyjdzie ze 150 sztuk, czyli 1.5 kg.

Oluś - Pią Maj 10, 2013 01:25

Pyl, u mnie to wyjdzie tak:
Sztum - 10 szt.
Kwidzyn - 10 szt.
Malbork - Niby tylko dwóch lekarzy, ale przyda się ze 30 sztuk, z mojej okolicy wszyscy tam jeżdżą ze szczurami
Olsztyn - 25+25+25=75

Razem - 125 sztuk

Pyl - Pią Maj 10, 2013 01:50

olus_165, a Sztum, Kwidzyn i Malbork to po jednej lecznicy? Bo zapisałam tak, że teraz sama nie wiem :oops:
1,25 kg to dasz radę zatachać na pleckach z wystawy czy mam wysyłać?

Oluś - Pią Maj 10, 2013 08:26

Pyl, tak, po jednej w każdej miejscowości.
Dam radę odebrać na wystawie :)

Pyl - Pią Maj 10, 2013 08:49

olus_165, :serducho:
majlena - Pią Maj 10, 2013 22:50

za karę, że krótko (o ile dostanę szansę dotrzeć) będę na wystawie, to może bym pomogła z roznoszeniem ulotek. jeśli jeszcze jakieś ulotki zostaną do rozdania, to proszę przekazać je mojemu małżonkowi - Tomkowi.

majlena, Łódź: Animal (Broniewskiego 65), cm-vet (Rzgowska 205), Panda (Piotrkowska 114), Pod Koniem (Kopernika 22), klinika weterynaryjna (Gdańska 81), Sowa (Pietrusińskiego 47/49), Lancet (Stary Rynek 1A)

Pyl - Sob Maj 11, 2013 00:13

majlena, zostaną na pewno. Złap mnie tylko proszę na wystawie to dostaniesz paczuszkę.
Nietoperrr... - Sob Maj 11, 2013 22:57

A jakby tak mały Nietoperek potrzebował dosłownie kilku ulotek dla kilku lecznic w Oleśnicy,to jak sprawa by wyglądała?Z wysyłką?
Pyl - Nie Maj 12, 2013 08:04

Nietoperrr... napisał/a:
mały Nietoperek
Nieletnim ulotek nie wysyłamy, bo zawierają treści o (nie)rozmnażaniu :>

A tak na serio to wysyłaj mi swój adres pocztowy (tak, wiem, gdzieś kiedyś miałam, ale zabij, nie wiem gdzie), na początku tygodnia będę robiła kolejną turę wysyłek :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group