To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Domki

Anonymous - Sob Lis 10, 2007 20:12

mataforgana napisał/a:
te większe domki 'igloo' mozna w łodzi dostać - kupiłam taki w prezencie dla stadka Viss
i dziewczyny go kochają. Nawet nie pogryzły z tej miłości, bo wszystko inne szatkują. Jest łatwy do umycia i położenia gdziekolwiek, bo można go przyczepić niemal wszędzie dzięki okienkom. Jak dla mnie ma same plusy. :) Zastanawiam się nawet czy nie kupić drugiego dużego dla chłopaków. Mogłabym go podwiesić.
polna - Sob Lis 10, 2007 20:44

falka napisał/a:
polna napisał/a:
Wydaje mi się, że ten Laylowy różni się od tego z krakvetu. (U Layli wejście jest z boku chyba :wink: )
A mi się wydaje, że domek jest komputerowo "przedłużony" na potrzeby banerka :)

Czyli to taki buty. :lol1:

Oli - Sob Lis 10, 2007 22:13

Viss napisał/a:
i dziewczyny go kochają. Nawet nie pogryzły z tej miłości, bo wszystko inne szatkują. Jest łatwy do umycia i położenia gdziekolwiek, bo można go przyczepić niemal wszędzie dzięki okienkom.

wszystkimi konczynami!! u moich bab tak samo jest (a wlasciwie bylo, bo teraz Fruzia tylko zostala) - bardzo go lubia.

Asaurus - Wto Lis 20, 2007 22:56



Najnowszy nabytek w klatce Cida. Jak widać ogon cały szczęśliwy, wlazł do niego od razu po włożeniu do klatki i zaczął przemeblowanie w szmatkach w środku. Nawet kubeczek po jogurcie nie był atrakcyjniejszy bo chciał go wciągnąć do środka zamiast wylizywać. Po kilku próbach zrezygnował i poszedł spać.
Zobaczymy, jak będzie z sikaniem, w razie co to będzie to tylko tymczas puki nie zacznie śmierdzieć, a wtedy będzie dobry powód aby zakupić kolejny sześciopak Dębowego ;)

polna - Wto Lis 20, 2007 23:20

Z wrażenia prawie spadlam z krzesła, nie rób tak więcej! :lol1:
LunacyFringe - Śro Lis 21, 2007 10:05

Asaurus, świetny pomysł :DD
Ja wczoraj zrobiłam coś w tym stylu z pudełka po prezencie osiemnastkowym :rotfl:
Tylko , że nie wpadłam na to jak go powiesić i został lekko zdemolowany ;)
Teraz już wiem ! :lol1:

Off-Topic:
Tylko ja nie lubię dębowego ;( niech ktoś inne wypróbuje i mi powie czy się nadaje :lol1:

Natalia - Wto Lut 26, 2008 15:27

A ja tak myślę, czy domek dla świnki morskiej o wymiarach 22/14/14 będzie dla 2 szczurzyc ok? A jeśli nie, to jaki będzie dobry?
helen.ch - Śro Lut 27, 2008 13:49

Natalia napisał/a:
czy domek dla świnki morskiej o wymiarach 22/14/14 będzie dla 2 szczurzyc ok? A jeśli nie, to jaki będzie dobry?
będzie ok, całkiem spory, w takim domku i więcej się "upcha", one przecież tak kochają spać w ścisku.
Lama - Śro Lut 27, 2008 13:50

Ja mam świnkowy o wymiarach 28 x 18 x 18 cm i spokojnie mieszczą się w nim 3 grube szczurzyce, więc ten Twój dla 2 powinien być dobry.
Natalia - Śro Lut 27, 2008 14:00

No to świetnie, widziałam taki za 13 zł :mrgreen: . Trzeba kupić!
Ninoczka - Wto Mar 04, 2008 14:13

Hej, jestem nowa na tym forum :) Przejrzalam watek, ale nie znalazlam tego, co mnie interesuje- czym wyscielane sa domki waszych ogonkow? Kilka postow wczesniej wyczytalam, ze szmatkami- jakimi? Moga to byc stare skarpetki (oczywiscie uprane ;) )? Albo futerko?
Moj domek jest plastikowy i raczej dla chomika, ale Dżony tam wchodzi, tylko spac nie chce :( Spi jak przybleda przed wejsciem.
Mam zamiar wykombinowac cos z papieowego pudelka, tylko musze najpierw takie znalezc w domu :)

S - Wto Mar 04, 2008 20:07

Moje dostają papierowe ręczniki i ścielą sobie tam, gdzie chcą spać: domek/ plastikowy kuter/ pod półką/ w rurach PCV.
Ratata - Pon Mar 17, 2008 10:05

Zobaczcie, co znaleźliśmy podczas ostatniego rekonesansu po zoologach w Limanowej:



Kupiliśmy jeden mały na próbę, dzisiaj jedziemy po kilka większych. W założeniu producenta jest to piodło dla ptaków, jednak jako domek sprawdza się świetnie - jest wykonany z nietoksycznego plastiku, daszek można zdjąć. Mały kosztuje 7 zł, duży 9 zł 8)
Szkoda tylko, że nie mają innych kolorów niż szary
Dziewczyny są zachwycone:


Anonymous - Pon Mar 17, 2008 10:17

Ratata, właśnie widzę, że zachwycona :D Cudnie wygląda. A te duże w jakich sa rozmiarach? (wysokośc, szerokośc)
Ratata - Pon Mar 17, 2008 10:47

Viss, jak wrócimy z zakupów to obfocę i pomierzę. Ale ten duży to tak na 2,5 - 3 Fotony, może 4 po skompresowaniu ;) Do małego panienek wchodzi pięć, a poj. ma 1 litr :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group