To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

sachma - Wto Sty 09, 2007 20:34

nezu, masz racje :) ta jedna panienka przypomina babcie Beade :)

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 20:09 ]
a mowilam wam juz ze jedna panna jest rexem? ;) jedna z tych calych w kolorze.. tylko nie moge rozpoznac czy to standard czy dumbo :P jakos im sie te uszy podobne zrobily :P

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 21:45 ]
ok wiec mamy :
1 samiec standard rex black ZAREZERWOWANY (tygrys)
1 samiec niewiadomo co :P jasne to to i nic nie widac :P ZAREZERWOWANY? (czekam na decyzje)

1 samica standard standard russian blue (czekam na decyzje)
1 samica dumbo rex russian blue (Sylvia)
1 samica dumbo standard blazed variegated? american blue ZAREZERWOWANA (Ja)
1 samica bareback dumbo standard american blue ZAREZERWOWANA (Wydra)
1 samica platinum dumbo standard ZAREZERWOWANA (Sylvia)

i to by bylo na tyle ;)

Syameze - Czw Sty 11, 2007 21:17

i co i co?
sa jakies nowe foty?
i jaki w koncu bedzie samczyk:
Cytat:
1 samiec niewiadomo co jasne to to i nic nie widac

sachma - Czw Sty 11, 2007 21:44

on jest strasznie jasny , powder blue? , wyglada jak kaptur tylko ze na glowie ma czole ma plame ;) no i jeszcze kropki dwie.. tak jak samiczka blazed ;)

foty beda jak sie zgraja... pozniej bedzie druga czesc, bo mlodszy brat mi ciagle przeszkadzal, a ze nie chce zeby dotykal kluchy to musialam go pilnowac :P wiec wolalam przelozyc czesc sesji :P

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 22:58 ]
Effendi - samiec standard rex black ZAREZERWOWANY (tygrys)
<<klik>>

E? -samiec dumbo rexy siames/platinum hooded spotted? ZAREZERWOWANY ( Katie )
<klik>>

Euforia - samica standard standard russian blue WOLNA!
<<klik>>

E? samica dumbo rex russian blue (Sylvia)
<<klik>>

Enigma - samica dumbo standard blazed variegated? american blue ZAREZERWOWANA (Ja)
<<kilk>>

Entaza - samica bareback dumbo standard russian blue ZAREZERWOWANA (Wydra)
<<klik>>

E? - samica russian dove dumbo standard ZAREZERWOWANA (Sylvia)
<<kilk>>

na chlopa Katie nie mamy juz pomyslu.. ja myslalam ze to powder Nezu twierdzi ze siames.. pewnie Nez ma racje.. dlatego poczekamy zobaczymy :P

a teraz troche zbiorowych ;)

Tu jeszcze ladnie ulozone
Tak sie rozlazily ze trza bylo je na malej przestrzeni trzymac :P
a one tylko czekaly jak tu sie pod kogos wepchnac
lekka zmiana pozycji :P

prosze wlascicieli o podanie imion.. nie wiem co sie z moja skrzynka stalo.. ale ankiet nie ma... nie wiem jak to mozliwe.. tak jakbyscie do mnie nigdy majla nie pisali :mur: :...:

wiec jak mozecie to wszystko na PM (imie ogona i wasze dane , bo umowy przygotowuje ;) )


edit 12.01 - kolorki zmieniaja sie z dnia na dzien, wiec wybaczcie te ciagle zmiany ;) najwazniejsze ze wiem ze dwie ciemne baby maja rozne ogonki(ta wolna ma biala koncowke ogonka) ta Sylvi ma caly ogonek w kolorze ;) , jedna baba jest najjasniejsza, no a reszta to po znaczeniach :P

Anonymous - Czw Sty 11, 2007 23:26

Rany, Effendi i platynowa blondynka są oszałamiający :serdducho:
Reszta dzieciarni ma powalające znaczenia :zakochany:
Sachmo, dumnaś?

sachma - Czw Sty 11, 2007 23:30

Viss, nawet nie wiesz jak bardzo... wszystkim sie do okola chwale dzieciarnia! sa boskie i najchetniej bym zadnego nie oddawala...

najcieplejsze uczucia budza we mnie Enigma Effendi (na piekne lapki, jest taki duzy i tak strasznie lgnie do reki) i Euforia (najwieksza pannica, jako jedyna nie piszczy jak sie ja z gniazda wyciaga.. ciekawska i juz widac u niej poczatki adhd :) )

wanna - Pią Sty 12, 2007 00:48

jeju, jeju... mojej Entazie naprawdę robi się entaza na brzuszku :) ładna klucha... chyba jej jednak zostawię takie imię... :D
Kagero - Pią Sty 12, 2007 02:55

dwa dni mnie nie było, a tu już tyle fot przy których się można porozpływać... Effendi jest cudowny :zakochany:
Guślarka - Pią Sty 12, 2007 10:41

Słooodkie :zakochany: Na zdjęciach zbiorowych wychodzą bardzo kolorowo :)
Anonymous - Pią Sty 12, 2007 11:17

Effendi jest niesamowity :) Gratuluję przyszłym domkom :)
sachma - Pią Sty 12, 2007 11:37

kto zechce wolnna pannice?
Anonymous - Pią Sty 12, 2007 13:29

sachma, któraś z dziewczyn z miotu F Nezu była niepocieszona :)
sachma - Pią Sty 12, 2007 13:48

Viss, problem w tym ze nikt nie chce usznego standarda - dziwne to dla mnie bo ruski piekne wygladaja z uszami dumbo jak i standard ;) z mojej listy 3 osoby z niej zrezygnowaly... ogolnie to lol... bo jak urodza sie dumbo czarnuchy to jest mniejsze krecenie nosem niz jak sa standard bluty...
AngelsDream - Pią Sty 12, 2007 13:48

sachma, ludzie się nie znają i tyle...
devilline - Pią Sty 12, 2007 13:50

a ja jestem chyba inna... mnie sie osobiście bardziej podobają standardziki ^ ^ Ale dumbole... też kochane....
falka - Pią Sty 12, 2007 14:03

sachma napisał/a:
z mojej listy 3 osoby z niej zrezygnowaly


to jest dla mnie nie-zro-zu-mia-łe. mi nie chodzi o kolor/uszy/cokolwiek. ja bym nigdy nie zrezygnowała z zaklepanego zwierzaka, bo urodził się taki a nie inny. takim ludziom żadnych zwierząt bym nie dała :evil:

ale swoją drogą to nie rozpaczaj sachma, na pewno ktoś się znajdzie na taką wymizianą od małego szczurunię :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group