To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] 8 ogonków do oddania

freyasouris - Pon Mar 26, 2012 11:51

Nubijka - Ty do mnie ten podpis? Oo :D Miziaj stado! każdego z osobna i wszystkich razem awwwwww *-*

a co do tematu... buuuu... tak na dwa fronty grać? :cry:
podpisuję się pod Nubijką...

Zuzia1976 - Pon Mar 26, 2012 15:10

klaudia1022, gratuluję czujności....to milczenie również wydało mi sie podejrzane,ja sprawdziłam tablicę.pl i olx tam też sie pojawiają ogłoszenia.Z drugiej zaś strony nie do wiary,że ludzie połaszą się na tak mizerny zarobek.A może to nie gapstwo ze strony Ratzingera,że sie rozmnozyły.Nie wiem ale mam nadzieje,że to ogłoszenie nie jest jego.Było by przykro,że w klubie miłośników ogonków znajdują i tacy ludzie.Ratzinger raczej sie nie ustosunkuje do pytania,chyba,że sie zdziwię.
klaudia1022 - Pon Mar 26, 2012 16:08

To nie jest pierwsze "podwójne " ogłoszenie jakie zauważyłam na szczury.org bodajże ktos zrobił to samo tylko bardziej umiejętnie bo zdjęcie które wkleił na alle... i na forum właśnie nagle zniknęło z alle.. - czyli brak dowodów które tu jednak są dość widoczne :( ja tylko ze swojej strony mogę powiedzieć że życie ludzi za takie coś samo "wynagrodzi" bo fakt raz ogonki że tak powiem pójdą ale w końcu ktoś nie kupi na czas i będzie problem co z takim nadprogramowym szczurem zrobić .. No cóż my ludzie uczymy się na błędach ... często kosztem biednych zwierzaków :(
Layla - Pon Mar 26, 2012 16:11

klaudia1022, dziękuję za czujność. Teraz prosiłabym o wstrzymanie się od komentarzy do czasu wyjaśnienia sprawy przez autora tematu.
ratzinger - Śro Mar 28, 2012 10:27

Owszem,ustosunkowuje siędo tego.
Mój wspólokator wystawił szczury na allegro.
Nie zapytał, ja pracuje i częstotliwość mojego przebywania na alloszczurze jest ograniczona.
Przykro mi , wyjaśniłem to sobie.
Nie jestem pseudo hodowcą! Mam nadzieje że mi uwierzycie, bo nie chce sobie psuć dobrego imienia.
Kocham Szczury, i do końca życia będe je posiadał.
Nie chce ich sprzedawać, i nawet przez 5 sek. o tym nie pomyślałem.
Artur, bo tak ma na imie mój współlokator, miał fotki maluchów, wystawił je, dopiero póżniej napisał mi smsa, żebym je sprzedał.

Ehhh... dopilnuje żeby ogłoszenie na allegro wygasło.
Nie wiem jak, ale dowiode tego iż ja nie jestem "dwustronny"
Wszysykich z góry przepraszam za to, spróbuje to naprawić.


Co do szczurków, szukam im domków, i nie chce pieniędzy!
Maluchy pomału otwierają oczka! i Wszystkie mają karbowaną sierść, są same rexy!

smeg - Śro Mar 28, 2012 10:36

Dziękujemy za wyjaśnienie :) Najważniejsze, że zdecydowałeś się oddać szczurki do adopcji i zdjąć aukcję z allegro. Powodzenia w szukaniu domków ;) Czy jakieś szczurki są już zarezerwowane?
ratzinger - Śro Mar 28, 2012 10:44

w sumie to nie.

Co do czarnych maluchów, zastanawiam się czy one będą niebieskie, nie wydaje mi się ażeby russian blue, były tak ciemne.
Czarne chyba też nie będą, ponieważ pod światło kolorek mieni się trochę granatowym odcieniem.
Nie wiem jak ocenić kolor.

smeg - Śro Mar 28, 2012 11:02

Czarne szczurki zazwyczaj nie są kruczoczarne, bywają lekko szarawe albo brązowawe. U rexów tym bardziej nie będzie bardzo ciemnej sierści, bo przez to że futerko jest kręcone, bardziej widać jaśniejszy podszerstek.
ratzinger - Śro Mar 28, 2012 11:10

smeg napisał/a:
Czarne szczurki zazwyczaj nie są kruczoczarne, bywają lekko szarawe albo brązowawe. U rexów tym bardziej nie będzie bardzo ciemnej sierści, bo przez to że futerko jest kręcone, bardziej widać jaśniejszy podszerstek.



zobaczymy, myślałem że po mamie będą russian blue.
ehhh :(
najważniejsze że są zdrowe, i rosną w oczach :)
albinosy są jak Moja Jadzia :) identyczne. Bardziej wyglądają jak jej maluchy.
Ja się nie znam na genetyce! :P

quagmire - Śro Mar 28, 2012 11:32

ratzinger, mówiłam przecież, że będą same dumbo rexy - genetyka :)
A niebieskie by były tylko, jeśli tata by niósł też niebieski.

Zdejmij ogłoszenie, zmyj głowę współlokatorowi i oddaj maluchy w dobre łapki :kciuki:

ratzinger - Śro Mar 28, 2012 12:00

w Takim razie ;

dumbo rex,
albinosy, agouti, i czarne.
odpowiem zaraz wszystkich chętnych na PW, i zacznę rezerwować maluchy.

freyasouris - Śro Mar 28, 2012 12:17

Cieszym że sprawa wyjaśniona ^^ ja wciąż marzę o jednej Drobince *-* więc moje pw nadal aktualne :P o ile Warszawiacy mi wszystkich nie sprzątną :D ^^ niechaj rosną zdrowoooo
ratzinger - Śro Mar 28, 2012 12:20

freyasouris napisał/a:
Cieszym że sprawa wyjaśniona ^^ ja wciąż marzę o jednej Drobince *-* więc moje pw nadal aktualne :P o ile Warszawiacy mi wszystkich nie sprzątną :D ^^ niechaj rosną zdrowoooo


a byłabyś w stanie ogarnąć transport?

Martini - Śro Mar 28, 2012 12:44

freyasouris, koło 20 kwietnia jadę do Krakowa, jeśli do tego czasu maluchy będzie można odłączyć od mamy (nie pamiętam, kiedy się urodziły), mogę Ci kogoś zabrać.
Nie śledzę watku, proszę o pw z czytelnym tematem, bo się potem gubię w skrzynce:)

freyasouris - Śro Mar 28, 2012 12:48

ooo :) byłabym wniebowzięta :D o ile dostanie mi się jakaś Kruszynka ^^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group