To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Grodzisk Mazowiecki 10 szczurków

Kluska - Pon Sty 23, 2012 14:16

Dziewczyny, jak wygląda sytuacja z ogonkami? Może zrobimy jakąś małą rozpiskę? :>
Kto ma pewny DS, kto jeszcze czeka na kochający domek?

nubijka - Pon Sty 23, 2012 14:23

Pewnie :)
Moje baby wszystkie mają pewny DS- pojadą tam po upewnieniu się, ze nie są w ciąży.

mikanek - Pon Sty 23, 2012 14:26

U mnie trzech dżentelmenów, maluchy najchętniej wydałabym razem . Są już spokojni, śmiało podchodzą do ręki, dają się miziać i są bardzo ciekawscy :lol: Uwaga- duuuużo jedzą :lol: Trzeci pan- Pirat -do stadka, ale u osoby doświadczonej w szczurzych sprawach, to jest szczur mocno skrzywdzony przez życie, nie weźmie nic z ręki, wyjęcie z klatki to kompletny paraliź z puszczaniem moczu i stres kupek, podchodzi do mnie ale bardzo nieufnie. Najchętniej zostawiłabym go u siebie, ale musiałabym kastrować i kombinować z babskim stadem, bo mój kastrat Rysiek niemiłosiernie wkurza się widząc Pirata :?
nubijka - Pon Sty 23, 2012 14:47

Piracik jest fajny- taki duży kluch :) a to oczko, tzn mała jego wada (która zupełnie nie wpływa na komfort jego życia)- nadaje mu uroku i niepowtarzalnosci....ech...gdyby był babą...
mikanek - Wto Sty 24, 2012 20:49

i jak????
Kluska - Wto Sty 24, 2012 21:14

No właśnie, daj znać nubijka
Mamy transport dla chłopaków w piątek :)

Pyl - Wto Sty 24, 2012 22:01

Świeżych wieści nie mam, ale takie z 14:40, mam nadzieję, że nadal aktualne. Mała operacje przeżyła, była w niezłym stanie, jechały już do domu. O resztę nadal nagabujcie Nubijkę.
A Supełkowi, który mam odstąpił czas dr Ani a potem zajmował się maleńka należą się buziaki :serducho:

Martini - Wto Sty 24, 2012 22:09

Oooo, i jeszcze się zajmował :serducho: :serducho:
Supełek ma u mnie to, co lubi do jedzenia - ale nie wiem, co lubi;) Czekam na deklarację.

nubijka - Wto Sty 24, 2012 23:50

Tak, to prawda :) mała przezyłą operację i ma się całkiem dobrze- mieszka co prawda sama, ma na sobie niewygodny kołnierz, który wszelkimi możliwymi sposobami stara się zdjąć...ale przynajmniej nie ma w brzuszku martwych maluszków, ani zgniłych płodów :(
Ja również bardzo dziękuję Supełkowi za pomoc, odstąpienie miejsca i zaopiekowanie się małą...nie wspominając o pożyczonym polarku ;)
Dziękuję też Pyl- za pomoc w znalezieniu Supełka, za zainteresowanie i ciągłą chęć pomocy :) no i Martini, bo zachowała zimną krew- gdy ja spanikowałam :)

Martini - Wto Sty 24, 2012 23:58

nubijka napisał/a:
no i Martini, bo zachowała zimną krew- gdy ja spanikowałam


OMG, żeby u wszystkich panikujących panika tak wyglądała :wink:

susurrement - Śro Sty 25, 2012 01:23

ależ nie ma za co! głuptasy :-P
na szczęście Czeresienka na razie nie potrzebuje zabiegu; mam nadzieję, że tak już pozostanie.
a za malutką kciukam, niech się dzielnie regeneruje i znajduje dobry domek. niegrzeczny potworek :mrgreen:

nubijka - Śro Sty 25, 2012 09:19

susurrement- jest jest ;)

Mała jest w dobrym stanie :) oczywiście jest smutna przez niedogodnosci- ale je...co najważniejsze, bo w jedzeniu podaję jej antybiotyk :) no i wypiła jogurt z probiotykiem- wszystko idealnie (odpukać ;) )

Pyl - Śro Sty 25, 2012 11:19

susurrement napisał/a:
na szczęście Czeresienka na razie nie potrzebuje zabiegu; mam nadzieję, że tak już pozostanie.
Bardzo się z tego cieszymy - muszę kiedyś najść Cię w lecznicy i wymiziać maleńką.

A za albinkę nadal trzymam kciuki i cieszę się, że grzecznie się zajada leki.

nubijka - Śro Sty 25, 2012 14:31

chłopaki szukają pilnie domków - kto weźmie oryginalnego PIRACIKA? :)
susurrement - Śro Sty 25, 2012 22:24

Off-Topic:
Pyl, sugerowałabym raczej najście mnie w domu i wymizianie wszystkich, bo mogą się obrazić jeśli się dowiedzą :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group