To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Pytania, porady i dyskusje - Oferta trójmiejskich lecznic

Lavi - Sob Wrz 01, 2012 22:34

Cola, mówiłam, że drogo wyjdzie tam bo jak byłam to czytałam cennik - po 22 podwójnie się płaci i jeszcze naliczają dodatkową opłatę weekendową. Więc już w ogóle...
Tak jak Layla mówi lepiej ją teraz na ligninie trzymaj.

Layla - Sob Wrz 01, 2012 22:46

Off-Topic:
Cola, albo solą fizjologiczną polewaj

Cola - Sob Wrz 01, 2012 23:04

Layla, tak właśnei zrobiłam ;p
kupiłam lignine, wazeline i sól fizjologiczną i zobaczymy co bedzie

Lavi - Pią Wrz 07, 2012 10:41

Nie wybiera się ktoś dziś na wzgórze do GKW?
Kasik - Czw Wrz 13, 2012 20:35

Ja bym chciała napisać, że w tej chwili moje odczucia na temat GKW są mieszane, z powodu dwóch faktów (albo i trzech), o których wolałabym publicznie nie mówić chociażby z tego powodu, że są to sprawy trudne do jednoznacznej oceny, a nie chcę nikogo oczerniać.
(ten trzeci to taki, że pan dr wyjechał na tydzień i nie zaproponował żadnego zastępstwa na zabieg dla szczura z ropniami po kastracji, ale w sumie to na dobre wyszło szczurowi). Jeżeli ktoś chce wiedzieć o co chodzi (bo np. chce leczyć tam szczura), to zapraszam na PW.


Generalnie stwierdzam, że są lepsze miejsca do operowania - i w zasadzie tyle mój post powinien wnosić.

jancia - Wto Paź 02, 2012 21:05

Ktoś wie ile w GKW biorą za wstępną wizytę przed-operacyjną?
Kasik - Wto Paź 02, 2012 23:27

jancia.sz, ale jak to przed-operacyjną? Szczura oglądają przed zabiegiem, badają i od razu zabierają na salę. Przynajmniej tak było z kastracją. Ale ja szczerze odradzam to miejsce, naprawdę, radzę Ci dobrze - wybierz inną lecznicę, szczególnie jeżeli decydujesz się na nią tylko ze względu na wziewkę.
jancia - Śro Paź 03, 2012 07:19

Słyszałam jeszcze o Elbląskiej (chyba Amicis), gdzie mają wizewkę...Nie wiem gdzie mogę jeszcze sie udać w tej sprawie żeby mnie nie oszukano :/ Jak ktoś ma mu podać iniekcję i go zabić, to bez sensu wydawać kasę na zabieg. Gdzie polecacie wziewki?
Lowenstein - Śro Paź 03, 2012 10:55

Podobno dr Bielska bierze urlop/zwolnienie. Czy ktoś wie na jak długo? Byłam u niej ostatnio trzy razy i nic nie powiedziała.

Off-Topic:
A z resztą pochwalę, bo się należy:
Byłam z Mosby'm na wizycie, został dokładnie obejrzany i osłuchany, wzięto zeskrobinę i pod mikroskopem zostało toto obejrzane, dostał vit B i steryd w pupę. Zapłaciłam 20 zł.
Następnego dnia pojechałam z Lux I Lavi i ich latoroślami. W sumie dr Ania zbadała 5 szczurów, mojemu dała następny zastrzyk i tylko za lek wzięła 10 zł a reszta była za darmo. W poniedziałek pojechałam na kontrolę posterydową, a ponieważ Mosby nadal się z lekka drapie pobrano następną zeskrobinę. Kolejna darmowa wizyta.

Layla - Śro Paź 03, 2012 10:56

Lowenstein, na kilka miesięcy ;) Z miłych powodów :P
Lowenstein - Śro Paź 03, 2012 10:57

jancia.sz, Wiem co myślicie o Łąkowej, ale na własne oczy wziewkę widziałam na buzi mojej Elle kiedy ja usypialiśmy. Więc posiadać posiadają, ale czy robią zabiegi tak a nie inaczej nie wiem.


Edit - HA!! Już wiem, zadzwoniłam i wypytałam. Wszystkie zwierzaki poddają narkozie wziewnej i mają wziewki.

Lowenstein - Śro Paź 03, 2012 11:06

Layla, No patrzcie państwo, ja ślepa muszę być..... :D
jancia - Śro Paź 03, 2012 14:53

Kurde balans. Dzwoniłam tam na łąkową i troche przegięcie cenowe. 300 zł. Szok. Nie wiem,co teraz. Dla mnie to zbyt duzo. Kasuja jak za psa czy kota...
Kasik - Śro Paź 03, 2012 15:14

jancia.sz, a dr Hajdo? Tylko trzeba się upewnić, czy na pewno wziewka i jak dokładnie znieczula.
jancia - Śro Paź 03, 2012 15:38

Właśnie tam dzwonilam. Ten Hajdo chyba odebrał,bo jak zapytałam jakie gryzonie głównie operują,to powiedział,że szczury. 150 zł:-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group