To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Imiona dla szczurów

aneczka1-13 - Czw Sty 20, 2011 22:30

A co myślicie o imionach Koćku i Karolek??
Karena - Pią Sty 21, 2011 20:12

Karolek?
aneczka1-13 - Pią Sty 21, 2011 21:57

No Karolek. zdrobnienie od imienia Karol. W sumie to mi głównie chodzi o opinię na temat imienia Koćku
Karena - Pią Sty 21, 2011 22:28

Że zdrobnienie to ja wiem tylko.. no nie wiem mi się nie podoba :P a Koćku dużo lepiej :P
pszczoła - Pią Sty 21, 2011 22:32

hehe, tylko nie Karolek :twisted:
(moje imię Karolina :P )

Karena - Pią Sty 21, 2011 22:39

Przegłosowane. :mrgreen:
aneczka1-13 - Pią Sty 21, 2011 22:53

No ja będę mieć 2 szczury. Jednego chciałabym nazwać Karolek a drugiego Koćku

[ Dodano: Pią Sty 21, 2011 22:54 ]
jeszcze zamiast tego Karolka mogło by być Khan

Karena - Pią Sty 21, 2011 23:45

Khan brzmi lepiej ;)
ko93 - Nie Mar 13, 2011 14:58

Moje imiona takie raczej zwykłe są Gaduła,Pyśka,Calineczka,Tosia,Pchełka i ADHd teraz jeszcze mają 2 szczurzynki do mnie przyjechać są to siostry fuzz macie jakieś pomysły na imiona :]
.Tila. - Sob Maj 07, 2011 15:15

Ja mam kilka propozycji imion dla szczurków.
Dla samców :
Cosmo, Nody, Cookie, George, Tito, Tamy, Timmy, TJ, Theodor, Alvin, Chojrak, Muffinek, Clain, Boni, Eloise, Shrek, Edek, Dropsik, Hermes, Coffie, Toby, Bobek, Bobo, Teddy, Twix, Gacek, Conor, Czesio, Milky Way, Pepe, Papi, Ziggy, Tippy, Schin Chan, Toudo, Muminek, Rodney, Mailo, Smith, Nemo, Jey Jey, Killer;D, Laurefin, Gałgan, Dexter, Gordon, Bambino, Alois, Oliver, Stich, Duduś, Admirał, Cycu, Tutek, Gonzo, White Magic, Andy, Arnold, Dior, Odys, Nerman, Mefik, Blue Sky, Gustaw, Maniuś, Victor, Toffik, Chester, Buffy, Bantley, Fifie.

Dla samiczek :
Roxie, Lulu, Syria, Candy, Judie, Merci, Nestie, Delma, Paris, Trixi, Dixi, Michi, Deasy, DeeDee, Nancy, Izi, Mimi, Karen, Wendy, Wilma, Clouy, Helmi, Tify, Sue, Coco, Alien, Maibell, Heather, Mery, Cherry, Yoko, Mała Mi, Temida, Norka, Phoebe, Greisy, Dewi (indyjska anielica światłości), Chloe, Cloude, Brenda, Ceatlyn, Cloe, Ichi, Dosia, Tosia, Zuza, Arline, GieGie, Sasha, Irma, CeCe, Bambi, Buba, Betty, Eisy, Zyzia, Alfa, Taisa, Toyouke, Milusia, Maya, Helga.
Myślę, że się nie powtarzają, ale jeśli tak to przepraszam :D
Mi najbardziej podobają się te imiona : Hektor i Junior <3 :)
Mam nadzieję, że Wam również się spodobają te imiona, które wypisałam :)

Gadom - Nie Sie 07, 2011 00:11

Co sadzicie o nazwaniu samca Dexter?:P
Oddie - Pią Wrz 02, 2011 22:01

jak nazwac dwa szczurki samiczki ktore nabede jutro?
myslalem cos nad.. Alaska i Jamajka.. co sadzicie?
znacie jakies inne znane, dobrze kojarzone miejscowki?;> jak te powyzej?:))
prosze o jakies porpozycje bo jz nie wymysle wiecej;d

mintyy - Sob Wrz 03, 2011 12:18

Hehe mam ten sam problem~ Poki co nie mam pojecia jak szczuraski nazwac mimo ze maluchy juz u mnie sa xD !
Iskrunia - Pon Wrz 26, 2011 11:42

ma ktoś jakieś pomysły jak zostać w zamyśle nazw całego stada: otóż mam 5 samic :

Iskra,Dziara,Fobia,Afera i Rysa
teraz ma dołączyć jedna samiczka albino dumbo rex i myślę nad jej imieniem takim charakternym pasującym do słownictwa zawartego w imionach innych.
moje pomysły to:
Schiza,Zadra,Seta,Skaza,Aura,Draka,Kosa

co o tym myślicie i czy ktoś wymyśli coś oryginalnego??bo ja już nie wiem gdzie szukać imion w takim charakterze

aneczka1-13 - Wto Wrz 27, 2011 09:26

Zadra mi się podoba :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group