To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

nimka - Nie Mar 09, 2014 00:16

Cieszę się, że Mocca już u Ciebie :)


Wcześniejszy link chyba nie działa (mi nie działa), podam ten aktualnie właściwy ;) :
https://www.facebook.com/...?type=3&theater

limomanka - Nie Mar 09, 2014 02:23

Ale jest pięknie umaszczona - ślicznie wygląda razem z Mefistem :serducho:
rudziak - Nie Mar 09, 2014 11:44

Ninek gratki :mrgreen: jak po pierwszej wspólnej nocy :D ?
Ninek - Nie Mar 09, 2014 12:59

Zakochani jesteśmy wszyscy :serducho:

rudziak napisał/a:
Ninek gratki :mrgreen: jak po pierwszej wspólnej nocy :D ?

Szkoda gadać :P Tzn nic czego bym się nie spodziewała ale jestem niewyspana ;) Mocca już raz wróciła z adopcji bo przez trzy noce płakała - tamci ludzie nie rozumieli, że to dla niej całkowicie nowa sytuacja, nowy dom, nowi ludzie.
Dzisiaj też darła ryjek. Od 22 do 6. Nie bez przerwy ale na tyle często, że co chwilę nas budziła ;)
Dzisiaj już była zainteresowana Mefistem ale on się jej bał (wczoraj go pogoniła :P ) i uciekał. Później to on chciał się zbliżyć i znowu oberwał :lol: Ale zainteresowane są sobą strasznie i już się momentami zapominają i jedno próbuje pogonić drugie, reflektując się po chwili i uciekając. Śmieszne są.

Tylko Mocca na razie w ogóle nie chce jeść. W nocy skubnęła kilka chrupek i tyle. Mięska nie chce, puszki nie chce, chrupek nie chce. A to takie chude, że najchętniej bym ją non stop karmiła!

Mefisto waży 4,2kg :roll: I jest taki fajny mięsisty, nabity.

Ninek - Nie Mar 09, 2014 17:28

Jak długo kot w nowym miejscu może nie jeść?
Mocca wyjechała z Wawy wczoraj o 8. Dzisiaj w nocy zjadła kilka chrupków (dosłownie odrobinę) i od tamtej pory w ogóle nic nie ruszała, tylko się oblizywała i odchodziła. Zjadła troszkę surowej wołowiny, smakowało ale chwilę później zwymiotowała. Więc od wołowiny już ucieka.

PALATINA - Nie Mar 09, 2014 17:39

Racuszek nie jadł co najmniej dobę i nie korzystał też z kuwety (co mnie bardzo martwiło).
mikanek - Nie Mar 09, 2014 18:01

Mewa przyjechała do mnie bodajże we wtorek rano...dopiero w środę w nocy zrobiła siusiu..mimo, że jadła mokre/suche/mleko...Była dosłownie przerażona zmianą miejsca :/
NinaWi - Nie Mar 09, 2014 18:28

Ninek, może wołowina była w zbyt dużych kawałkach? Może zrób jej jakiś azyl, gdzie nikt jej nie będzie przeszkadzał i tam postaw dla niej miskę z jedzeniem? Bo widać, że kicia chce jeść ;)
Ale myślę, że dobowy brak apetytu w nowym miejscu to całkiem normalny czas dla kota po przejściach.

Ninek - Nie Mar 09, 2014 19:04

Dostaje jedzenie pod łóżkiem gdzie na razie śpi (sama sobie wybrała miejsce, ja jej tylko dałam kocyk). Mefisto dostaje w tym samym czasie żeby jej nie wyjadał i nie przeszkadzał.
Wołowina była w maleńkich kawałkach, Mefisto je z 10 razy większe (lubi duże kawały do żucia).
Ten Felix to jedzenie, które lubiła w dt więc powinna jeść go w pierwszej kolejności ale jakoś nie jest zainteresowana. Dostała wieczorem a rano zabrałam zeschnięte kawałki.

klauduska - Nie Mar 09, 2014 19:39

Ninek, śliczna :) Gratuluję dokocenia jeszcze raz :mrgreen: !

Tora karmiąca 17,5 tygodniowe kociaki <3

Kilka dyplomów moich kotów :) Mogę pomóc rozszyfrować i potłumaczyć :)

klauduska - Pon Mar 10, 2014 10:42

BLOOM Pievamore*PL na swojej pierwszej wystawie w Bukareszcie (Rumunia) 2x Ex1 oraz 2x NOM BIS !! :mrgreen: :mrgreen:
limomanka - Wto Mar 11, 2014 12:15

No i mamy 2 koty. To znaczy jeden jest nasz, a drugi Arii :] Kiciula znalazła za domem około półrocznego kociaka (widzieliśmy go już zaraz po przeprowadzce, ale z matką) i przyprowadziła na nasze podwórko. Jeszcze nie wiem, jakiej płci, ale pomału daje się oswoić. Zjada ładnie karmę już dość blisko mnie i nawet nasz pies przestał go gonić :D Małe nie odstępuje Arianki na krok, kiedy łażą razem w ogródku. Ale jeszcze znika na noce, kiedy nasza kicia wraca do domu i naszego łóżka. Sądzę, że to stan przejściowy (a przynajmniej mam na to nadzieję :twisted: ).
Wygląda na to, że na wsi dokocenie się nie jest większym problemem :wink:

Ninek - Wto Mar 11, 2014 14:48

limomanka, super :)


Mocca dzisiaj lepiej, nie ma gorączki :) A jutro robimy testy.

mmarcioszka - Wto Mar 11, 2014 16:21

limomanka, super, pochwalcie się kociakiem, jam zrobicie jakieś zdjęcia :)
nezu - Śro Mar 12, 2014 19:53

Zdjęcia Etinki autorstwa naszej forumowej jokady. (Dziękuję!) :serducho: :mrgreen:





Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group