To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Jakiej odmiany jest mój szczur?

Olcccccia - Pon Sie 24, 2009 18:20

Matka to czarno biała kapturka, a ojciec czarny. Szczurki są od mc. A ja szczurci jeszcze nie mam w domu.

http://www.fotosik.pl/pok...f5de3f5d90.html

dlatego wiecej juz zdjęc nie mam

Naixinka - Śro Sie 26, 2009 19:54

Inka - matka cała czarna, ojciec nieznany, mała ma ciemne oczka ale nie czarne (na początku myślałam, że może dark ruby?), zasugerowałam się słowami nezu, że może być to pearl?


Kisha - to siostra dziewuszki o którą pytała wcześniej Olcccccia, matka to czarny kaptur, a ojciec cały czarny. Mała wygląda mi na husky, ale nie wiem jaki kolor futerka, beż? A oczka red?


Razem - Kisha jest ciemniejsza od Inki

Olcccccia - Sob Sie 29, 2009 05:06

Halo może ktos nam pomóc ?
Anonymous - Sob Sie 29, 2009 06:42

Kisha to po prostu standardowy beż. na pewno nie husky, ja tam nigdzie na niej nie widzę standardowego ułożenia strzały na pysku, typowej dla huskulców.

a ta druga mała, to juz nie mam pojęcia.

Anonymous - Sob Sie 29, 2009 08:15

Inka może być szampanem, choć powiem szczerze, ze i rozjaśnionym beżem. Pewnie jest ze sklepu, a takie szczury potrafią mieć najdziwniejsze kolory i niewiele one mają wspólnego z kolorami hodowlanych.
betizajonc - Sob Sie 29, 2009 19:24

a to jaki szczurek?
Anonymous - Sob Sie 29, 2009 19:38

standardowy kapturek aguti.
madzial13 - Czw Wrz 03, 2009 11:44

Hej, to jest Baby:

Czy jej kolor i znaczenie to standard black silvered varieberk, czy się mylę?

wuwuna - Czw Wrz 03, 2009 12:36

madzial13 napisał/a:
Czy jej kolor i znaczenie to standard black silvered varieberk, czy się mylę?
tak aczkolwiek, żeby była silvered musi mieć około 50% tych szarobiałych włosków.
Anonymous - Czw Wrz 03, 2009 12:55

wuwuna napisał/a:
musi mieć około 50% tych szarobiałych włosków.
a póki co nie ma. :)
madzial13 - Czw Wrz 03, 2009 14:05

wuwuna, Viss, o dzięki serdeczne!
Nakasha - Sob Wrz 05, 2009 10:22

madzial13, tak właściwie to nie ma idealnie czarnych, jednolitych szczurów ;) czarnuszki mają trochę "siwych" włosków, a z wiekiem mogą dodatkowo rudzieć. Więc mi też się wydaje, że to po prostu black varieberk :)
Oli - Sob Wrz 05, 2009 13:13

Nakasha napisał/a:
tak właściwie to nie ma idealnie czarnych, jednolitych szczurów
:P , moja Fruzia nie miała ani jednego białego włoska, ale zrudziała trochę to fakt.
Mangusta - Sob Wrz 05, 2009 14:15

moja Dotta junior nie ma ani jednego szarego włoska, ani nigdy nie wyrudziała. ma w tej chwili już około 1,5 roku.
Oli - Sob Wrz 05, 2009 14:38

Off-Topic:
Maz, a Ty byś wrzuciła jakieś foty swoich paszczuró, co? Wenże i insze inszości pstrykasz a szczury zaniedbujesz, nie ładnie. :evil:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group