To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot U of Anahata - fotki str. 12

Lavi - Nie Cze 06, 2010 12:24

mataforgana, :* ^^ fotki, fotki, fotki!! :lol:
Anonymous - Nie Cze 06, 2010 12:31







kurdeee, oczywiście musiał mi zdechnąć aparat :P więc sorry, że tak mało, niech się podładuje i jeszcze popstrykamy ;)

Mao - Nie Cze 06, 2010 12:39

Zupełnie jak te szare szczurki z Ikei :P
Piękny ^^

Bel - Nie Cze 06, 2010 12:58

aaaaaaaaaaaaaaaaaa szczuuuuuuur :shock: :wink: Mata ile on waży tak z czystej ciekawości się pytam :) cudo cudo jachcetakie :D
Lavi - Nie Cze 06, 2010 13:06

http://s33.photobucket.co...w¤t=2.jpg :serducho: :serducho: :serducho: Mogę na tapetę, mogę mogę mogę? :DD
I Muszka się załapała! A jak samcole wyjdą takie duże i piękne po tatusiu, to chyba będę skakała dwa razy mocniej ze szczęścia :slinisie:

Anonymous - Nie Cze 06, 2010 13:19

Mao, przekażę temu próżnemu narcyzowi ;)

believe_86, przyznam się bez bicia, że nie wiem, nie ważyłam ich ostatnio (jak się Renka wprowadzi to waga będzie ;) ), ale w marcu, w wieku 3,5 miesiąca Anemon ważył 403g :)
on nie jest tłusty, raczej umięśniony, więc ciężko mi oszacować, o ile jest większy... i też nie widzę pewnie ile przybrał optycznie, bo widzę go codziennie ;) nie jest wybitnie ogromny, z pół kilo pewnie spokojnie waży, a wydaje się duży, bo ma naprawdę puchate futro :)

Lavi, a proszę cię bardzo, bierz :)

Lavi - Nie Cze 06, 2010 13:38

Zdjęcie zabrane na tapetkę :mrgreen:
Nakasha - Nie Cze 06, 2010 17:03

Kurczę, to ja muszę wrzucić fotki Hotaru. :P Młoda jest długa i chuda, ma ADHD i totalny motorek w pupce, niestety nie lubi za bardzo mizianka, woli biegać po człowieku, podgryzać paznokcie i czesać włosy na karku. :P Ale możliwe, że się uspokoi z wiekiem, na razie to jeszcze szczylek mały. ;)

Mam nadzieję, że jest chocolate agouti, a nie zwykłym agoutem... wygląda inaczej niż moje wszystkie poprzednie aguty, ale tak na prawdę nie mam 100% pewności. :(

Lavi - Nie Cze 06, 2010 18:21

Nakasha, to wrzucaj wrzucaj fotki:D Chyba każdy mały szczurek ma adhd i motorek w tyłku^^ A z barwą chyba będziesz wiedziała po porodzie czym na pewno jest a czym nie :] W sumie ja się nie znam, tak tylko gdybam:D
Mao - Nie Cze 06, 2010 18:22

Jeśli byłaby po prostu agouti, to małe mogłyby byc inne niż było podane na początku tematu?
Jakoś koszmarnie na konkretnych ubarwieniu mi nie zależy - pytam czysto teoretycznie ;)

Nakasha - Nie Cze 06, 2010 19:28

Lavi, Mao, właśnie, jeśli jest tylko agouti, to maluszki będą mieć inne kolory. Byłyby wtedy na pewno agouti, black, spore szanse na topaz i beige.

A na chocolate, chocolate agouti, lilac i lilac agouti byłyby tylko pewne szanse, o ile Hotaru niesie chocolate.

Mao - Nie Cze 06, 2010 20:06

Blacki i agouti albo chocolate i lilaki... Jak dla mnie oba warianty są jak najbardziej w porządku :D

Skoro nie chocolate, to może wizja posiadania topaza skusi innych ;) I by się zapisali na listę, a potem jakby się nawet kluski urodziły w innych kolorach, to by je mimo to pokochali... Tak jak ja :D

Lavi - Sob Cze 12, 2010 20:33

Cytat:
Unkulunkulu - Amazulu - bóg nieba


:DD Czemu mi się podobają takie dziwaczne imiona? :serducho:

Bel - Sob Cze 12, 2010 20:41

Ukulele :D hehehee
Lavi - Sob Cze 12, 2010 20:47

believe_86, no Ukulele to już zaklepałam dla siebie, bo tego imienia nie odpuszczę xD Ale znalazłam jeszcze lepsze. Ukulele Unkulunkulu of Anahata :hyhy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group